Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. mieszane odczucia , osobiscie lepiej podoba mi sie ori
  2. wklady musza byc nowe tzn. takie jak sa w komplecie z lampami po 1 lifcie , ze starych nie pasuja :twisted:
  3. ogolnie ladna gleba miodzio :twisted:
  4. to jakas pulapka nie polecam :twisted:
  5. Szewczenko7 odpowiedział(a) na jarek1971 temat w Audi A4 B5
    czekamy na foty :twisted:
  6. Potwierdzam , warto zaryzkowac i kupic
  7. W tej samej sa ori :confused:
  8. nie zle szczescie mial :twisted:
  9. poziek, moze cos wiecej :twisted:
  10. Jakos tak nie bardzo mi sie to podoba :confused: wolalbym osobiscie zderzak od S-ki
  11. mozliwe ze nie dopala paliwa , jezeli by palil olej to raczej dym powinien byc siwo -niebieski :twisted:
  12. w S4 byly 6 ramienne :twisted: Chyba ze masz na mysli fele od RS ale one byly 9 ramienne ponizej masz link http://moto.allegro.pl/item192386985_17_audi_s_line_pojedyncza_prosta_5x112.html
  13. kszulc, od nowosci to pewnie juz nie jeden raz wymieniane zostaly , podjedz na trzepak i Ci powiedza co i jak :twisted:
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zastosowales juz :twisted:
  15. nie badzmy juz tak dokladni :twisted:
  16. Tak jak pisze Iceman, mozna to latwo zrobic z alu
  17. MarkusTDI, no to jezeli chcesz zalozyc 2 lift czeka Cie troszke zabawy z kabelkami
  18. MarkusTDI, ktory masz rocznik autka
  19. nuti, wlozysz bez ciecia balchy
  20. wlasnie dlatego odkrecilem 3 srubki :twisted:
  21. no to nawet do przyjecia o ile nie przekrecone :twisted:
  22. Uwierz mi bez tego sobie poradzisz Ja odkrecilem 2albo 3 srubki z oslony nadkola , wsadzilem reke i wypchalem na zew, i zasadzilem nowe naprawde prosta sprawa
  23. MarkusTDI, roznic sie niczym nie roznia sa takie same :twisted: jezeli chodzi o wklady ja kupowalem do siebie 1sz za 100zl taniej nie dostaniesz a kupowalem na gieldzie oczywiscie ja u siebie mam ori. lampy i wklady
  24. ładnie wyglada na tych wypolerowanych bucikach , kierunki boczne wymien jak najszybciej :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.