Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
jak fajnie zroić A4 1,6
Przód: - mała wycinka blotnika(naprawde znikome ilosci) - reflektory Valeo z rocznika 99-00 = Miodzio Tył: - lampy tylne po 1 lifcie - lampy tylne po 2 lifcie (mala przeróbka kostki) = efekt o niebo ładniejszy niz z lampami po 1 lifcie
-
Blachy a4
Jezeli ocynk nie jest nigdzie nie naruszony , rdza sie na pewno nie pokaze
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
U mnie nalatane 238tys. zadnych problemow , poza wymiana filtrow i olejow nic nie robilem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jesli ktos ma jakies zdj. to prosimy sie nimi pochwalic :twisted:
-
Jakiego rozmaru opony wejdą na felge
Na 8 calowa felge bez problemu zalozysz opone 235/45... rowniez nie powinno byc problemu z 245 ale mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zalozenie tych 1
-
Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie
Jezeli macie niedosyt mocy w 1.6 a na pewno takowa jest no to tylko wymiana na 1.8T albo cos w Dieselku 1.9TDi
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Nie ma to jak. ori. pomalowana farba .. poza tym jak fela jest malowana 2 raz to juz niestety widac...i ta farba czasem lubi odchodzic :confused:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Popieram jak najbardziej pomysl...zapodajcie jakies fotki
-
[B5 1.8 ADR] nowe felgi na lato :) może ktoś z Was oceni ?
no i ładnie przodzik wyglada
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Zmiany jak najbardziej na +
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
ładnie sie prezentuje z nowymi oczkami cena:400-500zl Allegro
-
235/40/18
Zrob dokladnie tak jak pisze Wojtas , w razie czego unikniesz problemow typu obcieranie o wahacz itp.
-
jaki rozmiar felg
No to jak juz zalozysz to zrob kilka fotek i pochwal sie Nam a opony juz jakies masz Jesli nie proponuje 225/40
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Mysle ze nawet ciekawie bedzie to wygladac
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Jeszcze w tym roku bedziemy...jakis letni spot na pewno bedzie
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
A zlodziej przychodzi z torxem i zabiera kapselki
-
Dziwne szumienie po zmianie kół
To normalne ze szumia... tak jak napisal Wojtas zalezy rowniez od ksztaltu bieznika
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Widze ze zaje**** sie bawicie :smile: zazdroszcze Wam jak cholera :twisted: ...nastepnym razem bede na 100%
-
Polecane opony letnie
215/45 17 rowniez nadajnie sie na 17'' fele ja osobiscie na takich smigam nie ma roznicy pomiedzy 215 a 225 to tylko + 1cm ...bez roznicy
-
[B5 1,9 TDI]
ładne A4 i najwazniejsze...TDI
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Lej Mobil 1 polsyntetyk
-
Dziwny zapach z wentylacji...
zdiagnozuj tak jak kolega napisal powyzej
-
Polecane opony letnie
Bedzie pasowac
-
[B5 1.9AJM] moja A4
ładne A4 szkoda ze nie sedan ale wazne ze TDI :twisted:
-
[B5 1.8] wieczorem i nowe fotki
Przydalby sie zdj. robione w dzien