Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Porada dot. felg i opon do B5
moim zdaniem to nie pomoze lepiej zakupic nowe sprezyny
-
Czy warto inwestować w takie felgi ??
pasowac beda idealnie ale tylko 17stki wzwyż jakosc mysle ze dobra
-
[B5 1.8 1995 sedan] Ładna Audi A4
ladna szkoda ze nie TDI-k i ten spojler raczej no wywalenia
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Nie zla wymiana pogladow pomiedzy benzynowcami a dieslowcami Rowniez moge sie wypowiedziec bo doswiadczylem kilka pojednykow na wlasnej skorze, a zatem: Swoim 1Z objezdzam 1.6 i 1.8 naprawde nie ma problemu raz mialem okazje startowac z Passkiem 1.8T i byl to wyrowany pojednynek :evil:ale bylo ostro
-
Porada dot. felg i opon do B5
podnies tyl deczko do gory przodu nie ruszaj
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
cleary nawet wporzadku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
Wysmienity wybor na pewno nie pozalujesz
-
A4 2.8 V6 rok 1995
ladna :a4fan:czka wypnij hak
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
ori to ori lepiej tak zostawic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1.9tdi 110KM]Przedsmak mojego 1,9 tdi '99
17'' + gleba i bedzie miodzio :evil:ladna
-
audi c4 100 2.2 turbo
Kolego Max 2500 popatrz na stronce ktora podal pet3r , tam znajdziesz wiele ciekawych infor. na temat tego motorka Temat przenosze do dzialu zakup kontrolowany
-
Aluminiowe lusterka oba duze - gdzie dostac?
Na allegro powinno sie cos znalezc ewentualnie ebay
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
Szkoda ze nie Valeo silniczki raczej powinny pasowac
-
jaka oponka na felge BROCK 8.5x17"
najciensza to tylko i wylacznie 225 na ta szerkosc feli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
Zmiany bardzo ladne i przemyslane jaka masz felge?? Nazwij poprawnie temat i uzupelnij profil!
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
blotnik bedziesz musial lekko przyciac od srodka , to naprawde nie wielki zabieg jak wytniesz to zabezpieczysz minia a potem lakier i juz jak zalozysz lampe nie bedzie widac sladow wyciecia :evil:do lamp kupujesz 2 kostki zeby mozna je bylo polaczyc to wszystko tu masz wszystko pokazane co i jak po kolei zrobic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2783.0
-
Porada dot. felg i opon do B5
mogles wziac 17' ...16stki pewnie sie troszke gubia przy tej glebie , no coz Twoj wybor , czekamy na fotostory
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
bardzo ladnie sie to teraz prezentuje , jeszcze by sie gleba przydala