Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
ladnie jakies alu 17 , 18 warto zalozyc
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
ladnie , jeszcze troszke zmianek stylistycznych i bedzie super
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
fajna maszynka do wyscigow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1Z] Słaby 1Z - pomóżcie dla nowego :)
moze glupie pytanie ale to tez moze byc w jakims stopniu przyczyna . Kiedy ostatnio byl wymieniany filtr powietrza i paliwa kiedy sa stare i zapchane autko przymula i wiecej pali
-
Lampy przednie do B5 1995r
proponuje Valeo , kupujac te lampy zyskasz na bezpieczenstwie i wygladzie auta .Polecam
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
fela super, ale na nasz drogi to by byla meka
-
Dziwna polityka Audi odnośnie RS4 i RS6
scieme wala
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
pieknie by sie prezentowala , tylko trzeba to pogodzic z polskimi dziurami
-
[B5 ALL]Odpadajace listwy boczne
przod bedzie drozszy
-
Zmiana programu na 193 konie lub 230 pomoc
jak wymienisz kilka gratow dotyczacych podniesienia mocy wtedy uzyskasz 230PS
-
Podejda do B5 avant?
bedzie idelanie
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
ladnie...czekamy na dalsze relacje z modyfikacji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowe 1Z
-
Moje a4 cabrio
ladniutki ale mi bialy sie nie widzi szczegolnie
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
ladna wersja S4 look :oklaski:
-
mistrz wyważarki
smiechu warte
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
ladna B6 TDI golfik tez daje rade
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
b.ladne B7 silniczek wypasik TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
bierz 2 lift naprawde nie pozalujesz
-
Rozmiar opon, przod jaki max ??
235 wejdzie tylko ET felgi nie moze byc wieksze jak 35 bo moga byc problemy ze skretem :)przygotuj sie na dosc wysokie spalanie
-
Zawór Cyrkulacji Spalin
poszukaj kolego na forum , bylo juz o tym recyrkulacja spalin jest po to żeby wydzielało sie mniej trujących związków w spalinach
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
proponuje 2 lift , wiem ze ladnie to wyglada bo sam przez to przechodzilem :>
-
Folia do lamp
zrob jak radza koledzy , kup ori dymione albo po lifcie najlepiej 2