Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie moze jakis spot po sw, tylko na 100% kto by sie pisal
-
dokladka do tylnego zderzaka
Malowane dokladeczki sa jak najbardziej na +
-
Tarcze zegarów "Indiglo"
Czerwone o niebo ladniejsze :twisted:
-
[B5 1.6] Full seria ;)
Dziewicza seria
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
JAki rozmiar ET ? ;o
30 moze byc za male ale 35 jak najbardziej i ladnie to wyglada
-
JAki rozmiar ET ? ;o
U mnie jest ET35 fajnie to wyglada bo felga nie siedzi w srodku tylko wychodzi na zew :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka MatthewNS,
-
lampy angel eyes chrome
Jest w tym wiecej zabawy jak roboty :twisted:
-
Okazja zamiany
Z deklami naprawde nie ma problemow jest tego multum na gieldzie
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
Furka wypas podoba mi sie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Okazja zamiany
wojtas-audi, bierz a dekielki skombinujemy bez problemu (u mnie na gieldzie tego pelno)
-
Czym skutecznie przeczyścić układ paliwowy
Uszlachetniacz ma na celu czyszczenie ukl. paliwowego , ulatwiac rozruch zima i zapobieganiu wydzielaniu sie siarki i parafiny w paliwie
-
[B5..1.8 5V] Autko nie trzyma sie drogi..
Jak nie ustawisz zbieżności to w pierwszej kolejnosci poleca oponki , zobaczysz jak Ci sie wytra bo bokach :twisted:
-
[B6] zaciski hamulcowe
To podobnie jak ja tylko tego czasu wciaz brak :confused:
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Nawet nie zle wyglada z tym dodatkowym oswietleniem , + za to ze jestes lepiej widoczny
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Naprawde ładne TDI , zderzak od S-ki robi swoje tylko ten tlumik zdecydowanie jest zwolennikiem ori :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu mnie jeszcze nie bylo :twisted: Wszystkiego najjjj...Panowie i Panie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
W sumie to nic mnie nie gryzie bo pastuje taka pasta juz kilka lat i zawsze bardzo ladnie to wychodzi , na aucie lakier ladnie sie ozywia i bardzo ladnie blyszczy nie pozostawiajac przy tym zdnych plam ale tak mysle zeby mozna cos innego wypróbowac . Co polecasz w takim razie expercie??
-
chrom
Nie masz innego modelu tylko masz bude po lifcie i konsola jest nieco zmodyfikowana ale tak samo sie ja sciaga jak w wersji z przed liftu takze nie widze problemu
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
ładnie lampki z tylu wymienione na 2 lift i bardzo dobrze , tak samo jak u mnie :twisted: bagaznik masz bez uzyteczny :twisted: i ten wydech mi sie nie widzi
-
Kujawski i oranżada
Załoze sie ze w Golf II TD o wiele dluzej by wytrzymal takie traktowanie w przeciwienstwie do 1Z :twisted:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Macie jakies pasty koloryzujace ??jakie ceny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam