Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. No tu to Iceman zaszalal i to nie zle :twisted: z ta gleba
  2. Witaj Vmax_hood,
  3. No bez przesady to nie Golf II 1..6TD [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-04-2007, 09:12 ] wydzielony z http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9024
  4. No no interesujaco sie zapowiada :twisted:
  5. Witamy Wrocław
  6. ładnie ładnie podoba mi sie
  7. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jaka cena tego radyjka z B6 i czy pasuje bez problemu
  8. ogolnie jest ładna , ale fele nie moj styl
  9. No narazie ich brak ale to sie zmieni
  10. Bardzo mozliwe tez mi sie wydaje ze to A6 szczegolnie po tym ET
  11. Felga jak na srednice 16'' ciut waska jest ale moze tak powinno byc ale ET nie teges szukaj od 35-45
  12. Czekamy na foty Boberro,
  13. Tak jak pisze Gajzer, jesli sie pilnuje wszystkiego na czas to bedzie latal i latal
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mozna by zrobic takie doswiadczenie czemu nie
  15. Witam temat juz masz odblokowany
  16. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    Tak byl poszukaj bylo na temat lakieru podkladu i utwardzacza
  17. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    No probuj i wrzucaj foty to ocenimy
  18. Moim zdaniem ubytek plynu chlodniczego nie ma nic wspolnego z ubytkiem oleju jezeli Ci ubywa oleju to sprawdz: czy silnik nie jest gdzies spocony (moga to byc : uszczelka pod glowica albo moze korek spustowy zle dokrecony i przepuszcza )zobacz te 2 rzeczy
  19. OK.Kolega zrezygnowal z koleczek .Zamykam
  20. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    Pewnie w swojej starej Trojce :twisted:
  21. Wydaje Ci sie...pamietaj zdj. nigdy nie odzwierciedla Ci na zywca auta a po drugie to jeszcze gleba by sie zdala ale jej nie bedzie :twisted: [ Dodano: 06-04-2007, 20:19 ] Wydech nie jest ori. takze nie bede go czyscil bo szybciej zgnije a juz nie dluge bede przerabial na ori
  22. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne szkoda ze nie TDI
  23. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Norma ET to 35-45

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.