Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. tu masz za 200zl ale nie ori http://moto.allegro.pl/item148159733_przeplywomierz_powietrza_audi_2_5_tdi_0281002429.html
  2. no ja wlasnie zakupilem 17 na lato do 18 trzeba musowo glebowac auto
  3. jesli chcesz to Ci sprzedam grill z przed II liftu za dobra cene
  4. ładne autko ale 17 naprawde by sie przydala
  5. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    słabo widac , ale ogolnie wyglada pieknie
  6. autko naprawde ładne
  7. Ładne A4 :!:
  8. ja dzis wlasnie wymienialem amorki nie mam czasu w tyg. dopiero dzis sie znalazl zajelo mi to jakies 5-6godz w dodatku dzis bylo zimno ehhhhh ale dalem rade :mrgreen: [ Dodano: 10-12-2006, 19:29 ] amorki przod ori nowki gazowki Bilstein
  9. No czemu nie pomysł jest dobry ale jakbym juz brał takiego kolosa to tylko i wyłacznie 4.2q jak szalec to juz do konca na tym aucie i tak sie paliwa nie zaoszczedzi takze jak cos to 4.2 :mrgreen:
  10. ogólnie ładne autko-zadbane zmienisz kilka pierdółek i będzie POWER :mrgreen:
  11. ładna ładna
  12. no witam :mrgreen: widze motor identyczny jak u mnie tylko troszke roznicy w mocy i kolega z L-ca to mi sie podoba
  13. auto jak najbardziej ok no i TDI :mrgreen:
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na platiniumm temat w Audi A4 B5
    bierz II lepiej wyglada w w Twoim aucie
  15. autko jest ok szkoda ze nie TDI
  16. przeciez te sa beznadziejne w porownaniu z BBS-ami
  17. dla mnie okazja bo prawie za darmoche :mrgreen: [ Dodano: 02-12-2006, 19:42 ] a po drugie szprychowki lepiej pasuja jak takie pospolite :razz:
  18. no moze i sa ladniejsze ale nie chce 18 ale wydaje mi sie ze te tez nie sa zle
  19. http://moto.allegro.pl/item143981170_alufelgi_17_bbs_rs_ii_5x112.html jestem zainteresowany kupnem tych felg i kieruje do Was pytanie jak myslicie czy bede one do mojego autka pasowac i czy ogolnie dobrze sie spisza?? sorrki ze zalozylem nowy temat ale po kilku odp. niech moderator go skasuje dzieki za ODP pozdrawiam
  20. bedzie jak najbardziej to jest orginal od 1z
  21. no tylko pogratulowac
  22. ładne buciki :mrgreen: ile za nie dales??
  23. mozliwe ze uszczelka pod klawiatura(glowica)
  24. ogolnie spoko autko , silnik tez ok
  25. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    przy tej temp. to mało o to czy sie gotuje czy nie ale chyba powaznie traci swoje wlasciwosci smarowania i to jest najgorsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.