Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Ogolnie nie jest zle za duzo tych plastikowych dodatkow typu progie , dokladki
  2. bardzo ładnie sie prezentuje
  3. zdeniu, dobrze mowi dozbieraj kaski i kup Valeo i zaltwisz temat raz na zawsze
  4. ładna seria napedzik miod
  5. U mnie tych kolpaczkow co pokazal czudaj, jest na gieldzie od cholery tylko przyjezdaj i sobie wybieraj
  6. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Bilstein ori. w komplecie masz odboje i oslonki jednym caly komplet odrazu do zalozenia
  7. Z reguly to jest tak ze co niemieckie to zle tylko swoje angielskie zachwala co jest rzecza normaln ale czasem przesadza :twisted:
  8. Ciekawa B6 silniczek tez OK
  9. ladniutka A4 silniczek idealny do tego jakis felunek by sie zdal
  10. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Piszesz o Oplu...obciach i smiech na sali na pewno nie z Audi do Opla
  11. To sie nazywa prawdziwy fan AUDI
  12. U mnie w Lubinie znajduje sie jeden z najwiekszych jak nie najwiekszych holdingów KGHM pewnie kazdy zna... tylko wyjsc do okna i co troche pokazuje sie najnowsze A8 badz to A6...najczesciej czarny kolorek A4 nie maja :twisted: ogolnie w Lubinie bardzo duzo jest nowek
  13. Spytaj goscia o ul. to podjedziemy razem jak bedziesz chcial
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    Ostatnio coraz wiecej spotyka sie aut z takimi zabawkami ale nie bede sie wypowiadal czy to gra warta swieczki bo nie znam zadnych opini na ten temat
  15. ładna furka tylko lampy z przodu do wymiany na 2 lift
  16. Jak trzeba to i bez xenon zjedzie
  17. Na Twoim miejscu sam bym to pomalowal zaden problemik
  18. ogolnie jest ładne ale srodek mi nie lezy no i fela 17'' musi byc
  19. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zainwestuj :exclaim: a potem bedziesz tłuk nie zła kase :twisted:
  20. Przyjedz do Lubina to cos bedziemy modzic :twisted:
  21. Z tym kolega to pewnie bylo tak ze zakupil jakis badziewny czip na allegro za 200zl i myslal ze przyrosnie mu moczu nie wiadomo ile :confused: polecam masters , v-tech
  22. Szewczenko7 odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Mozesz kupic redukcje wieloklina i gotowe
  23. Ja mam u siebie 2,2 moze ciutke wiecej... upuscilem troszke powietrza bo wulkanizator nawalil mi 2.5 :confused: głąb :exclaim: mowa o 17''
  24. No to widze kolego ze wpadasz do mnie po felgi Zle odmieniles moja miejscowosc bo to nie jest Lubiń tylko Lubin takze piszemy z Lubina :twisted: bardzo duzo osob taki mowie ehhh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.