Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
d&w grill
Bierz i zakladaj bedzie ładnie
-
Szukam alumkow =)
Jakos zadne mi to gustu nie przypadly :twisted:
-
[B5 ADR] I'm new :D
Ogolnie nawet fajnie tylko te progi :confused:
-
Repliki
Albo tak...dziwne powinna stac nieco wyzej
-
[B5 2.5 TDI] AVANT 1999 - podobna rakiecie:)
ładne wazne ze TDI :twisted:
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
Porównanie wspaniale... Audi zawsze wyzej stalo jak BMW :twisted:
-
Jakie lampy: chrome vs black
Nie ma innej opcji :twisted:
-
Jakie lampy: chrome vs black
Sugerujesz ze Angels Eyes sa ładniejsze od Valeo ...zrob ankiete zobaczymy ktore beda gora
-
Z 90 na 115
Wystarczy sofcik... .. jest u Nas o ile sie nie myle dwoch kolegow ktorzy zajmuja sie podnoszeniem mocy...
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
No nie za ładnie to swieci :confused:
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Jaki kolor zaciskow proponujecie do ciemnej zieleni (patrz avatra)...czerwony [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-03-2007, 11:18 ] przeniesiony
-
felgi
Jak kto woli... ale zawsze mniejsze ryzyko uszkodzenia felgi w przeciwienstwie do felgi ktora nie posiada takowego
-
Repliki
ładnie... nie ma to jak porządna fela ...o ile obnizyles zawias
-
Jakie lampy: chrome vs black
Tylko i wylacznie Valeo...pewnosc, jakosc ,cena WYGLAD
-
Grill RS4 VS S4
Jak bedziesz wstawial zderzak od S-ki to bierz grilek wiadomo jaki jesli nie to RS
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
bedzie ok ...zakladaj
-
[B5 1.9TDI] super autko
ładna nie naruszona seria
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Powoli trzeba myslec cos o letnim zbiegowisku :twisted:
-
kieruneczki na błotnikach - wymiana (pytanie) [B5]
Na allegro sa rowniez mam cleary polecam wyglada to swietnie
-
AFN 1.9TDi ile kosztuje ustawienie kąta wtrysku
Tez. Ale rowniez moga juz byc wywalone poduszki pod silnikiem i przenosi wieksze wibracje do srodka budy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
I to jak najszybciej
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
Fajne foty ..ładne okolice :exclaim:
-
kieruneczki na błotnikach - wymiana (pytanie) [B5]
Tak jak pisze Wojtas...
-
Sztyft do felg i kolor
Ja osobiscie nie wierze w takie wynalazki...kiedys kupilem specjalne kredki ktore mialy kryc rysy na nadwoziu... :confused: beznadzieja totalna
-
jaki olej ?
Zdecydowanie Mobil