Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
Mialem kiedys cos takiego:powiem tak zaluje ze to kiedys zrobilem zapodaje wiocha :twisted: wywalilem ten szmelc i kupilem po 2 lifcie jest pieknie
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Kwestia gustu... Ale Nam większości podobaja sie te po 2 Wylacz CapsLock
-
Części na giełdach
Niektorych strasznie ponosi z tymi cenami
-
felgi
Wybierz 2 oferte
-
[A4 B5 2.5 Q] AVANT 99r. Ładniejsza niż Sputnik.
ładnie
-
[B5] korodujące wkłady lusterek
Kolega powyzej napisal co trzeba zrobic :twisted:
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Koniec bajery :twisted: kolega przemysli i zamieni
-
Części na giełdach
Oczywiscie ori. uzywki nigdy podróby :exclaim:
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Teraz az sie prosi o wywalenie lexow i zalozenie 2 liftu :twisted:
-
Części na giełdach
U mnie w Lubinie jest dosc spora gielda samochodowa oraz z czesciami (popularna) lampy po 2 lifcie dosc latwo kupic wraz z wkladami ale koszt nie jest maly :confused: ja do swojej A4 kupilem jedna lampe na allegro bez wkladu oczywiscie 2 lift potem na gieldzie dokupilem do niej wklad , pozniej znow na allegro kupilem cala kompletna druga lampe koszt cale kompletu wyniosl mnie cos okolo 400zl
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
nie najgorzej to wyglada...szpary sa dosc widoczne
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
ładnie ładnie... tylko tylne lampy wek :twisted:
-
[A4 1,6 1996r] wkład pod klamki
Moze na Allegro cos znajdziesz...zobacz ...
-
[B5] Filtr przeciwpyłkowy
Filtr znajduje sie na podszybiu :twisted: a dokladnie po lewej stronie
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Jak najbardziej uzywki... tylko najlepiej gdybys mial mozliwosc ogladniecia na zywca a nie kupowac kota w worku okaze nie potem ze klejona albo zniszczone...ale na Allegro jak najbardziej
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
A nie paruja
-
[B6 ASN] Podniesienie mocy
Ciezko bedzie z podniesieniem mocy w 3.0 wynik raczej marniutki bedzie
-
Grill RS4 VS S4
Zaloz...wydaje mi sie ze bedzie miodzio
-
[a4 b5 tdi] exploatacja sprzegla
Najlepszym rozwiazaniem jest automat ...nie trzeba sie martwic o sprzeglo
-
Zderzaki RS
Nie ma to jak zderzaczek od S-ki
-
Polecane opony letnie
Nie wiem czy sam nie bede musial na swoich 17'' zmieniac na jakies inne oponki...aktualne powoli dobijaja mnie do szalu
-
Zderzaki RS
Pewnie miodzio bedzie wygladac
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
ładne B6
-
felgi- prosze o opinie
Mysle ze do avanta beda pasowaly
-
felgi
Jakies musi miec jezeli sa plastiki i aluminki