Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Mialem kiedys cos takiego:powiem tak zaluje ze to kiedys zrobilem zapodaje wiocha :twisted: wywalilem ten szmelc i kupilem po 2 lifcie jest pieknie
  2. Kwestia gustu... Ale Nam większości podobaja sie te po 2 Wylacz CapsLock
  3. Niektorych strasznie ponosi z tymi cenami
  4. Wybierz 2 oferte
  5. Kolega powyzej napisal co trzeba zrobic :twisted:
  6. Koniec bajery :twisted: kolega przemysli i zamieni
  7. Oczywiscie ori. uzywki nigdy podróby :exclaim:
  8. Teraz az sie prosi o wywalenie lexow i zalozenie 2 liftu :twisted:
  9. U mnie w Lubinie jest dosc spora gielda samochodowa oraz z czesciami (popularna) lampy po 2 lifcie dosc latwo kupic wraz z wkladami ale koszt nie jest maly :confused: ja do swojej A4 kupilem jedna lampe na allegro bez wkladu oczywiscie 2 lift potem na gieldzie dokupilem do niej wklad , pozniej znow na allegro kupilem cala kompletna druga lampe koszt cale kompletu wyniosl mnie cos okolo 400zl
  10. nie najgorzej to wyglada...szpary sa dosc widoczne
  11. ładnie ładnie... tylko tylne lampy wek :twisted:
  12. Moze na Allegro cos znajdziesz...zobacz ...
  13. Filtr znajduje sie na podszybiu :twisted: a dokladnie po lewej stronie
  14. Jak najbardziej uzywki... tylko najlepiej gdybys mial mozliwosc ogladniecia na zywca a nie kupowac kota w worku okaze nie potem ze klejona albo zniszczone...ale na Allegro jak najbardziej
  15. A nie paruja
  16. Ciezko bedzie z podniesieniem mocy w 3.0 wynik raczej marniutki bedzie
  17. Szewczenko7 odpowiedział(a) na martin a4 temat w Audi A4 B5
    Zaloz...wydaje mi sie ze bedzie miodzio
  18. Najlepszym rozwiazaniem jest automat ...nie trzeba sie martwic o sprzeglo
  19. Nie ma to jak zderzaczek od S-ki
  20. Nie wiem czy sam nie bede musial na swoich 17'' zmieniac na jakies inne oponki...aktualne powoli dobijaja mnie do szalu
  21. Pewnie miodzio bedzie wygladac
  22. Mysle ze do avanta beda pasowaly
  23. Jakies musi miec jezeli sa plastiki i aluminki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.