Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
BMW i nowy 2.0 D BiTurbo
Moim zdaniem szkoda byloby wycofywac chyba najbardziej znanego motrka na swiecie
-
BMW i nowy 2.0 D BiTurbo
a co z 1.9 jakies nowosci odnosnie tego motora
-
Odstraszacze zwiarząt leśnych
Kolejna durnowata nie potrzebna zabawka :twisted:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )
-
Odstraszacze zwiarząt leśnych
A co Ty kolego jezdzisz tylko kolo lasow :twisted: wedlug mnie jest rzecz zbedna
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
Tak chociaz nie ukrywam ze w A6 lepiej by wygladaly 18''
-
Felga 9,5 cala
Ciekawe jak bedzie tego wymagala sytuacja pewnie zostawi auto i pojdzie z buta :twisted:
-
Magnetyzery - czy to bajka, czy naprawdę coś dają?
roznie to z tym jest :twisted: jedni mowia ze pomaga a drudzy ze nie
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
Ja bym proponowal wymienic lampy z przodu na te od Allroad (przyciemniane wklady) wyglada to przepieknie w srebrnym aucie przy tym oczywiscie xenon no fele to od S-ki by sie zdaly i juz by bylo pieknie
-
Felga 9,5 cala
To wiem bo sam mam niski profil... ale ja sobie nie wyobrazam wjazdu na wysoki kraweznik a nie daj Boze jeszcze wpasc do jakiejś wiekszej dziury :confused:
-
Felga 9,5 cala
Ciekawi mnie tylko jedno jak Ty tym wjezdzasz na krawezniki juz nie mowie o wysokim :twisted:
-
[B5 1Z] za duże spalanie, głośna praca
Wymien filtr bo pewnie zawalone sa :twisted:
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
ładne autko do twarzy mu z tymi felami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka kolego flakon,
-
Grile
Bedzie ładnie zakladaj
-
Benzyna znowu podrozala
ja tankuje po 2,50
-
[B5 1.9 TDI Avant Tiptronic] Oto moje auto
ładne TDI
-
Ktory felunek bardziej pasuje ??
tez mi sie podoba :eek:
-
Czym skutecznie przeczyścić układ paliwowy
Najprostsza metoda jest kupno uszlachetniacza
-
A4 Assistance
Do mnie tez ktos dzwonil w piatek ale ni wiem kto to byl nie przedstawil swojego nicku :twisted:
-
Felga 9,5 cala
zaloz 235
-
[B5 TDI] Problem z hamulcami
A moze sa zapowietrzone
-
Felga 9,5 cala
co najmniej :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Skrecanie kierownicy podczas najeżdżania na garby
delikatnie ale na koleinach najgorzej :twisted: 215/45 17