Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B6 TDI 130] nowy gril sami ocencie i pomozcie!!??
mieszane odczucia , osobiscie lepiej podoba mi sie ori
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
wklady musza byc nowe tzn. takie jak sa w komplecie z lampami po 1 lifcie , ze starych nie pasuja :twisted:
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
ogolnie ladna gleba miodzio :twisted:
-
czy to możliwe? audi a3
to jakas pulapka nie polecam :twisted:
-
[B5 1,8 ADR,1997]
czekamy na foty :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
Potwierdzam , warto zaryzkowac i kupic
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
W tej samej sa ori :confused:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Jak na Mazurach odzyskuje się A4
nie zle szczescie mial :twisted:
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
poziek, moze cos wiecej :twisted:
-
Wymiana przedniego zderzaka na nowszy,czy to warto:)?
Jakos tak nie bardzo mi sie to podoba :confused: wolalbym osobiscie zderzak od S-ki
-
2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
mozliwe ze nie dopala paliwa , jezeli by palil olej to raczej dym powinien byc siwo -niebieski :twisted:
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
w S4 byly 6 ramienne :twisted: Chyba ze masz na mysli fele od RS ale one byly 9 ramienne ponizej masz link http://moto.allegro.pl/item192386985_17_audi_s_line_pojedyncza_prosta_5x112.html
-
[B5 AFN] Podskakuje podczas zaboksowania
kszulc, od nowosci to pewnie juz nie jeden raz wymieniane zostaly , podjedz na trzepak i Ci powiedza co i jak :twisted:
-
Xenony do B5 '95r
zastosowales juz :twisted:
-
[A4 Avant AFN] ABT Steuergerat
nie badzmy juz tak dokladni :twisted:
-
dystanse
Tak jak pisze Iceman, mozna to latwo zrobic z alu
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
MarkusTDI, no to jezeli chcesz zalozyc 2 lift czeka Cie troszke zabawy z kabelkami
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
MarkusTDI, ktory masz rocznik autka
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
nuti, wlozysz bez ciecia balchy
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
wlasnie dlatego odkrecilem 3 srubki :twisted:
-
jak popsuc wyglad A4
no to nawet do przyjecia o ile nie przekrecone :twisted:
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Uwierz mi bez tego sobie poradzisz Ja odkrecilem 2albo 3 srubki z oslony nadkola , wsadzilem reke i wypchalem na zew, i zasadzilem nowe naprawde prosta sprawa
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
MarkusTDI, roznic sie niczym nie roznia sa takie same :twisted: jezeli chodzi o wklady ja kupowalem do siebie 1sz za 100zl taniej nie dostaniesz a kupowalem na gieldzie oczywiscie ja u siebie mam ori. lampy i wklady
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
ładnie wyglada na tych wypolerowanych bucikach , kierunki boczne wymien jak najszybciej :twisted: