Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. A kolega chyba zapomnial sie przywitac :twisted:
  2. u mnie cos fotki nie pokazuja sie :confused:
  3. Jezeli masz na mysli chipowanie 1.8 to od razu sobie odpusc-nie ma sensu
  4. Rowniez polecam 17stki z oponkami 225/45 17 lub tak jak ja mam 215/45 17...super efekt i co najwazniejsze autko nie wiele traci na komforcie
  5. Trzeba sie troszke pobawic...kostki kupujecie w ASO potem w lapke bierzecie probowke i sprawdzacie po kolei tj.np. sw.pozycyjne i do poszczegolnego kabelka przykladasz probowke i badasz gdzie jest prad a jak juz go znajdziesz no to podlaczasz do kostki itd na tym polega cala filozofia
  6. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No Ty bys nie poszedł ale kolega poszedł i slusznie zrobil
  7. Mysle ze nie
  8. Proponuje przed zakreceniem nowego filtra nalac do niego oleju
  9. Wydaje mi sie ze A4 ma 440l poj bagaznika
  10. Najlepszym wyborem bedzie 205/55 R16
  11. Za 2 dokladki wziąłby jakies 200-250zl...moze nie jest tani ale robi dobrze [ Dodano: 15-02-2007, 15:38 ] Ma profesjonalny warsztat i mieszalnie lakierów...sam korzystalem z jego uslug
  12. ciezko bedzie...ale jest szansa
  13. A moze sprobuj zalozyc kolpaka na felge 16stke wtedy bedzie wszystko jasne
  14. U mnie lakiernik za taki zabieg wola 200zl...mysle ze za 150 zl by pomalowal da sie z nim gadac
  15. Jezeli kolpaki sa w rozmiarze 15 to na 100% musza pasowac...widocznie sprzedal Ci 16
  16. Po zalozeniu 17stek na ori. zawieche nie jest az tak tragicznie w sensie ze jest bardzo wysoko da sie przezyc i przynajmniej masz pewnosc ze nie oberwiesz oslony... a jezeli chodzi o mala glebe to wystarczy 20mm-40mm
  17. Ja ostatnio kupilem Mann-a polecam bardzo dobry filtr
  18. A moze pompa juz powoli zakańcza swoj zywot
  19. \No to ładny syf masz w tym bagazniku :eek: ...podczas jazdy wszystko lata :twisted: Sorrki za OT
  20. ładny sedanik...jakas 17stka na lato na wiosne musi byc
  21. ładne A4 :exclaim: nie ma to jak poczciwy 1Z...
  22. heh nie nie...ja mam ale zarowki typu kameleon moze kojarzysz takie kolorowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.