Treść opublikowana przez Krzysiek290785r
-
Skrzynia Multitronic
Wiem już że samoczynne ruszanie auta to norma, dzięki za odpowiedz. Z B8 znam się dopiero dwa miesiące
-
Skrzynia Multitronic
Niezależnie od tego czy koła skręcone czy wyprostowane.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Szukałem trochę jeżeli chodzi o ramkę wokoło zegarów ok, jest do zdobycia. Ale nie mogę znaleźć pozostałych elementów tej osłony i przycisków. Więc chyba zostaje kupno całego licznika od A5 .
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Kupiłeś kompletny licznik z A5 i jego elementy wykorzystałeś do przerobienia licznika w swojej A4. Dobrze myślę.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Super wygląda. Możesz opisać jak wygląda montaż ramek na licznik. Pomiędzy zegarami na FIS zakłada się szybkę.
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Piękny sedan
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
BP Ultimate
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
Witam serdecznie, Wczoraj udało się założyć nowe lampki.
-
Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Auto super, życzę wielu modyfikacji.
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
Mój pierwszy mały mod: Ledowe oświetlenie tablicy. \
-
[A4 B5] 1.8t 1995 by barszcz
Przypomniało mi się moje pierwsze A4 B5
-
Skrzynia Multitronic
Witam serdecznie, Od niedawna posiadam audi A4 B8 z silnikiem 2.0 TDI (143 KM) ze skrzynią Multitronic. W moim aucie po zapaleniu silnika i przełączeniu drążka skrzyni na pozycje D, samochód delikatnie zaczyna ruszać bez naciskania na pedał gazu . Pytam ponieważ w poprzednich autach z automatyczną skrzynią biegów którymi jeździłem, po wrzuceniu biegu auto nie ruszyło dopóki nie nacisnąłem na pedału gazu. Chciał bym wiedzieć czy u was jest ta sama reakcja. I jeszcze jedno pytanie w trakcie ruszania po energicznym dodaniu gazu, auto delikatnie szarpie.
-
[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!
Super prezentuje się auto w srebrnym kolorze, i te wyposażenie.
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Z tyłu też przydało by się założyć LEDy
-
[A4 B8 CAHA] 2,0 TDI 170HP Quattro
Auto super , ja osobiście wymienił bym fotele.
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
Witam serdecznie, Moje drugie A4 tym razem model B8 Autem jeżdżę od miesiąca, sprowadzone z niemiec. Przebieg 186 500 tys. km udokumentowany , sprawdzałem w serwisie całą historie pojazdu. Skrzynia Multi-tronik. Silnik 2.0 tdi (143 KM) Common rail - Lampy przednie Bixenony - Tylne Lampy Led Neon 2012 r. - Navi MMI 2G (Mapy zaktualizowane na 2014 r.) - Grzane fotele - PDC z tyłu - Multi funkcyjna kierownica - Fotele alcatara/skóra - Pakiet chrom - Rolety na boczne szyby - Kolorowy FIS Auto poza przednim lewym błotnikiem nie było malowane. Brakuje mi sensora deszczu i zmierzchu, tylnego oświetlenie led i wewnętrznego pakietu oświetlenia. Moje planowane modyfikacje: Montaż tylnych lamp LED Wymiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED Audi PDC tył wizualizacja na wyświetlaczu MMI Światła przeciwmgielne funkcja doświetlania w zakrętach Co dalej ??? Proszę pisać co myślicie o aucie. ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Jeszcze jedna fotka w środku
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
Też kiedyś taką miałem z 2000r. z silnikiem 1.8 T
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć Czy A3 też można podjechać?
-
[ALL B5] Wyświetlacz S4
Nie nie było, ktoś sobie przylepił znaczek S4.
-
[INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
Przy rozruchu na zimnym silniku, jak i na krótkich postojach np. (światła)
-
[INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
Mam audi A3 z silnikiem 2.0 TDI. Po zapaleniu samochodu, silnik nie równo pracuje, widoczne są na obrotomierz minimalne drgania wskazówki. Taka sytuacja powtarza się tylko wtedy gdy odpalam zimny silnik, po rozgrzaniu silnik pracuje równo. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o pomoc.
-
[INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
A istnieje możliwość stworzenia dodatkowego działu dla modelu A3
-
[INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3
Witam. Może ktoś z was zna adres dobrego forum o tematyce Audi A3. Z góry dziękuje.
-
[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI
Ładne Auto
-
[ALL B5] Korozja na nadkolach
Wszystkim za pomoc z góry dziękuje.