Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Nasyłajcie jakies zdj. to przynajmniej poogladamy jak tam u Was
  2. Obstawiam na kat wtrysku...
  3. ładne alumki ...wlasnie tylko lepiej by bylo gdyby to 17'' byla z oponka 225/45 , bedzie idealnie Ja w swoich felgach rowniez ma 8 cali i mam na tym opone 215... bez zadnych problemow pasuje
  4. Bilsteiny kupilem od kolegi z naszego forum jezeli bedziesz chcial to podam Ci na niego namiary ale to juz na priv
  5. Ja jezdzielem... Bardzo dobre oponki , wytrzymale
  6. Ja kupiłem 2 nowki do przodu ori. bilsteina z odpojami i oslonkami za rowne 400zl ...nie bralem pod uwage zadnych wynalazkow typu regeneracja liczy sie bezpieczenstwo
  7. Ilu Was tam dzisiaj jest tzn.autek
  8. Nic nie trzeba przerabiac... jak masz drogi proste jak stol to zakladaj 19'' z oponka 235/35
  9. a jak gasisz to zatrzepie buda
  10. Max. mozesz zapodac 20''...ale to nie ma sensu ...najlepiej 17'' no jak chcesz zaszalec to 18''...do 17'' opona 215/45 albo 225/45 17 a do 18'' 225/40 ...wybor nalezy do Ciebie
  11. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny Avant
  12. ładnie sie prezentuje Twoja
  13. Nie ma sensu poniewaz nie uzyskasz oczekiwanego efektu(dzwiek) zasyfisz sobie zderzak sadza no i chyba sam fakt ze w TDI ładniejsza jest dwururka
  14. Na poczatku nie ma roznicy , ale po kilku miesiacach jest i to pewnie dosc znaczaca
  15. ładnie sie prezentuje masz go obnizonego??
  16. Do zaciskow sa specjalne lakiery+utwardzacze....czyścisz odtluszczasz lakierujesz i utwardzasz gotowe
  17. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    no to mozesz startowac na 1/4 mili :twisted:
  18. Mini zagadka... Co blondynka robi na dachu?? Drze pape
  19. No to jest spojlerek a'la RS6...powiem Ci ze to nie glupie ...ale mi osobiscie lepiej sie podoba tylna klapa A6 ori
  20. Polecam wybrac cos z Ronal , BBS , OZ
  21. Proponuje gril od S-ki bedziesz mial przod juz ori
  22. Kolega pewnie gustuje w nie dosc ze RS4 to jeszcze posiada TT...no ładny dobytek
  23. ładne moze zderzaka z przodu chcesz sie pozbyc??
  24. No powiem Ci ze roznica prawie ze nie zauwazalna :twisted:
  25. Poj. baku wynosi 62l. ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.