Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Fotki piekne a autko jeszcze piekniejsze :twisted:
-
wymiana oleju 1.9tdi b5
Jak najszybciej to wylewaj i lej 5w40 albo 10w40 w zaleznosci co bylo lane przed wymiana :twisted:
-
[B-5 1Z 1,9 tdi] Po uruchomieni silnika natychmiast gaśnie
Ja o tym kompletnie zapomnialem , dopiero dzis jak przeczytalem Twojego posta to mi sie przypomnialo ze tez cos takiego mialem ale u mnie sie samo naprawilo i to raz na zawsze
-
Czy mogę założyć 205/50/17 na felgę 7,5 x 17 ET 45
No ja nie wiem nad czym sie kolega jeszcze zastanawia przy 2.5TDI brac 215 i nie bedzie problemu :twisted:
-
Czy mogę założyć 205/50/17 na felgę 7,5 x 17 ET 45
No chyba ze kolego berciu, kupisz 215 :twisted:
-
[B-5 1Z 1,9 tdi] Po uruchomieni silnika natychmiast gaśnie
Mialem ten sam problem przez jakie 2 tyg. :twisted: wkurzajaca rzecz , ale samo sie naprawilo teraz za kazdym razem pali od razu (bylo to gdzies z 5 miechow temu) od tamtej pory ani razu sie nie powtorzylo :twisted:
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
Z chlapaczami wyglada nie za bardzo , ale jakby ich nie bylo to malinka :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nie ma na co czekac
-
xenon jakie palniki?
proponuje wziac 6000K
-
Grill
proponuje grill po 2 lifcie :twisted: efekt gwarantowany
-
Chrom Ramka Na Mieszek
wedlug mnie jest ona ciut za gruba a wykonana jest pewnie z ABS + lakierek na to
-
Czy mogę założyć 205/50/17 na felgę 7,5 x 17 ET 45
Mozesz zakladac bez problemu
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
ładnie podoba mi sie kup dystans 10mm i bedzie ET35 bedzie jeszcze lepiej :twisted:
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
Nie zle przezycia ulti, :twisted:
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Mam go 3 lata , autko jest super zadbane takze nie wkladam w niego zadnych pieniedzy , wydalem na niego z 2000-2500tys zl ale na przerobki :twisted: w tym roku sprzedaje :exclaim:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Jest tego troszke ... u mnie o wiele mniej bez porwonania
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
Najlepiej usunac usterke
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Poszukaja na googlach :twisted:
-
Które felgi wybrać?
Wybralbym Hydre :twisted:
-
[B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
ładnie wypasiona seria
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Lepiej zalej z zalecana norma
-
[B5 1.8T] 95'
ładna seria ale kilka wymianek by sie przydalo
-
opony 205 na felgę 7 cali
miodzio
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
ładnie , dobra robote wykonales :twisted: