Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1Z] po delikatnych zmianach
Kolorek ten sam co u mnie , zmiany ogolnie na + ale fela to by sie przydala wieksza
-
naprawa alu
Zalezy co masz na mysli...malowanie , polerowanie , prostowanie
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
ładnie sie prezentuje szkoda ze to nie tdi-k :twisted:
-
Najbardziej rozwojowy silnik TDI????
Kolego tomasz3city, jak widzisz 1.9 ma wiekszy moment jak 2.5 :twisted:
-
Zużyty amortyzator, a nowa opona
Tak jak napisal kolega wyzej jesli amorki nie trzymaja to opony zostana wyzabkowane co za tym idzie w aucie podczas jazdy bedzie glosno :confused:
-
[B5 1.9 TDi AFN] 110KM - WSZYSTKO OPRÓCZ SKÓRY I NAVI
Temat chwilowo zamykam , jesli bedziesz mial foty napisz na PW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
a fotki jakies macie :twisted:
-
Folie do szyb
ładnie , ale moim zdaniem sa za ciemne , wolalbym przyciemnic leciutko ale wszystkie niz tyl mocno :twisted:
-
Czym wypucowac felgi??
Sprobuj zmywaczem do paznokci
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
xenon jakie palniki?
za 50-70zll sa philipsa
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
fele ładne to fakt podobne do moich :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
fajne halogenki..
Ogolnie ładnie to wyglada :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Xenony do B5 '95r
No odrazu widac ze zmienil sie wizerunek auta :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Xenony do B5 '95r
Tylko fotami jeszcze zapodajcie :twisted:
-
Spojler Zender
Jestem za pomyslem kaj82, lepiej sprzedac ten co masz , ewentualnie dolozyc i kupic cos porządnego i kompletnego
-
Xenony do B5 '95r
Mialem na mysli fotki przed i po operacji w celu zobaczenia roznic :twisted:
-
Xenony do B5 '95r
Kaziu_Wichura, gdzie foty :twisted:
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
rob, u Ciebie zolte lepiej wygladaja :twisted: nie koloruj ich na czerwono
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
zdeniu, i Dzo-Dzo, bardzo ładnie to wyglada , dobra robota