Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Swiatelka jak najbardziej , kiera beznadzieja :confused:
  2. Zmiany sa ok
  3. Pewnie wskazal by ostatni tlumik Nie bedzie latwo ciezkie dojscie tam jest osobiscie pojechal bym z nim do fachury
  4. 4.2 nie ma turbawy a to podstawa MorgothDBMA, zeby cos z nim robic
  5. Autko bardzo dobrze sie prezentuje silniczek tez debesciacki :twisted: tylko ten chrom w zderzaku mi nie lezy w serii byłoby jeszcze lepiej
  6. Swiatla dlugie bedziesz mial przeciz to normalka (obok soczewki masz dlugie)
  7. Felgi ori. Audi ładne co do ET ja u siebie mam ET35 z opona 215/45 r 17 i tez jest blisko wahacza ale nie masz co sie martwic nie wrzuci Cie do rowu
  8. Wszytko jest ok
  9. Czekamy na wieksza porcje zdj i poprosimy o lepsza jakosc a ona do sprzedania ?? :twisted:
  10. No problem , poradzisz sobie bez najmniejszego problemiku
  11. ogolnie ladna i TDI :twisted: ale 2 zasadnicze rzeczy: na smietnik laduja tylne lexy i alu 17'' zakladasz
  12. U mnie jezdzi ciekawa B4 z tym ze kombiak ale zrobiona ze smaczkiem...laczki 16 z opona 225-235 na ksenonie co ciekawe wstawoiny w starych lampach kolor srebrny czarne szybki i do tego gleba jedym slowem miodzik Sorrki za OT
  13. Zdecydowanie te od RS4 drugie sa bez polotu
  14. norbi TDI90, to wyciecie w dokladce pod zderzakiem nie zaladnie wyglada :confused: ja tez mam hak i mam dokladke nie tknieta , bez zadnych wyciec :twisted:
  15. U mnie za element 250zl oczywiscie mowa o porzadnym lakierniku nie o jakims partaczu ktory tylko autko zrypie :twisted: Kicked, jak pomalujesz cale autko to juz to bedzie niestety widac
  16. Fota nie bangla :confused:
  17. ma A3 :exclaim:
  18. Zapewne tak przeciez to jest to samo kazda kula jest jednej wielkosci
  19. Dla mnie tylko sedan ma bardzo ladna linie ktorej nie ma avant :twisted:
  20. Do soczewki wrzucasz H7 obok tak samo czyli wychodzi na to ze do 2 lamp kupujesz 4xH7
  21. Kolego dave, felgi to kwestia gustu i kazdy kupuje jaki mu sie podobaja a nie takie ktore podobaja sie ludziom :twisted: ALFIK, te fele ktore pokazales sa http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C830120 z deka beznadzieje wygladaja jak niklowane kolpaki z hipermarketu
  22. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Taaa
  23. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gdybys mial 236 KM to nawet nie mialbys po co stawac na kresce z S8 a tak to widac ze masz o wiele wiele wiecej
  24. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Iceman, gdzies pisales ze Cie zhamowali na ponad 200kuni brecht na sali mi sie wydaje ze im skali zabraklo na Twoja moc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.