Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[TDI AFN] Czy coś da wym turbo na większe
Do tego jeszce wtryski kolego i bedzie calkiem ciekawie :twisted:
-
[B5 1.9 TDI 110KM] Moja A4
ładnie zadbana silnik jedyny sluszny :twisted:
-
Audi iceman - Kille !!
Tez mi sie lepiej podobalo przed pomalowaniem :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nies,
-
Audi iceman - Kille !!
ładnie ładnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Kierownice w turbo
AHU nie ma kierownic :twisted:
-
[B5 1.8] 1998r.
ładna podoba mi sie tylko nie ten motorek :twisted: sa jeszcze inne dodatki i bez klimy bardzo dobrze sie sprzeda :twisted:
-
[B5 1Z] za duże spalanie, głośna praca
A jakie kóleczka masz zalozone moze jakies 17''-18''?? :twisted:
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
Rob wymianke bedzie ładnie
-
Kujawski i oranżada
Osobiscie nie leje tego g**** i nie polecam nikomu u mnie na zachodzie nawet tego nie leja do ciagnikow a co dopiero do osobowek :twisted:
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ładny AFN
-
Co Wy na to ?
Nie zla bajeczke sobie koles wymyslil
-
[B5 1.9 TDI 110KM AVANT] moja niunia
ładna TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Tragicznie nie jest , ale 2200 to bym nie dla za te fele :twisted:
-
Kujawski i oranżada
Tylko jak dlugo
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
ładna seria dobrze ze TDI :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
Bardzo ładna S-ka... :twisted: wazne ze sedan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Co sadzicie to tych felgach.
No ładnie Ci to wyszlo , jestem pod wrazeniem :twisted:
-
Listwy ochronne progowe
Popieram pomysl adadur, bedzie ładnie