Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B6 1.9 TDi ] bzzz ;)
No ładna ta wyrozniajaca sie B6 na parkingu światełka montowane seryjnie :twisted:
-
jak przerobic h4 na h7 ????
zarowki z kierunkow pasuja do nowych lampek , zarowki nie musza byc pomaranczowe tylko musza migac swoim wymaganym kolorem
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mobil S jednogłosnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy TDI
-
jaki rozmiar felg
Ok.wszystko jasne zamykam jak bedziesz mial foty to napisz na pw to odblokuje
-
[B5 1.8 '97r] Zgrzyta przy wbijaniu 3. biegu
Tak jak pisze kolega schiller, to moga byc objawy zlego dzialania 3 biegu jedz z niunia do speca
-
1,9TDi 100KM ile można z tego wyciągnąć?
Mysle ze 140KM bys sie zadowolil to juz taki dosc lajtowy sofcik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
sprawdzenie felg alu uzywanych przed zakupem ...
Jakiego rozmiaru szukasz
-
Neony w Audi A4 (B5)
OK.Schodzimy z tematu a kolega juz sam wie czy ma zalozyc czy nie takze zamykam
-
Naklejki?
Osobiscie bym nie przyklejal :twisted: ale jesli Ty chcesz to lep i juz
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Najlepszym rozwiazaniem bedzie polsyntetyk
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
Sprawdz jeszcze kat wtrysku bo tez to sa jego objawy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Neony w Audi A4 (B5)
W porywach do 15V Nie schodzmy z tematu :twisted:
-
Oznaczenia 1,9 TDi (130 KM)
tak.Roznia sie tylko skrzynia biegow AVF ma 6 biegowa
-
[ALL B5] 95, 98, V-power- czy naprawde różnica?
Tak :confused:
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
Autko ma zrobione pewnie ponad 200tys takze KAT kwalifikuje sie do usuniecia... :twisted: nie czekaj na nic tylko wypruj to swinstwo
-
Polecane opony letnie
Na 215 moze to byc ciut zamalo :confused: jak by bylo 7 to juz co innego
-
Neony w Audi A4 (B5)
Ojj strasznie by zapodawało wsia
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Słuszna decyzja naweta chwili sie nie zastanawiaj tylko bierz Valeo
-
Alternatywa - regeneracja zawieszenia
Nic innego tylko wymieniac na nowki lepiej raz zaplacic wiecej kaski niz potem przez jakis glupi wahacz stracic zycie :confused:
-
[B5 1.6]moje a4 B5 1,6 ADP '95
ogolnie ładnie sie prezentuje tyl do roboty i zderzak przedni (ramki)
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Piekna jak kazda S-ka :twisted: I 4 gary dopiero wtedy bedzie to samo co V8 bo to tylko malutkie R4
-
Sportowy tłumik do A4 B5 1.8
Ogolnie ani jeden ani drugi nie przypadl mi do gustu :confused: moze cos z dwururek