Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Wymiana na NOWY SILNIK 1.9 TDI
pewnie elektronika do wymiany
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
ladny update przydaloby sie lekko ja posadzic do dolu
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
ladne A8 szkoda ze nie 4.2 ale TDI Ogolnie ladne i alu by sie przydaly
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
Jak jeszcze mu klime wlaczy to stoi w miejscu
-
ładne lampki tył i przód A4
Na allegro jest tego multum tylko szukac i kupowac
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
ladna nowe foty , widze ze dbasz o furke
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Dobry pomysl , ladnie by to wygladalo z tym zderzakiem
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
no ladnie ladnie a co do Zygi1 co bys powiedzial na seledynowy? :evil:moim zdaniem w czarnym i przy tych felach byloby wypas
-
Moje kochane B5 1.9 AFN [po drugim lifcie]
ładniutka ta czarnulka ale te pokrowce okropne
-
moje pierwsze audi
czekamy na foty
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
Srebrny bedzie miodzio
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
W lampie powinien byc nastawnik do wysokosci , jak otworzysz maske to szukaj go z gory na pewno znajdziesz
-
założyłam 17" MAM jak to wygląda??
no ladnie ladnie lexy do usuniecia
-
B5 AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
ladna maluska gleba , lampy tylne na 2 lift ewentualnie 1 i moze inny grill?
-
AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
ladna seria fela standart 17 i lampki tez by sie przydaly coby odswiezyc autko Staniek my mamy te same kolory
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
ladnie sie prezentuje z czarnymi szybkami
-
A4 B5 1.8 98
ladny avancik do tego fela 17stka i miod
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
teraz o wiele lepiej pozostale tez zdejmij i to szybko
-
[B5 1.6 1995 sedan] Moja A4
ladna ale tyl lift przod tez by bylo dobrze no i alu moze 17?
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
to czarne na klapie wek wymien boczne kierunki na biale i jakas porzadna fele 17
-
Czyja A4 byla w Operacja Tuning ??
Milo by bylo gdyby wstapil w nasze szeregi