Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
No tu to Iceman zaszalal i to nie zle :twisted: z ta gleba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Vmax_hood,
-
Kujawski i oranżada
No bez przesady to nie Golf II 1..6TD [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-04-2007, 09:12 ] wydzielony z http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9024
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
No no interesujaco sie zapowiada :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wrocław
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1.9 TDI Q] moje nowe alu
ładnie ładnie podoba mi sie
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
Jaka cena tego radyjka z B6 i czy pasuje bez problemu
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
ogolnie jest ładna , ale fele nie moj styl
-
[B5 1Z]+17''-stki
No narazie ich brak ale to sie zmieni
-
FELGI
Bardzo mozliwe tez mi sie wydaje ze to A6 szczegolnie po tym ET
-
FELGI
Felga jak na srednice 16'' ciut waska jest ale moze tak powinno byc ale ET nie teges szukaj od 35-45
-
Nudziło mi się w pracy dzisiaj
Czekamy na foty Boberro,
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Tak jak pisze Gajzer, jesli sie pilnuje wszystkiego na czas to bedzie latal i latal
-
dwa samchody tej samej klasy.
Mozna by zrobic takie doswiadczenie czemu nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam temat juz masz odblokowany
-
[B6] zaciski hamulcowe
Tak byl poszukaj bylo na temat lakieru podkladu i utwardzacza
-
[B6] zaciski hamulcowe
No probuj i wrzucaj foty to ocenimy
-
chłodzenie silnika a poziom oleju ?
Moim zdaniem ubytek plynu chlodniczego nie ma nic wspolnego z ubytkiem oleju jezeli Ci ubywa oleju to sprawdz: czy silnik nie jest gdzies spocony (moga to byc : uszczelka pod glowica albo moze korek spustowy zle dokrecony i przepuszcza )zobacz te 2 rzeczy
-
co myslicie o tych ALU ___ prosze o szybkie odpowiedzi ;)
OK.Kolega zrezygnowal z koleczek .Zamykam
-
[B6] zaciski hamulcowe
Pewnie w swojej starej Trojce :twisted:
-
[B5 1Z]+17''-stki
Wydaje Ci sie...pamietaj zdj. nigdy nie odzwierciedla Ci na zywca auta a po drugie to jeszcze gleba by sie zdala ale jej nie bedzie :twisted: [ Dodano: 06-04-2007, 20:19 ] Wydech nie jest ori. takze nie bede go czyscil bo szybciej zgnije a juz nie dluge bede przerabial na ori
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
ładne szkoda ze nie TDI
-
Jaki mam rozstaw śrub
Norma ET to 35-45
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc