Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
W sedanie nie ma wogole i daje rade :twisted:
-
Chrom Ramka Na Mieszek
Dokladnie , co za duzo to nie zdrowo
-
Wykres z hamowni - opinie
Nie mozliwe :twisted:
-
co sadzicie o tych alumach?!
thorg, szukaj dalej i wrzucaj linki my z checia doradzimy i ocenimy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Tez jestem otwarty na wszelkie propozycje jest tylko jeden warunek :czas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy uturbiona benzyne :twisted:
-
AUDI A6 2,5 TDI V6 Z 99ROKU SILNIK AFB 150PS
Mozliwosc jest ale bedzie b.duzo przerobek - moim zdaniem nie oplaca sie :twisted:
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
No to zapodaj jakas informacje Rogalotti, :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AHU] Wyciek oleju
Poradzisz sobie , troszke cierpliwosci i usterka bedzie naprawiona
-
Koszty obniżenia A4
np.Allegro mozesz dostac ori. uzywki
-
[A4 AJM]Zakup oleju
Zamykam :twisted:
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
fele straszne nie zastanawiaj sie tylko wrzucaj 17'' co do lamp to polecam ori. Valeo soczewki bedzie miod
-
co sadzicie o tych alumach?!
felgi nie za bardzo mi sie widza :twisted:
-
Chrom Ramka Na Mieszek
No wtedy nawet i ladnie by to sie komponowalo
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
To pewnie partacz a nie lakiernik podjedz do innego a pomalowac sie da i to bez problemu
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
szukałem , błądziłem , błąkałem sie...az znalazlem (Google) :twisted:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Ja tez nie :twisted:
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
czerwony baron, mozesz zmienic bez problemu
-
kierownica
Tak jak napisal Yelo, temat powielany takze zamykam :twisted:
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
Skoda ma podobne jak nie identyczne :twisted:
-
Które felgi wybrać?
No felga piekna tylko pewnie strasznie slabiutka :twisted: uderzysz nia lekko w kraweznik czy wpadniesz w dziure i pogiete :confused:
-
Co sadzicie to tych felgach......
Tez bym chetnie zobaczyl
-
Opony 195 55 r16 kto ma?
Jezeli jest szeroka na 6,5 to zalozysz ale pamietaj jak fela jest 16 to i opona musi byc 16 :twisted:
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
spanky, tak jak napisales w Polkowicach (miasteczko oddalone ode mnie jakies 12 km) tam jest fabryka VW montuja silniki i fotele i potem na Poznan Takze silniczek zmontowany w Polsce dlatego na bloku widnieje napis Poland i jest to PD-ek wsio jasne