Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Panowie moze jakis spot po sw, tylko na 100% kto by sie pisal
  2. Malowane dokladeczki sa jak najbardziej na +
  3. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Czerwone o niebo ladniejsze :twisted:
  4. Dziewicza seria
  5. 30 moze byc za male ale 35 jak najbardziej i ladnie to wyglada
  6. U mnie jest ET35 fajnie to wyglada bo felga nie siedzi w srodku tylko wychodzi na zew :twisted:
  7. Witka MatthewNS,
  8. Szewczenko7 odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B5
    Jest w tym wiecej zabawy jak roboty :twisted:
  9. Z deklami naprawde nie ma problemow jest tego multum na gieldzie
  10. Furka wypas podoba mi sie
  11. wojtas-audi, bierz a dekielki skombinujemy bez problemu (u mnie na gieldzie tego pelno)
  12. Uszlachetniacz ma na celu czyszczenie ukl. paliwowego , ulatwiac rozruch zima i zapobieganiu wydzielaniu sie siarki i parafiny w paliwie
  13. Jak nie ustawisz zbieżności to w pierwszej kolejnosci poleca oponki , zobaczysz jak Ci sie wytra bo bokach :twisted:
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    To podobnie jak ja tylko tego czasu wciaz brak :confused:
  15. Nawet nie zle wyglada z tym dodatkowym oswietleniem , + za to ze jestes lepiej widoczny
  16. Naprawde ładne TDI , zderzak od S-ki robi swoje tylko ten tlumik zdecydowanie jest zwolennikiem ori :twisted:
  17. Tu mnie jeszcze nie bylo :twisted: Wszystkiego najjjj...Panowie i Panie
  18. W sumie to nic mnie nie gryzie bo pastuje taka pasta juz kilka lat i zawsze bardzo ladnie to wychodzi , na aucie lakier ladnie sie ozywia i bardzo ladnie blyszczy nie pozostawiajac przy tym zdnych plam ale tak mysle zeby mozna cos innego wypróbowac . Co polecasz w takim razie expercie??
  19. Szewczenko7 odpowiedział(a) na gosia temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nie masz innego modelu tylko masz bude po lifcie i konsola jest nieco zmodyfikowana ale tak samo sie ja sciaga jak w wersji z przed liftu takze nie widze problemu
  20. ładnie lampki z tylu wymienione na 2 lift i bardzo dobrze , tak samo jak u mnie :twisted: bagaznik masz bez uzyteczny :twisted: i ten wydech mi sie nie widzi
  21. Załoze sie ze w Golf II TD o wiele dluzej by wytrzymal takie traktowanie w przeciwienstwie do 1Z :twisted:
  22. Macie jakies pasty koloryzujace ??jakie ceny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.