Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Dziwne...a jesli nie masz to zrob sobie po 1 malym otworku
-
Polecane opony letnie
Bierz te 1
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
ładne tylko szkoda ze 16... potem bedziesz zalowal ze 17 nie kupiles
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Ja tez b.długo polowalem na tylne lampy po 2 lifcie...jedna kupilem na allegro a druga u siebie na gieldzie...ale oplacalo sie wydac nie mala kase i troche poczekac bo efekt naprawde jest zadawalajacy
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Jezeli chodzi o przod to tylko i wylacznie ori. Valeo 99-00...troszke blaszke podetniesz a efekt jest super (jakosc , wyglad)...a z tylu to 2lift bo wynalazki typu lexus szybko zaparuja albo sie rozpadna a jak to wyglada to chyba nie musze pisac...bez komentarza [ Dodano: 22-02-2007, 14:03 ] Proponuje udroznic otworki...pewnie sa przysloniete plastikami
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
Fajne zdjecia ...nie podoba mi sie tylko ten chrom w zderzaku :twisted: a poza tym fajna
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
Nie pekaj tylko laduj chipsa ...ja tez juz mam go dluuugo i smiga jak brzytwa , jedyne co musisz pilnowac to wiadomo olej , filtry i bedzie hasał jak trzeba
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
Felgi ładne... ale malo widze na A4 szprychowek ktore bardzo ładnie sie prezentuja ,dobrze ze przynajmniej jak na takowych smigam
-
[A4 B5] Potrzebna maska - szukac nowej czy uzywki?
Św. słowa...zrob dokladnie tak jak pisza koledzy
-
rozbita a4
Aż żal patrzec na obite autko...
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
Pamietaj ze lepiej kupic cos droższego (porzadniejszego) i zaplacic wiecej , niz potem pluc sobie w brode i wymieniac flaki
-
pękła przednia szyba
Lepiej raz a porządnie...no i fajnie ze juz masz nowa szybke oby juz wiecej razy nie pekala
-
Przyciemnianie piecowe
Moim zdaniem przyciemnianie szybek z przodu o 10% nie ma najmniejszego sensu...efekt prkatycznie mało zauważalny
-
Przyciemnianie piecowe
Pisza o piecowkach
-
Podwójny wydech
Moze cos z Remusa...maja bogaty wybor
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Bardzo ładny furacz... ...szkoda ze nie TDI ale to juz kwestia gustu GRATULUJE
-
Jakie reflektory?
Do tych lamp ktore pokazles nie musisz nic rezac [ Dodano: 21-02-2007, 10:22 ] Do tych lamp ktore pokazales nie musisz nic rezac
-
[B4 1.9TDI Avant] Moje TDI AFN
Silniczek wypas...srodek rowniez to samo
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
Nie zle laczki z tego wyjda...
-
[B5 2.8 V6] moje 2.8 V6
Fajne autko...hehe musisz go troszke do porzadku doprowadzic chyba dawno wody nie widzial
-
Problem z kasetami
Lepiej zostaw tak jak jest , bo narobisz sobie tylko nie potrzebnych bubli i bedzie to brzydko wygladalo
-
Co sadzicie to tych felgach......
Bedzie to wygladalo ciekawie jak zalozysz na auto
-
[ALL B5] Pytanie o odboje i osłony amortyzatorów
Tez osotatnio robilem wymianke amorkow i rowniez na bilstein...oslonki i odboje pasowaly bez problemu
-
silnik tdi
Mysle ze 1.9 TDI ma o wiele wiecej zalet niz jego wiekszy brat 2.5TDI
-
[B5 1,8 ] Moja nowa pierwsza furka:)-->NOWE ZDJęCIA str.
Fajne autko... o ile jest zglebiony??