Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[ B5 AFN ] Audi A4 1,9TDi 1998r.-nowe zdjecia:)
no ładnie ...masz jakies alu na lato??
-
Błąd air bag
Tylko i wylacznie mozesz to usunac Vag-iem
-
amortyzatory - regeneracja
Jesli masz kase kup amorki ale gaz...jak nie masz jej za bardzo regeneruj
-
Wymieniłem akumlator i nie mogę odpalić
Moze cos gdzies nie łaczy?? :twisted:
-
Jaki rozmiar opon ?
Jezeli ktos nie chce to sie sugeruje sie tym co fabryka zalecila tylko pcha to co mu sie podoba dlatego uwazam ze to jest kwestia gustu...ten temat to kwestia sporna
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
ładnie... jaka cena zderzaka od S-ki wraz z pomalowaniem
-
Koszty obniżenia A4
Jesli chodzi o cene takich sprezynek to nie mam pojecia ile one moga kosztowac , zreszta sam juz bede sie za takimi rozgladal a jezeli chodzi o wyglad to na pewno bedzie to lepiej wygladac niz 17 na seryjnym zawieszeniu
-
Najgorsze alumy - Mięciochy
Mam 17" BBS...moim zdaniem sa jedne z najlepszych jak nie najlepszych wsrod konkurencji pod wzgledem trwalosci
-
Jaki rozmiar opon ?
Moim zdaniem to kwestia gustu...na pewno 205/55 lepiej by wygladala na feldze poniewa nie jest takim balonem jak 60...ale z drugiej strony to troszke male koleczko moze wyjsc
-
wtopa z kołpakami
Sa 15 widzialem je osobiscie...b.ładne kolpaki
-
Jaki rozmiar opon ?
ale beda ladniej wygladaly a nie jak balony 205/60 :confused:
-
Jaki rozmiar opon ?
205/55 15 rowniez sa takie rozmiary...nie gadaj ze nie wiedziales
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
Nawet ciekawie to wyglada ...jak ktos ma avanta to niech bierze
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
No bez przesady.... ..bez komentarza !@#$%^& zlodzieje
-
Koszty obniżenia A4
Najlepiej kup ori. sprzynki obnizajace o 20mm...tez nad tym mysle o ile sie nie myle audi montowalo to pod nazwa wersji sport czy jakos tak
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Niebieski odpada...
-
Regeneracja alu, chromowanie
Troche trzeba sie pomeczyc...ale efekt mmm
-
Jaki rozmiar opon ?
No najlepszym wyjsciem byloby zainwestowanie w 17' calowe obrecze...no ale poki co masz 15 i opone jaka proponuje zalozyc to 205/55 15
-
[B5 2.4] A4 C&P
No nie dziwie Ci sie tu masz przewage 100 konikow :twisted:
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Do srebrnego proponuje czerwony bedzie ładnie ...rowniez zolty by sie super prezentowal
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Felgi sa ładne ale bardzo łatwo mozna je uszkodzic...
-
[B5 2.4] A4 C&P
ładna A4 :exclaim: ...ale błotochrony musisz zdj. strasznie to brzydko wyglada :twisted:
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Normalka...kazde Valeo tak ma ta sprzed liftu rowniez jest produkowana na podzespolach Hiszpansko-Francuskich
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Mowisz o firmie Valeo.. :twisted:
-
[b5 96r.] Które lampy wybrać?
W starych Bosch'ach sa zwykle H4