Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
TDI 110 kM czy 115 KM
na Twoim miejscu bralbym 115-tke ale przede wszystkim popatrz na stan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolege z miedzy
-
[B5 AFN] Angels ... problem !!!
Tak to jest jak sie daje mechanikowi auto ktory naprawia maszyny rolnicze
-
super rs4 felgi + opony - super cena - co myslicie
Do B6 to tylko 18 i zawiasik ladnie w dol i jest pieknie
-
[B5 AFN] Angels ... problem !!!
brewki leciutko podwazac nozykiem i zejdzie a zaschniety klej acetonem poczestowac pierwsze slysze zeby lampy kleic do balchy
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
no chyba ze masz palce cienkie i dlugie jak chirurg ale sposób jakis musi byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
ladny dieselek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
ładne TDI moze jakas inna fela? uzupelnij profil bo Ty nie masz AFB tylko AFN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Norwegie
-
CZARNE LAMPY A4 SEDAN 95
kolego daj sobie spokuj z tym dymionymi lampami , kup ori po lifcie wtedy bedzie ladnie
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Jak otworzysz maske to popatrz na turbulum i dostrzegniesz roznice
-
Dunlop czy Fulda?
bierz dunlop
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Jestem tego samego zdania co kolega spanky , ale pokaz fote dla swietego spokoju
-
Jak wykonać grill ze srebrnej siatki
odpusc sobie siatke , lepiej zakup grill od RS4 i bedzie pieknie
-
[B5 1.9 TDI AFN] dArk4
b. ladny dieselek
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
nawet nie zle sie to prezentuje
-
[B5 1,6] witam po raz drugi:)
ladnie sie prezentuje
-
[A4 B5 1.8 125KM] Moja maszynka.
ladnie sie prezentuje
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
brzydactwo jednym slowem
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
ładnie , poi zmianach bedzie pewnie jeszcze lepiej