Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Słaby 1Z
Szymoonk, tylko Vag prawde Ci powie :twisted:
-
[b5 1.9 TDi AFN] czarny avancik ;)
No bo to nie jest II lift a jedno zdj mnie zmylilo :confused:
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
ładna seria :twisted: zmien lampki z przodu koniecznie na ori Valeo
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
Auto masz po II lifcie
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
ładna A4 szkoda nie TDI :twisted: Nazwij porzadnie temat
-
[B5 AFN]Zielona Iguana...moja A4-ka...
ładne TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Xenony do B5 '95r
Wytnij z gumy i przyklej na zderzak :twisted:
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
ładna ale to na pewno nie jest 1Z to jest AHH
-
[B5]1.8 Problem z odpaleniem.
Przeloz aku z innego auta tylko o podobnej mocy i sprawdz jezeli auto odpali bez problemu przyczyna bedzie znana , nie polecam go ladowac tylko odrazu na smietnik z nim i kupic nowy:wink:
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Jak myja silnik to nie leja wody na kompa , do alternatora moze i woda sie dostanie ale nic mu to nie zaszkodzi , po umyciu jest osuszany
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
malcolm25, z jakiego miasta jestes :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Polecam karcher ladnie sie zapieni i domyje wszystkie zakamarki potem to potraktowac woda pod cisnieniem i silnik lsni
-
Jakie reflektory?
bart73, lampa jest z B6 i do Twojego B5 o ile takiego masz to nie bedzie pasowac :twisted:
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
ładne :twisted: w TDI-ku z jakiego jestes dokladnie miasta
-
[B5 1.8]soczewki, xenon,Led, 17'' by Johny /update nowe foty
ogolnie ładnie , + za lampki :twisted:
-
Audi BETA CC + Adapter Kasetowy
DieselPower, blaupunkt i pionner to ori. radyjka Audi
-
jaka wielkosc kol i profil opony na polskie drogi
Nie ukrywam ze do 17stek bardziej optymalnym profilem bedzie 45 przy tym bedzie ciut wiecej komfortu niz na 40 , no chyba ze 18stki chcesz wrzucic wtedy tylko i wylacznie profil 40
-
[B5 1.8]Moja A4 ;)
A gdzie boczne kierunki :twisted: Oswietlenie proponuje zalozyc takie jak u mnie
-
[B5 1.8]Moja A4 ;)
Kolorek idento jak u mnie :twisted: ogolnie ladna zadbana zabka , zmien oswietlenie z przodu i z tylu i bedzie jeszcze ladniejsza
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
Na 100% kat na smietnik :twisted:
-
Xenony do B5 '95r
To przynajmniej zrob atrape spryskiwaczy :twisted:
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
No to mamy juz nastepne pokolenie Audimaniaka .Gratuluje
-
[B5 1Z] po delikatnych zmianach
norbi TDI90, tu masz http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9113