Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1.9TDI AVANT '00r] audi a4 to jest to
I tak ma pewnie cos ponad 120
-
[B5 1.8] Moje A4 AVANT
ładnie zachowana seria
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
Pracuje w Anglii da rade na takie tandetne plastiki szkoda kapury :twisted:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Taa...jedziesz i obijasz samochody jadace za Toba :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Jaka firma robi paski rozrządu do audi?
Jedna z najbardziej popularnych Gates :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
Nie podoba mi sie cos takiego w serii jest lepiej zainwestuj np. w fele
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jinks,
-
Kujawski i oranżada
Olej Opałowy (czerwony kolor) :twisted: stosowany np. do ogrzewania pomieszczen mieszkalnych
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Furka wypasik na maxa :twisted: powyciagaj kamyczki z opon
-
[s4 s4 s4]
Jezeli to Twoja fura to b.ładna
-
Czy elektryczne składane lusterka w A4 moga sie auto zamyka
Nie ma nic takiego w Audi :twisted:
-
[B5 2,5TDI]Do ilu koni można go podkręcić ?
180KM bez problemiku i ponad 400Nm najlepiej zapytaj ktorego z tunerow z naszego forum Zamykam
-
[ALL B5] Jak najcichsze opony letnie ?
Ja osobiscie polecam opony firmy Dunlop na naszym forum jest bardzo wiele zadowolonych uzytkownikow z tych wlasnie oponek takze jak chcesz miec ciche i dobre oponki to kupuj dunlopki :twisted:
-
[B5 2,5TDI]Czy wiecie coś o dodatkowych konikach od fabryki?
Tak.To jest najlepsze rozwiazanie , nic nie pozostaje jak tylko jechac i sprawdzic i wszystkiego sie dowiedziec
-
Czy silnik gasic na postoju czy lepiej zeby pracował?
Na 20min to bym gasil bo to troche za duzo moim zdaniem :twisted:
-
[A4 B5 1997r.] reflektory
Tak.Temat juz byl na forum.Uzyj opcji szukaj :twisted:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
popieram ten pomysl jak najbardziej bedzie cudnie
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
ładna A4 no i TDI :twisted:
-
[B5 2,5TDI]Czy wiecie coś o dodatkowych konikach od fabryki?
Moze sie nawt okazac ze kilka ucieklo :twisted:
-
[B5..'95r..1.8 5 V] moje pierwsze audi.....je je
nie za szerokie troszke :twisted:
-
[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...
Ale Wy czytacie , to jest auto kolegi alvaroalvaro78, ojca
-
[B5 A4 1,6 ADP] A oto moja furka ori
ładnie zadbana seria
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam