Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1,9 TDI AFN] Moje A4 w sedanie
miodzio:)
-
Kopci przy starcie A4 B5 1.9 TDi 90km
stawiam na dziury w dolocie , sprawdz to :twisted:
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
ladna to fakt :twisted: ale te fele jakos nie moj gust
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Bolec,
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Szkoda ze Cie nie bylo to bys zamienili slowko :twisted: Moze za tydz. bedziesz??
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Widzialem kolego na gieldzie dzis Twoje autko do sprzedania :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widocznie mozna :twisted: a potem sie dziwia ze jak chce skrecic w prawo to on w lewo
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
pre_pl, ladniutka jak na avanta :twisted:
-
[B5 1.9TDI Avant] MOJA PIERWSZA :)
ładnie , proponuje do przodu zalozyc soczewi Valeo z 99-00 r
-
No i kupilem sobie 18"
ono, pokazuj zdjecia ino raz :twisted:
-
[B5 1.6 96r.] Moja ADI -zdjęcia
lampki z tylu wymien na 1 lift :twisted: ogolnie ladnie
-
500-konna Fabia Coupe
:eek: szok
-
MB CLK W208 opinie....
MACHINE, bierz A6 albo A8 :twisted:
-
No i kupilem sobie 18"
ładne :twisted: bedzie miodzio , trafny wybor :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ADR] Moja A4 just seria
ładna
-
Moja niunia 2.5 TDI jeszcze za niemca
Wieksze alu i do zwalenia chlapacze ,wtedy bedzie miodzio :twisted:
-
[B5 1.8] AUDI
kilka zmianek stylistycznych i bedzie ladnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
chevrolet Lacetti dizel 120km??
No nie zle :twisted:
-
Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
Moim zdaniem to bezsensu :twisted:
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
Pikolo, kolega MarkusTDI, zaklada 1 lift takze nie musi przerabiac kostki :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam