Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
Ogolnie nie jest zle za duzo tych plastikowych dodatkow typu progie , dokladki
-
Neony w Audi A4 (B5)
NIE
-
felgi
bardzo ładnie sie prezentuje
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
zdeniu, dobrze mowi dozbieraj kaski i kup Valeo i zaltwisz temat raz na zawsze
-
[B5 1.8TQ]moja a4 1.8 T Q
ładna seria napedzik miod
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
U mnie tych kolpaczkow co pokazal czudaj, jest na gieldzie od cholery tylko przyjezdaj i sobie wybieraj
-
[B5 ADR 1.8] amortyzatory
Bilstein ori. w komplecie masz odboje i oslonki jednym caly komplet odrazu do zalozenia
-
RS4 vs M3
Z reguly to jest tak ze co niemieckie to zle tylko swoje angielskie zachwala co jest rzecza normaln ale czasem przesadza :twisted:
-
[B6 1,8T BFB multitronic] A4 moja srebrna
Ciekawa B6 silniczek tez OK
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
ladniutka A4 silniczek idealny do tego jakis felunek by sie zdal
-
Audi sprzedane
Piszesz o Oplu...obciach i smiech na sali na pewno nie z Audi do Opla
-
jak fajnie zroić A4 1,6
To sie nazywa prawdziwy fan AUDI
-
ogromny wzrost sprzedazy Audi
U mnie w Lubinie znajduje sie jeden z najwiekszych jak nie najwiekszych holdingów KGHM pewnie kazdy zna... tylko wyjsc do okna i co troche pokazuje sie najnowsze A8 badz to A6...najczesciej czarny kolorek A4 nie maja :twisted: ogolnie w Lubinie bardzo duzo jest nowek
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
Spytaj goscia o ul. to podjedziemy razem jak bedziesz chcial
-
[A4 B6]xenony?
Ostatnio coraz wiecej spotyka sie aut z takimi zabawkami ale nie bede sie wypowiadal czy to gra warta swieczki bo nie znam zadnych opini na ten temat
-
[b5 2.4]A to moja a4
ładna furka tylko lampy z przodu do wymiany na 2 lift
-
Znaki świetlne
Jak trzeba to i bez xenon zjedzie
-
Pytanie dot. malowania elementu - brewki
Na Twoim miejscu sam bym to pomalowal zaden problemik
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
ogolnie jest ładne ale srodek mi nie lezy no i fela 17'' musi byc
-
Audi iceman - Kille !!
Zainwestuj :exclaim: a potem bedziesz tłuk nie zła kase :twisted:
-
Pyatnie do Expertów z Klubu A4 !!!
Przyjedz do Lubina to cos bedziemy modzic :twisted:
-
[B5 1.9 TDI 110KM AVANT QUATTRO] Co, gdzie i za ile??
Z tym kolega to pewnie bylo tak ze zakupil jakis badziewny czip na allegro za 200zl i myslal ze przyrosnie mu moczu nie wiadomo ile :confused: polecam masters , v-tech
-
[B5] Kierownica
Mozesz kupic redukcje wieloklina i gotowe
-
jakie cisnienie w oponach
Ja mam u siebie 2,2 moze ciutke wiecej... upuscilem troszke powietrza bo wulkanizator nawalil mi 2.5 :confused: głąb :exclaim: mowa o 17''
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
No to widze kolego ze wpadasz do mnie po felgi Zle odmieniles moja miejscowosc bo to nie jest Lubiń tylko Lubin takze piszemy z Lubina :twisted: bardzo duzo osob taki mowie ehhh