Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Audi iceman - Kille !!
Wszystko jasne znow zwyciezylo Audi A4 :twisted:
-
Felgi do A4
20'' jeszcze da rade to jest max
-
Audi iceman - Kille !!
Ice czekamy na filmik :twisted: gratulacje stary
-
[B5 1.9TDI]Nowe Zdjecia Mojej A4
ładne A4 czekamy na dalsze modyfikacje
-
[B5 1.6] Moja Audica...
ładna furka z przodu lampki do wymiany :twisted: Kup sobie na allegro zamiennik za 25zl
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
a co Ty takowej nie masz ani w ksiazece i w bagazniku :twisted:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to grono powoli sie powieksza :twisted:
-
Audi iceman - Kille !!
No Iceman, lec juz odstaw tego porschaka i bedziemy swietowac szkoda czasu :twisted:
-
dokladka do tylnego zderzaka
Co Ty tak kombinujesz z tylu nic nie zmieniaj
-
dokladka do tylnego zderzaka
Osobiscie bym tego nie kupowal :twisted: zaltuje wiejskim tuningiem ...widze z masz juz boiler takze co za duzo to nie zdrowo
-
Audi iceman - Kille !!
no to mozne Ice jeszcze koleczka zmienisz na mniejsze?? :twisted:
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Mozna rowniez znac kod koloru ktory masz na wlepce
-
Co tych lampach sadzicie?
Ja swoje kupilem na allegro tylko to trwalo jakies 2 miechy :twisted:
-
[B5 1Z] Kupiłem tłumik końcowy
Najlepszym rozwiazaniem jest cybant ktory polaczy Ci jedna rurke z druga a nie bawisz sie w jakies cylinderki
-
Audi iceman - Kille !!
Przynajmniej auto Ice wyglada na 2 letnie :twisted:
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
Seryjne A4 ładne
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Osobiscie wybral bym Depo
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Dokladnie a wtyczki rowniez powinny pasowac
-
Felgi-czy będą pasować?
Bede pasowac idealnie udanego zakupu :twisted:
-
[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka
ładne autko ale alu min 17'' musi byc :twisted:
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
No to swietnie teraz nie powinno byc problemow...ale zobaczymy ile wyrzymaja :twisted:
-
Co tych lampach sadzicie?
Rajmondo chyba kupil takie same... podobno jakosc nie zla ale nie wolisz poszukac ori. uzywek
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
ładna silnik miodzio no i 17'' musi byc to juz taki wymog tego forum
-
Szukam alumkow =)
Jakies takie dziwne
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Ja zawsze sam szczelam polerke mam z tego satysfakcje ze tak ładnie autko sie blyszczy :twisted: