Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Nasyłajcie jakies zdj. to przynajmniej poogladamy jak tam u Was
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
Obstawiam na kat wtrysku...
-
jaki rozmiar felg
ładne alumki ...wlasnie tylko lepiej by bylo gdyby to 17'' byla z oponka 225/45 , bedzie idealnie Ja w swoich felgach rowniez ma 8 cali i mam na tym opone 215... bez zadnych problemow pasuje
-
amortyzatory - regeneracja
Bilsteiny kupilem od kolegi z naszego forum jezeli bedziesz chcial to podam Ci na niego namiary ale to juz na priv
-
Polecane opony letnie
Ja jezdzielem... Bardzo dobre oponki , wytrzymale
-
amortyzatory - regeneracja
Ja kupiłem 2 nowki do przodu ori. bilsteina z odpojami i oslonkami za rowne 400zl ...nie bralem pod uwage zadnych wynalazkow typu regeneracja liczy sie bezpieczenstwo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ilu Was tam dzisiaj jest tzn.autek
-
jaki rozmiar felg
Nic nie trzeba przerabiac... jak masz drogi proste jak stol to zakladaj 19'' z oponka 235/35
-
stuki przy odplalniu
a jak gasisz to zatrzepie buda
-
jaki rozmiar felg
Max. mozesz zapodac 20''...ale to nie ma sensu ...najlepiej 17'' no jak chcesz zaszalec to 18''...do 17'' opona 215/45 albo 225/45 17 a do 18'' 225/40 ...wybor nalezy do Ciebie
-
[B5 2.8Q 30V]Moja A4
ładny Avant
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
ładnie sie prezentuje Twoja
-
Można zamontować sportowy wydech w B5 z silnikiem 1,9 TDI???
Nie ma sensu poniewaz nie uzyskasz oczekiwanego efektu(dzwiek) zasyfisz sobie zderzak sadza no i chyba sam fakt ze w TDI ładniejsza jest dwururka
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Na poczatku nie ma roznicy , ale po kilku miesiacach jest i to pewnie dosc znaczaca
-
[B5 1.6 automat] moja a4
ładnie sie prezentuje masz go obnizonego??
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Do zaciskow sa specjalne lakiery+utwardzacze....czyścisz odtluszczasz lakierujesz i utwardzasz gotowe
-
[B5 1Z] Moc przybyła !
no to mozesz startowac na 1/4 mili :twisted:
-
Strefa Śmiechu
Mini zagadka... Co blondynka robi na dachu?? Drze pape
-
[A6 C5] Spojler - RS6 look ?
No to jest spojlerek a'la RS6...powiem Ci ze to nie glupie ...ale mi osobiscie lepiej sie podoba tylna klapa A6 ori
-
FMG 5 felgi aluminiowe- proszę o opinie
Polecam wybrac cos z Ronal , BBS , OZ
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
Proponuje gril od S-ki bedziesz mial przod juz ori
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Kolega pewnie gustuje w nie dosc ze RS4 to jeszcze posiada TT...no ładny dobytek
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
ładne moze zderzaka z przodu chcesz sie pozbyc??
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
No powiem Ci ze roznica prawie ze nie zauwazalna :twisted:
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
Poj. baku wynosi 62l. ...