Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko jasne znow zwyciezylo Audi A4 :twisted:
  2. 20'' jeszcze da rade to jest max
  3. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ice czekamy na filmik :twisted: gratulacje stary
  4. ładne A4 czekamy na dalsze modyfikacje
  5. ładna furka z przodu lampki do wymiany :twisted: Kup sobie na allegro zamiennik za 25zl
  6. a co Ty takowej nie masz ani w ksiazece i w bagazniku :twisted:
  7. No to grono powoli sie powieksza :twisted:
  8. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No Iceman, lec juz odstaw tego porschaka i bedziemy swietowac szkoda czasu :twisted:
  9. Co Ty tak kombinujesz z tylu nic nie zmieniaj
  10. Osobiscie bym tego nie kupowal :twisted: zaltuje wiejskim tuningiem ...widze z masz juz boiler takze co za duzo to nie zdrowo
  11. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to mozne Ice jeszcze koleczka zmienisz na mniejsze?? :twisted:
  12. Mozna rowniez znac kod koloru ktory masz na wlepce
  13. Ja swoje kupilem na allegro tylko to trwalo jakies 2 miechy :twisted:
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Najlepszym rozwiazaniem jest cybant ktory polaczy Ci jedna rurke z druga a nie bawisz sie w jakies cylinderki
  15. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Przynajmniej auto Ice wyglada na 2 letnie :twisted:
  16. Seryjne A4 ładne
  17. Osobiscie wybral bym Depo
  18. Dokladnie a wtyczki rowniez powinny pasowac
  19. Bede pasowac idealnie udanego zakupu :twisted:
  20. ładne autko ale alu min 17'' musi byc :twisted:
  21. No to swietnie teraz nie powinno byc problemow...ale zobaczymy ile wyrzymaja :twisted:
  22. Rajmondo chyba kupil takie same... podobno jakosc nie zla ale nie wolisz poszukac ori. uzywek
  23. ładna silnik miodzio no i 17'' musi byc to juz taki wymog tego forum
  24. Jakies takie dziwne
  25. Ja zawsze sam szczelam polerke mam z tego satysfakcje ze tak ładnie autko sie blyszczy :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.