Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Pirelli P6000
OK.Zamykam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Sa lepsze oleje , osobiscie bym tego nie lał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
felgi 9Jx16H2
ET jest za male w Audi optymalne to 35-45 opona 205 na felge 9'' wydaje mi sie ze jest za waska :twisted:
-
Zmiana wygladu poduchy standard na TT S-line
Jak bedzie po zabiegu to wrzuc foto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 ADR] Jakiej firmy polecacie tłumik?
A moze cos z Remusa
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
U mnie koles zaklada za 2500kola
-
[B6 AWX] Sprawdzenie N75
Moim zdaniem domowym sposobem jest Vag
-
Pirelli P6000
Na kazdej oponie jest popatrz uwaznie
-
[B6 AVB] Nowe felgi
No ładnie...ale czegos tu jeszcze brak :twisted: moze pomaluj progi + dokladki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Cena jest zbyt niska :twisted: ja do TDI placilem jakies 115-120zl z rabatem poszukaj gdzie indziej
-
[B5] Biały dym i ubytek oleju
Pozostalo jechac do speca zeby oblukal i wydal opinie co dalej
-
[A4 B6]xenony?
Bez soczewek tez moze byc xenon
-
Zmiana wygladu poduchy standard na TT S-line
Sprobuj najwyzej pozniej wywalisz poduche
-
[ALL] Uszczelka?
Nie ma czegos takiego :twisted: moze szukasz uszczelki pod klawiature bo ta dosc szybko sie konczy
-
[B5] Biały dym i ubytek oleju
Nowa sprezarka kosztuje spore pieniadze ja proponuje zregenerowac stara
-
[B5] Biały dym i ubytek oleju
Najwyrazniej Turbulm bedzie wymagalo regeneracji :twisted:
-
[1,9TDI B6 100KM póki co:)] Moja niuńka
ładnie sie prezentuje Twoja B6 piwkoo,
-
(B5) AUDI A4 1.9 TDI
Fajna maszynka tylko jakos mi sie nie widza te skorzane boczki foteli :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy członka z rodziny audimaniakow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam chyba przezyles szok zmieniajac auto :twisted:
-
[B5 ADP] 17'' xenon
ładna seria
-
jak przerobic h4 na h7 ????
Ja u siebie mam "efekt kameleon" moze ktos widzial b.ładnie to wyglada