Treść opublikowana przez maciekg
-
[ALL LPG] Mocna POdwyżka akcyzy na LPG
http://biznes.onet.pl/0,1729805,wiadomosci.html
-
[ALL B5] Wzmacniacz Magnat RX 44
Czy moze sie ktos wypowiedziec w tym temacie ? Generalnie chodzi mi o to czy poprzez nadmiar mocy nie odbije sie to na jakosci dzwieku. Wzmak ma napedzac przód (60/220W) + subwoofer (skrzynia) w bagazniku. Jesli chodzi o rodzaj muzyki to mocne, nowe brzmienia (trance/house).
-
[ALL] Dlaczego nowe głośniki tak słabo graja na samym odtw. bez wzmaka ?
Na forum elektroda/caraudio ktos napisal, ze nowe glosniki powinny sie "wygrzac" przynajmniej 12 godzin. Z kazdą godziną będą grały coraz lepiej.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ok usterka wyeliminowana. Ogolnie jestem srednio zadowolony z moich glosników (pioneer TS-A172C). Dodatkowo koliduja z opadającą szybą (głebokosc 6,8 cm), nigdy jednak nie otwieram całej szyby wiec bede uwazal. Wlasnie czytam, ze PowerBass L-6C mają glebokosc montazowa tylko 61 mm i do tego jeszcze mozna sciagnac tylnią gumę ? Ile mm jeszcze zejdzie? Chyba bede sie przymierzal do tych glosników.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wlasnie ten drucik okleilem zwykłą taśmą zeby sie nie przyklejal do maty, ale to nic nie pomoglo. Zauwazylem, za jak zamykam drzwi z klucza to normalnie sie zamykają, a z pilota cos blokuje.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Help! Help! Lewa strona zainstalowana i wygłuszona matą dekarską soudal, ale po zalozeniu wszystkiego do kupy centralny zamek nie zamyka drzwi od kierowcy. Widac jakby go cos blokowalo. Czyzbym zakleil jakas dzwigienkę ? Ja pierd............... tylko gdzie tego szukac jak wszystko oklejone.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Udalo mi sie zalatwic plyte z mdf`u. tak sie zastanawiam, ze tego nie pomalowac farbą. Ten materiał przeciez nie jest odporny na wode, a u dolu zawsze moge byc przecieki. Co o tym sadzicie?
-
[ALL] Przestroga-ZLODZIEJE przy Politechnice -3 miasto/Serwis AUDI Groblewski-makabra
czy masz zalozony autoalarm?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ok jutro z rana biorę się do roboty. Mam jeszcze jedno pytanie: chcialem zamonotowac glosniki pioneer TS-A172C, a one mają głebokość 67 mm i nie posiadaja zadnej gumki do usunięcia. Czy zmieszczą się jak dam dwie warstwy panelu po 1,9 cm ? Czy ta zewnetrzna warstwa nie bedzie za duza?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wczoraj 3 godziny mordowalem sie z dopasowaniem kawalka plyty wiorowej w element drzwi. Moja praca nie przyniosla zadnych efektow. Powiedzcie skad wziac takie plastikowe plytki. Podajcie tez wiecej informacji o sposobie ich zamontowania. Dzisiaj zwiedzilem cale obi i nic podobnego nie znalazlem.
-
Jaki konwerter video z avi. mpg. divx. itp do 3gp. ?
Albo jakis Xilisoft.Video.Converter z rapidshare
-
[B5 ADR] Słaby silnik jak na 1.8
Jesli posprawdzasz to co powiedzieli koledzy i nic sie nie zmieni to ja chce powiedziec, ze ten typ tak ma. Silniczek dostaje skrzydeł powyzej 4 tys. obrotów i przy wysokich predkosciach czuje sie te 125 KM. Jesli nie wystarcza Ci ADR zawsze mozesz sprzedac i kupic 1.8T Odnośnie buczenia powyżej 3,5 tys. obr/min poszukaj na forum, temat byl poruszany.
-
[B5 ADP] Silnik przerywa podczas rozpędzania
A moze świece ? Podobny temat już istnieje. Ktos z kolegów napisał kolejno: świece - przewody - cewka. U mnie pomogło to pierwsze.
-
[ALL] Adres IP - PILNE !!!
Jesli to ma byc potrzebne tylko do ankiet z www to moze z poziomu przegladarki np. http://www.notraceweb.com http://www.razorproxy.com/ albo Torpark.
-
Jaki olej castrol pol syntetyk czy mineralny?
Zalej Mobil 10W40 i temat można zamknąć
-
Markowy olej z beczki i z bańki
A moze się zdarzyć, ze Intercars ma podrobki w 4 l opakowaniach? Czy raczej jest to wykluczone?
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
Miałem wymieniać swiece wraz z przewodami, ale zaczelem najpierw od swiec i jest ok.
-
Markowy olej z beczki i z bańki
Do wczoraj bylem zwolennikiem oleju Elf jednak dzisiaj po zalaniu mobila 10W40 (z beczki) normalnie jestem w szoku. Motorek jest cichutki jak nigdy. Jakis czas temu zalany byl rowniez mobilem, ale z 4 litrowej banki. Wtedy bardzo czesto stukaly mi popychacze. Smiem twierdzic, że produktów w większych opakowaniach sie nie podrabia..... ?
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
Usterka naprawiona w dniu dzisiejszym. Wymiana swieczek pomogla w moim przypadku.
-
[B5 AWT] Przeróbka benzyny na diesla-co należy wymienić?
Kolego licz się z tym, że jak będziesz chciał sprzedać taki wynalazek to nikt go nie kupi. No chyba, że chcesz go sobie zostawić na pamiatkę.
-
[B5 ADR] odczyy bledow?
Kolego przeczytaj dokladnie forum. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1913.0
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
Szukam nagrania z dzwiekiem tego silnika jesli masz mozliwosc to wrzuc na jakiegos sajta.
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
Fakt... zwykle ADRy są troche przymulaste. Nastepnym razem wybieram 1.8T w B6.
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
Od kilku dni motam sie z tym samym problemem. Zauwazylem, ze podszarpuje w zakresie 1500-3000 zwlaszcza, gry motor jest przeciazony. Na benzynie objawy wystepują rzadziej niz na LPG. Dzisiaj zvagowalem autko i program nie pokazal zadnego bledu. Chyba zacznę od wymiany kabli wn i swieczek. Ustarka jest dosc niebezpieczna, dzisiaj sie o tym przekonalem w momencie wyprzedzania tirów.
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
Ogolnie artykul jest tendencyjny, ale mi się podoba