Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
Swiatelka jak najbardziej , kiera beznadzieja :confused:
-
[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)
Zmiany sa ok
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
Pewnie wskazal by ostatni tlumik Nie bedzie latwo ciezkie dojscie tam jest osobiscie pojechal bym z nim do fachury
-
[B5 ASV] Wykres po chipie
4.2 nie ma turbawy a to podstawa MorgothDBMA, zeby cos z nim robic
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Autko bardzo dobrze sie prezentuje silniczek tez debesciacki :twisted: tylko ten chrom w zderzaku mi nie lezy w serii byłoby jeszcze lepiej
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Swiatla dlugie bedziesz mial przeciz to normalka (obok soczewki masz dlugie)
-
rozmiar felg a rozne modele A4
Felgi ori. Audi ładne co do ET ja u siebie mam ET35 z opona 215/45 r 17 i tez jest blisko wahacza ale nie masz co sie martwic nie wrzuci Cie do rowu
-
Wspomaganie-spadają obroty silnika
Wszytko jest ok
-
[B6 1.9TDI] moja A4 1.9 TDI 130KM
Czekamy na wieksza porcje zdj i poprosimy o lepsza jakosc a ona do sprzedania ?? :twisted:
-
[b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
No problem , poradzisz sobie bez najmniejszego problemiku
-
[b5 1.9 Tdi] moje male cudo ;] wsumie to nie takie male :]
ogolnie ladna i TDI :twisted: ale 2 zasadnicze rzeczy: na smietnik laduja tylne lexy i alu 17'' zakladasz
-
Audi 80 B4 - elmlody
U mnie jezdzi ciekawa B4 z tym ze kombiak ale zrobiona ze smaczkiem...laczki 16 z opona 225-235 na ksenonie co ciekawe wstawoiny w starych lampach kolor srebrny czarne szybki i do tego gleba jedym slowem miodzik Sorrki za OT
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
Zdecydowanie te od RS4 drugie sa bez polotu
-
Gdzie szukać kuli do oryginalnego haka?
norbi TDI90, to wyciecie w dokladce pod zderzakiem nie zaladnie wyglada :confused: ja tez mam hak i mam dokladke nie tknieta , bez zadnych wyciec :twisted:
-
malowanie calego auta
U mnie za element 250zl oczywiscie mowa o porzadnym lakierniku nie o jakims partaczu ktory tylko autko zrypie :twisted: Kicked, jak pomalujesz cale autko to juz to bedzie niestety widac
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Fota nie bangla :confused:
-
Avant przeceniany?
ma A3 :exclaim:
-
kulka haka A4 96r
Zapewne tak przeciez to jest to samo kazda kula jest jednej wielkosci
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
ładna prezencja
-
Avant przeceniany?
Dla mnie tylko sedan ma bardzo ladna linie ktorej nie ma avant :twisted:
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Do soczewki wrzucasz H7 obok tak samo czyli wychodzi na to ze do 2 lamp kupujesz 4xH7
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
Kolego dave, felgi to kwestia gustu i kazdy kupuje jaki mu sie podobaja a nie takie ktore podobaja sie ludziom :twisted: ALFIK, te fele ktore pokazales sa http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C830120 z deka beznadzieje wygladaja jak niklowane kolpaki z hipermarketu
-
Audi iceman - Kille !!
Taaa
-
Audi iceman - Kille !!
Gdybys mial 236 KM to nawet nie mialbys po co stawac na kresce z S8 a tak to widac ze masz o wiele wiele wiecej
-
Audi iceman - Kille !!
Iceman, gdzies pisales ze Cie zhamowali na ponad 200kuni brecht na sali mi sie wydaje ze im skali zabraklo na Twoja moc