Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Masz tam jakies dziurki ktore odpowidaja za wentylacje
  2. Pierwszy raz spotykam sie z ta firma takze nie moge sie wypowiadac na jej temat
  3. Wszystko ładnie cacy tylko szkoda ze afftomat :twisted:
  4. Osobiscie proponuje wziac te po II lifcie niz bawic sie w jakies podrobki kiepskiej jakosci i ktore sa zle spasowane :twisted:
  5. ładny avant no i TDI
  6. Zobaczymy jutro , pojutrze
  7. Lampy po II lifcie sa o niebo ladniejsze niz starsze jezeli masz mozliwosc ich kupna to bierz , ja dalem za wklad do jednej lampy 100zl
  8. Test zaliczony
  9. Ja uzywam pasty polerskiej firmy TURTLE WAX polecam bardzo dobra pasta
  10. Sprezynki jedne z najlepszych na rynku proponuje cos szukac z Weitec eibach
  11. Kilka zmianek stylistycznych typu lampy przednie Valeo , moze jakis gladny grilek no i felga 17''
  12. Bardzo przyjemna ta B6 ...ale chlapacze az sie prosza o usuniecie :twisted:
  13. Mysle to bedzie to samo
  14. Proponuje poszukac sprezyn do tego przeznaczonych....nie wydawaj kasy na sprezyny ktore sie nie nadaja
  15. ładniutka furka kolorek tez spoko
  16. Ja nie musze jezdzic do zakladu ktory trudni sie polerka poniewaz sam biore paste koloryzujaca i tak wypicuje ze az po oczach razi a i rys jest nie duzo
  17. No nawet ładnie sie to prezentuje
  18. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jesli jest ori. to tak jak napisal szogun0, nie ma laczenia takze bedziesz musial obciac a potem jedno z drugim polaczysz cybantem i po sprawie
  19. Byle by nie duzo...bo bedzie kiszka :twisted:
  20. Do ukrycia drobnych rys najlepszy bedzie pasta koloryzujaca
  21. Szewczenko7 odpowiedział(a) na koziol temat w Audi A4 B5
    Ja najlepiej zrobilem bo odrazu zapakowalem Valeo
  22. Wysmienicie podoba mi sie
  23. ładnie ale obnizyc to musisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.