Treść opublikowana przez Hauzer
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
Dla mnie S4 B5 to jedno z najładniejszych samochodów ze stajni Audi Gratki zakupu.
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
A kto napisał że to będzie wiejski wydech Ja chciem założyć wydech podobny do oryginału, tylko że z nierdzewki i pewnie bez katalizatora. Wydech musze zmienić, bo jechać się nie da, tak hałasuje
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Felgi felgami ale chyba wole tą kasę, co miałbym dać na jakieś 17 + opony, wydać na jakiś wydech (np. robiony przez el-tec ). Ładniejszy felunek będzie ale w następnej a4 :twisted:
-
[B5 1.8] Termostat
:arrowr: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535 :arrowr: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9266
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Dzięki za dobre słowo Co do felg to chyba zostaną te /w domu mi niedadza wiekszych / A dokładki pomaluje tylko troche kasy uzbieram to odrazu dam na polerke. Choruje na lampy valeo od roku czasu i jakoś zawsze pilniejsze wydatki są
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Znalazłem pare zdjęć swojego samochodziku, seria jak seria ale i tak mi się podoba
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
No to już masz syna jeszcze tylko drzewo i można isć na piwo. Rewelacja gratulacje
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=lVAW5OrYAcc
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Witaj Tuniu, masz całkiem sympatyczny samochód. Jest pare rzeczy, które mi sie osobiście nie podobają jak np. progi (tak jakby to było całkiem z innej bajki wyciągnięte); naklejki (jakoś mi to nieleży, ale to może złe ustawienie ); i "dokładka" na tył. Plusy: ładny kolor; zderzak przód jest całkiem niezły (troche mi nie pasi do tego grila ale ogólnie ok); lampy tył (jak ktoś nie chce ori, to te są bardzo fajne). Co do całości, to myśle że felunek jakiś większy zdecydowanie poprawi wygląd. Tuningiem mechanicznym, w tym silniku, bym się niebawił, bo stosunek mocy do ceny jest bardzo mizerny (może swap albo kupno czegoś innego ). Chętnie środek pooglądam. Pozdrowienia.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja to chyba musze, do swojej błyskawicy, jakiś spojler dokleić, to może ktoś zrobi więcej zdjęć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale Łańcucka grupa opanowała spocik :twisted:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zamknął forum A3 klub
-
A4 Assistance
Poszło w eter
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A kto by chciał kraść tak skatowaną A3
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jako link będzie lepiej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma to jak dobrą opinie sobie wyrobić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak na pierwszy raz było całkiem miło :twisted: Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się Co do grila to już na spociku mówiłem, że coś można wykombinować na następny raz. A sam nieprzyniosłem bo wcześniej pisałem, że jak do roboty po mnie przyjedziecie to będzie gril :twisted: respect dla kierowcy A3 jak na silnik 1.8 to robił szau
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kombinuj dziewczyno
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to jeszcze raz przypomnę
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
Zawsze kombinuje ten co ma Ale z daleka to bym niepoznał, że to naklejka
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Nikt nie chce ode mnie jej kupić Jak na swoje lata buda wygląda bardzo nowocześnie. Na prostej drodze płynie.
-
EL-TEC - opinie
A to czasem nie ta strona http://www.el-tec.pl/ Pochwal się, ja też mam zamiar się do nich przejechać :twisted:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O już lepiej to zabiorę grila ze sobą Ale nie ma co się martwić chyba będzie urlop :twisted:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kurcze w sobote musze iść do pracy na drugą zmiane Może uda mi się zamienić Przesuńcie spocik o 1 dzień
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Tylko tam jak coś się zwaliło to można było to szybko naprawić w Audi może być różniasto.