Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Przód: - mała wycinka blotnika(naprawde znikome ilosci) - reflektory Valeo z rocznika 99-00 = Miodzio Tył: - lampy tylne po 1 lifcie - lampy tylne po 2 lifcie (mala przeróbka kostki) = efekt o niebo ładniejszy niz z lampami po 1 lifcie
  2. Jezeli ocynk nie jest nigdzie nie naruszony , rdza sie na pewno nie pokaze
  3. U mnie nalatane 238tys. zadnych problemow , poza wymiana filtrow i olejow nic nie robilem
  4. Jesli ktos ma jakies zdj. to prosimy sie nimi pochwalic :twisted:
  5. Na 8 calowa felge bez problemu zalozysz opone 235/45... rowniez nie powinno byc problemu z 245 ale mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zalozenie tych 1
  6. Jezeli macie niedosyt mocy w 1.6 a na pewno takowa jest no to tylko wymiana na 1.8T albo cos w Dieselku 1.9TDi
  7. Nie ma to jak. ori. pomalowana farba .. poza tym jak fela jest malowana 2 raz to juz niestety widac...i ta farba czasem lubi odchodzic :confused:
  8. Popieram jak najbardziej pomysl...zapodajcie jakies fotki
  9. Zmiany jak najbardziej na +
  10. ładnie sie prezentuje z nowymi oczkami cena:400-500zl Allegro
  11. Zrob dokladnie tak jak pisze Wojtas , w razie czego unikniesz problemow typu obcieranie o wahacz itp.
  12. No to jak juz zalozysz to zrob kilka fotek i pochwal sie Nam a opony juz jakies masz Jesli nie proponuje 225/40
  13. Mysle ze nawet ciekawie bedzie to wygladac
  14. Jeszcze w tym roku bedziemy...jakis letni spot na pewno bedzie
  15. A zlodziej przychodzi z torxem i zabiera kapselki
  16. To normalne ze szumia... tak jak napisal Wojtas zalezy rowniez od ksztaltu bieznika
  17. Widze ze zaje**** sie bawicie :smile: zazdroszcze Wam jak cholera :twisted: ...nastepnym razem bede na 100%
  18. 215/45 17 rowniez nadajnie sie na 17'' fele ja osobiscie na takich smigam nie ma roznicy pomiedzy 215 a 225 to tylko + 1cm ...bez roznicy
  19. ładne A4 i najwazniejsze...TDI
  20. Lej Mobil 1 polsyntetyk
  21. zdiagnozuj tak jak kolega napisal powyzej
  22. Bedzie pasowac
  23. ładne A4 szkoda ze nie sedan ale wazne ze TDI :twisted:
  24. Przydalby sie zdj. robione w dzien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.