Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. szczegolnie polecam bilsteina i kayba bardzo dobre amorki...jezeli chodzi o monroe to malo opini o nich slyszalem ale ponoc nie najgorsze
  2. chcesz je zalozyc na przod??
  3. w tych lampach masz 2x H7 do jednej lampy(dlugie i krotkie)
  4. tak on mowi ze zmieni na te 2 a ma te 1 i mowi ze lipnie swieca
  5. no no ladna furka
  6. ładny ładny ale chyba troszke wiecej jest obnizona jak 20mm
  7. pasuje idealnie no problem
  8. Jezeli chodzi o srodek to na dobrym wypasie a z zewnatrz zwykla seria tak jak zeszla z tasmy moze kolega z miasta da sie namowic na spota??
  9. autko ladne tylko felgi 15 bede zamale
  10. a my wciaz czekamy a przede wszystkim ja bo che rozpoznac Twoje A4
  11. ja teraz na wiosne zakladam 215/45 17 wczesniej jezdzilem na 205/60 15 komfort byl tylko kola nie bardzo pasuja do audika za maaaalutkie
  12. ehhe u mnie zdarzylo sie to kilka razy jakies 1.5miecha temu od tamtej pory problem znikł raz na zawsze sam sie naprawił
  13. noo po opisie widac ze autko na nie zlym wypasie No i najwazniejsze WITAM KOLEGE Z LUBINA wreszcie ktos z mojego miasta to co jakies spoty trzeba organizowac co Ty na to??
  14. u mnie absolutnie nic gwizda ale jak sie rozpedzam na kazdym biegu tak od 2300 i w gore w srodku sie slyszy dzwiek pracujacego turbulum i to jest najfajniejsze
  15. Witam sasiada bardzo ładne autko felgi miod widze coraz wiecej osob z okolic no to nie dlugo sie zbieramy i robimy jakies spoty co Ty na to??
  16. takze Twoja kasa Twoj wybór (((bierz ori.Valeo)))
  17. lepszym rozwiazaniem bylo by wziac zespolone Valeo z rocznika 99-00 pomysl bo efekto o niebo ladniejszy
  18. ładny TDI-k w serii gratuluje
  19. a najlepszym rozwiazaniem bylo by wziac soczewki takie jak mam w avatrze ja tam za dobra cene wyrwalem do swojej
  20. zdeniu, zalezy jak kto postrzega firme tych lamp do boscha to cos ostatnio przekonania nie mam
  21. no napewno nie bedzie duzo dlatego bierz valeo
  22. bierz ta lampe ktora Ci sie lepiej oplaca
  23. no trzeba bedzie sie jakos zgadac i spotkac
  24. bierz valeo potem sprzedaż boscha i kaska sie zwroci a moze ciut na tym zarobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.