Treść opublikowana przez ems
-
[B6 AVF] Co może być nie tak w tym wykresie?
W czym mozna doszukiwac sie przyczyny przeładowywania turbo awx/avf w jednych przypadkach i trzymaniu zadanych parametrów w innych egzemplarzach ?
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Po wrocku jeżdże na codzień czasami zaglądam do Wałbrzycha, zawieszenie 1BV i z mojej perspektywy wybór 17" jest optymalny. Moge pokonywać nasze drogi szybko z zachowaniem komfortu, chociaz po Wałbrzychu to raczej turlam się. Jeśli natomiast ma byc blink blink to bierz 18"
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
a tu dla porównania wykresy z maha:
-
[ALL B7] 2.0 TFSI po programie VTG
z czego wynika ten dołek przy 6200 obr. ?
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Dzieki Ci dobry człowieku Rozebrałem boczek, powypinałem wtyczki z wzmacniacza, powpinalem, błedy skasowałem i na razie po przejechaniu 500 km nie pojawiły sie Ps. porobilem foty z prac wiec w wolnej chwili postaram sie wrzucic do kompletu avanta
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
super opis czy ktoś mógłby wrzucić fotke lub chociaż opis gdzie szukac tego wzmacniacza w przypadku avanta ?
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
netto
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
tyle na ile będzie pozwalał stan Twojego motoru
-
[B6 AVF] Wyniki pracy Mirassa - Dynosoft day Wrocław
miło było poznać i widzieć banana na twarzy właściciela po przeprowadzonej jeździe próbnej :> seria wyszła troche mniejsza niż moja natomiast przyrost wiekszy (u mnie turbo zaczynalo juz przeładowywać) miałem okazje podziwiać tył auta przy ostrym bucie i batorego nie ma
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
to moze podjade z ciekowości spojrzeć co tam wyjdzie ? motor taki sam jak mój widze
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
lepiej klepnąć kolejnego pustego posta ? z tego co patrzyłem to na forum jest pełno wykresów MrMotors czy Mastersa ale nie znalazłem seryjnego AVF'a robionego przez Dynosoft. Teraz jest więc można sobie porównać przebiegi krzywych.
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Tak, ale pozniej byl u Rogala, gdzie wyszlo 187PS. Jest gdzieś wykresik z porównaniem tej ostatniej wersji softu z mastersowa ?
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Z tego co widze w watku Prezesa http://www.a4-klub.pl/smf/moc_przybyla_powered_by_ctv_tuning_i_mt-t1767.0.html to wyniki były identyczne z Łukasza
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
silnik to avf spojrzałem i Łukasz miał 175 Km i 369 Nm
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Tu chyba wypowiedzieć powinny sie osoby, dla których to jest chleb powszedni np. Rogal lub Mirass
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
sadze, ze wyniki seryjnego softu nie są żadnym wyznacznikiem osiagów uzyskanych po modyfikacji softu. Modyfikujesz tak żeby było bezpiecznie, a w tym przypadku przy wyzszych wynikach juz nie było. Jasne że chciałbym widzieć marketingowe 170 KM i 370 Nm ale jesli osoba pisząca soft twierdzi, że lepiej będzie mniej to jej ufam.
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Softów w sumie powstało kilka, po pierwszym z nich wyskoczyło 169 KM i 369Nm ale była zbyt wysoka temp w dolocie i turbo góra zaczynało przeładowywać.
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
No to wróciłem z Dynosoftu, efekty pracy Mirassa znajdziecie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_19_tdi_130_by_dynosoft-t77997.0.html
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Taki modzik zawitał dziś w moim aucie ... Niestety nie udało sie zczytać orginalnego oprogramowania za pomoca kabla w związku z czym trzeba było bezposrednio pod kompa sie podpiąć. A oto wyniki pracy Mirassa: http://img205.imageshack.us/img205/7381/oba.jpg
-
[ALL B6] Kolor oryginalnych dywaników
Dzieki za super szybką odpowiedź Rozumiem, że to oznaczenie czerni ? Bo jak je przyłożyłem do jakiś zamienników to wyglądały na ciemnoszare co mnie trochę zmyliło. Jeśli tak to zamawiam w aso czarne :>
-
[ALL B6] Kolor oryginalnych dywaników
W którym miejscu jest zaszyty ? Na nalepce z tyłu dywanika widze (foto zaczerpniete z allegro):
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
Ile wyjdzie tyle będzie bardziej interesuje mnie przebieg krzywej momentu obrotowego ale miło by było gdyby do mojej bazy doszło +30KM
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
ja mam avf i planuje na razie tylko poprawienie fabryki
-
[B6 AVF] Przegub zewnętrzny - użycie podkładki dystansowej
Po ponownym zazłożeniu obejmy było odbrze przez 2 dni, dziś stuki znów sie pojawiły Patrze pod auto i widze, że osłona znów sie zsuneła Nie wiem jak to jest mozlwie ale kupowałem przegub lobro ( w komplecie osłona i reszta pierdółek ) i wygląda na to, że przegub ma podtoczenie na osłone a osłona takowego nie ma
-
[B7 BDG] Czy można wiecej (zrobiony na 195KM) ?
Jedź do Łodzi do nagazu na stefanowskiego na obciążeniówke i zweryfikujemy wyniki