Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Dziwne...a jesli nie masz to zrob sobie po 1 malym otworku
  2. ładne tylko szkoda ze 16... potem bedziesz zalowal ze 17 nie kupiles
  3. Ja tez b.długo polowalem na tylne lampy po 2 lifcie...jedna kupilem na allegro a druga u siebie na gieldzie...ale oplacalo sie wydac nie mala kase i troche poczekac bo efekt naprawde jest zadawalajacy
  4. Jezeli chodzi o przod to tylko i wylacznie ori. Valeo 99-00...troszke blaszke podetniesz a efekt jest super (jakosc , wyglad)...a z tylu to 2lift bo wynalazki typu lexus szybko zaparuja albo sie rozpadna a jak to wyglada to chyba nie musze pisac...bez komentarza [ Dodano: 22-02-2007, 14:03 ] Proponuje udroznic otworki...pewnie sa przysloniete plastikami
  5. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajne zdjecia ...nie podoba mi sie tylko ten chrom w zderzaku :twisted: a poza tym fajna
  6. Nie pekaj tylko laduj chipsa ...ja tez juz mam go dluuugo i smiga jak brzytwa , jedyne co musisz pilnowac to wiadomo olej , filtry i bedzie hasał jak trzeba
  7. Felgi ładne... ale malo widze na A4 szprychowek ktore bardzo ładnie sie prezentuja ,dobrze ze przynajmniej jak na takowych smigam
  8. Św. słowa...zrob dokladnie tak jak pisza koledzy
  9. Szewczenko7 odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    Aż żal patrzec na obite autko...
  10. Pamietaj ze lepiej kupic cos droższego (porzadniejszego) i zaplacic wiecej , niz potem pluc sobie w brode i wymieniac flaki
  11. Lepiej raz a porządnie...no i fajnie ze juz masz nowa szybke oby juz wiecej razy nie pekala
  12. Moim zdaniem przyciemnianie szybek z przodu o 10% nie ma najmniejszego sensu...efekt prkatycznie mało zauważalny
  13. Pisza o piecowkach
  14. Moze cos z Remusa...maja bogaty wybor
  15. Bardzo ładny furacz... ...szkoda ze nie TDI ale to juz kwestia gustu GRATULUJE
  16. Do tych lamp ktore pokazles nie musisz nic rezac [ Dodano: 21-02-2007, 10:22 ] Do tych lamp ktore pokazales nie musisz nic rezac
  17. Silniczek wypas...srodek rowniez to samo
  18. Nie zle laczki z tego wyjda...
  19. Fajne autko...hehe musisz go troszke do porzadku doprowadzic chyba dawno wody nie widzial
  20. Lepiej zostaw tak jak jest , bo narobisz sobie tylko nie potrzebnych bubli i bedzie to brzydko wygladalo
  21. Bedzie to wygladalo ciekawie jak zalozysz na auto
  22. Tez osotatnio robilem wymianke amorkow i rowniez na bilstein...oslonki i odboje pasowaly bez problemu
  23. Mysle ze 1.9 TDI ma o wiele wiecej zalet niz jego wiekszy brat 2.5TDI
  24. Fajne autko... o ile jest zglebiony??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.