Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Masz tam jakies dziurki ktore odpowidaja za wentylacje
-
Sprezyny z 1.6 do 1.9 TDI 90km
Pierwszy raz spotykam sie z ta firma takze nie moge sie wypowiadac na jej temat
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Reczna
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
Wszystko ładnie cacy tylko szkoda ze afftomat :twisted:
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
Osobiscie proponuje wziac te po II lifcie niz bawic sie w jakies podrobki kiepskiej jakosci i ktore sa zle spasowane :twisted:
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
ładny avant no i TDI
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Zobaczymy jutro , pojutrze
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
Lampy po II lifcie sa o niebo ladniejsze niz starsze jezeli masz mozliwosc ich kupna to bierz , ja dalem za wklad do jednej lampy 100zl
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Test zaliczony
-
Środki czyszczące i kosmetyki Mleczka i pasty
Ja uzywam pasty polerskiej firmy TURTLE WAX polecam bardzo dobra pasta
-
Sprezyny z 1.6 do 1.9 TDI 90km
Sprezynki jedne z najlepszych na rynku proponuje cos szukac z Weitec eibach
-
[B5 1.6] A oto fotki mojej Aczwórki
Kilka zmianek stylistycznych typu lampy przednie Valeo , moze jakis gladny grilek no i felga 17''
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
Bardzo przyjemna ta B6 ...ale chlapacze az sie prosza o usuniecie :twisted:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
No to bedzie ok.
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
Mysle to bedzie to samo
-
Sprezyny z 1.6 do 1.9 TDI 90km
Proponuje poszukac sprezyn do tego przeznaczonych....nie wydawaj kasy na sprezyny ktore sie nie nadaja
-
[A4 B5 1.8] Zdjecia mojej A4 wersja brytyjska
ładniutka furka kolorek tez spoko
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Ja nie musze jezdzic do zakladu ktory trudni sie polerka poniewaz sam biore paste koloryzujaca i tak wypicuje ze az po oczach razi a i rys jest nie duzo
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
No nawet ładnie sie to prezentuje
-
[B5 1Z] Kupiłem tłumik końcowy
Jesli jest ori. to tak jak napisal szogun0, nie ma laczenia takze bedziesz musial obciac a potem jedno z drugim polaczysz cybantem i po sprawie
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Byle by nie duzo...bo bedzie kiszka :twisted:
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Do ukrycia drobnych rys najlepszy bedzie pasta koloryzujaca
-
Lampy angel eyes
Ja najlepiej zrobilem bo odrazu zapakowalem Valeo
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Wysmienicie podoba mi sie
-
[A4 B5 1.8T] Czas ją Wam pokazać...
ładnie ale obnizyc to musisz