Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Opony 205/55/16 91V TL Intensa Sava
Nie polecam kupowac nie znanych oponek , kup lepiej sprawdzone dobre gumy nie pozalujesz i bedziesz pewny ze nie szczeli lub bieznik odpadnie
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
silniczek i naped = malinka ale fotki cos nie laduja nie mozliwe ze masz 97. min moze to byc 2001/2002 popraw to
-
[B6 AWX] POTRZEBNY DOBRY LEKARZ DLA MOJEJ B6 OKOLICE BIELSKA BIAłEJ
trzeba dobrze sprawdzic , widze ze podstawowe elem. zostaly juz wymienione
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
ladna seria no + ze TDI :>
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
ladnie sie prezentuje
-
[B5 1Z] zawór recyrkulacji spalin [EGR]
jak fabryka zrobila to znaczy ze jest potrzebny , tazke nie ruszaj
-
[B5 AJM] Czas na moją niunie.
ladne TDI
-
[B5 ADP] Moje poprzednie Audi w sumie
fajna kolekcja :>
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
jest dobrze , ale brudna to jest
-
CZARNE LAMPY A4 SEDAN 95
diody jeszcze ujda ale lexy to
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
spoko avant wazne ze TDI
-
Co myslicie o firmie "PIRELLI"?
jak najbardziej , moze zakladac
-
auta z grupy vw z wykopem
daja rade
-
[B5 ADR] Reflektory zespolone Valeo - gdzie najtaniej
musicie wpasc do Lubina na gielde
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
tak jak pisza koledzy sprawdz immo
-
moje audi a4 1.6 z 1996
kilka zmianek stylistycznych i miod
-
[B5 AEB 1,8]To i ja się pochwalę OOOO
ladna seria , moze zmiana tylnych lamp na 1 lub 2 lift??
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
bardzo ladnie :> podoba mi sie
-
[B5 ADR] Reflektory zespolone Valeo - gdzie najtaniej
u mnie sa po 300zl za szt
-
czemu taka duza różnica 1.9tdi 90km i 110km
cos jst zwalone , podpinaj Vag-a i badaj
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
miodzio , moze jakas ladniejsza i wieksza fela??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Q7 3.0 TDI - co sie da z tego wycisnac?
No dokladnie 224 lekki sofcik mile widziany
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
lampy przód ( zależy jaki chcesz ) 500-800 zł polecam ori Valeo soczewki felgi 17-18 cali zalezy jak trafisz ale od 1200 zł w góre ( używki ) zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół ok 350 zł możesz jeszcze się pobawić w zderzaki od S4.. itp ale to już od Ciebie zależy Jak widzisz jest na co kase wydawac ale efekt koncowy -bombowy