Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Amortyzatory
szczegolnie polecam bilsteina i kayba bardzo dobre amorki...jezeli chodzi o monroe to malo opini o nich slyszalem ale ponoc nie najgorsze
-
Amortyzatory
chcesz je zalozyc na przod??
-
[B5 1,6] 1996r
w tych lampach masz 2x H7 do jednej lampy(dlugie i krotkie)
-
[B5 1,6] 1996r
tak on mowi ze zmieni na te 2 a ma te 1 i mowi ze lipnie swieca
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
no no ladna furka
-
[B5 1.8T] Moja A4
ładny ładny ale chyba troszke wiecej jest obnizona jak 20mm
-
[A4 B5 1,8 5v 95r]Osłona silnika
pasuje idealnie no problem
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Jezeli chodzi o srodek to na dobrym wypasie a z zewnatrz zwykla seria tak jak zeszla z tasmy moze kolega z miasta da sie namowic na spota??
-
[B5 1.8 ADR] nowe felgi na lato :) może ktoś z Was oceni ?
autko ladne tylko felgi 15 bede zamale
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
suuuper bryczka
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
a my wciaz czekamy a przede wszystkim ja bo che rozpoznac Twoje A4
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
ja teraz na wiosne zakladam 215/45 17 wczesniej jezdzilem na 205/60 15 komfort byl tylko kola nie bardzo pasuja do audika za maaaalutkie
-
[B5 TDI 1Z/AHU] problem z silnikiem
ehhe u mnie zdarzylo sie to kilka razy jakies 1.5miecha temu od tamtej pory problem znikł raz na zawsze sam sie naprawił
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
noo po opisie widac ze autko na nie zlym wypasie No i najwazniejsze WITAM KOLEGE Z LUBINA wreszcie ktos z mojego miasta to co jakies spoty trzeba organizowac co Ty na to??
-
[B5 1Z] Gwizd turbo przy odplaniu
u mnie absolutnie nic gwizda ale jak sie rozpedzam na kazdym biegu tak od 2300 i w gore w srodku sie slyszy dzwiek pracujacego turbulum i to jest najfajniejsze
-
[B5 1.8] Moje a4
Witam sasiada bardzo ładne autko felgi miod widze coraz wiecej osob z okolic no to nie dlugo sie zbieramy i robimy jakies spoty co Ty na to??
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
takze Twoja kasa Twoj wybór (((bierz ori.Valeo)))
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
lepszym rozwiazaniem bylo by wziac zespolone Valeo z rocznika 99-00 pomysl bo efekto o niebo ladniejszy
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
ładny TDI-k w serii gratuluje
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
a najlepszym rozwiazaniem bylo by wziac soczewki takie jak mam w avatrze ja tam za dobra cene wyrwalem do swojej
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
zdeniu, zalezy jak kto postrzega firme tych lamp do boscha to cos ostatnio przekonania nie mam
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
no napewno nie bedzie duzo dlatego bierz valeo
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
bierz ta lampe ktora Ci sie lepiej oplaca
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
no trzeba bedzie sie jakos zgadac i spotkac
-
[A4 '95] Jake ori lampy?
bierz valeo potem sprzedaż boscha i kaska sie zwroci a moze ciut na tym zarobisz