Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. Dla mnie S4 B5 to jedno z najładniejszych samochodów ze stajni Audi Gratki zakupu.
  2. A kto napisał że to będzie wiejski wydech Ja chciem założyć wydech podobny do oryginału, tylko że z nierdzewki i pewnie bez katalizatora. Wydech musze zmienić, bo jechać się nie da, tak hałasuje
  3. Felgi felgami ale chyba wole tą kasę, co miałbym dać na jakieś 17 + opony, wydać na jakiś wydech (np. robiony przez el-tec ). Ładniejszy felunek będzie ale w następnej a4 :twisted:
  4. Hauzer odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    :arrowr: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535 :arrowr: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9266
  5. Dzięki za dobre słowo Co do felg to chyba zostaną te /w domu mi niedadza wiekszych / A dokładki pomaluje tylko troche kasy uzbieram to odrazu dam na polerke. Choruje na lampy valeo od roku czasu i jakoś zawsze pilniejsze wydatki są
  6. Znalazłem pare zdjęć swojego samochodziku, seria jak seria ale i tak mi się podoba
  7. No to już masz syna jeszcze tylko drzewo i można isć na piwo. Rewelacja gratulacje
  8. http://www.youtube.com/watch?v=lVAW5OrYAcc
  9. Witaj Tuniu, masz całkiem sympatyczny samochód. Jest pare rzeczy, które mi sie osobiście nie podobają jak np. progi (tak jakby to było całkiem z innej bajki wyciągnięte); naklejki (jakoś mi to nieleży, ale to może złe ustawienie ); i "dokładka" na tył. Plusy: ładny kolor; zderzak przód jest całkiem niezły (troche mi nie pasi do tego grila ale ogólnie ok); lampy tył (jak ktoś nie chce ori, to te są bardzo fajne). Co do całości, to myśle że felunek jakiś większy zdecydowanie poprawi wygląd. Tuningiem mechanicznym, w tym silniku, bym się niebawił, bo stosunek mocy do ceny jest bardzo mizerny (może swap albo kupno czegoś innego ). Chętnie środek pooglądam. Pozdrowienia.
  10. Ja to chyba musze, do swojej błyskawicy, jakiś spojler dokleić, to może ktoś zrobi więcej zdjęć
  11. Ale Łańcucka grupa opanowała spocik :twisted:
  12. Hauzer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszło w eter
  13. A kto by chciał kraść tak skatowaną A3
  14. Jako link będzie lepiej.
  15. Nie ma to jak dobrą opinie sobie wyrobić
  16. Jak na pierwszy raz było całkiem miło :twisted: Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się Co do grila to już na spociku mówiłem, że coś można wykombinować na następny raz. A sam nieprzyniosłem bo wcześniej pisałem, że jak do roboty po mnie przyjedziecie to będzie gril :twisted: respect dla kierowcy A3 jak na silnik 1.8 to robił szau
  17. No to jeszcze raz przypomnę
  18. Zawsze kombinuje ten co ma Ale z daleka to bym niepoznał, że to naklejka
  19. Nikt nie chce ode mnie jej kupić Jak na swoje lata buda wygląda bardzo nowocześnie. Na prostej drodze płynie.
  20. A to czasem nie ta strona http://www.el-tec.pl/ Pochwal się, ja też mam zamiar się do nich przejechać :twisted:
  21. O już lepiej to zabiorę grila ze sobą Ale nie ma co się martwić chyba będzie urlop :twisted:
  22. Kurcze w sobote musze iść do pracy na drugą zmiane Może uda mi się zamienić Przesuńcie spocik o 1 dzień
  23. Tylko tam jak coś się zwaliło to można było to szybko naprawić w Audi może być różniasto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.