Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

street23player

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez street23player

  1. te forum jest mi juz trochę znane, a co do a3-club to jestem dopiero kilka tygodni. takie miałem kody wyposażenia no chyba że źle odczytałem
  2. Witam od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 z roku 2001 z silnikem 1.6 AVU 75 KW wcześniej jezdziłem starszym bratem czyli Audi A4 z roku 1998 z silnikem 1.9 TDI 85 KW Na wyposażeniu: el.szyby, el.lusterka+podgrzewane+el.składane, climatronik, radio Audi Concert2 CD, ory.sub w bagażniku, wszystkie szyby w oryginale z jednego rocznika Autko sprowadzone z Włoch od pierwszej właścicielki z książką serwisową prowadzoną do końca z przebiegiem 102 000 km posiadam tylko kilka zdjęc i do tego robionych telefonem na wiosne zrobie w lepszej jakości. Mile widzine komentarze i porady w celu ulepszenia lub upiększenia autka, pozdrawiam No a tu klilka fotek starszego brata Witam wkońcu mamy wiosne więc zrobiłem kilka fotek lepszej jakości. W trakcie zimy autko nie sprawiło żadnych problemów wiec w nagrode dokupiłem mu nowe kapcie 205/55 R16 Goodyear Eagle F1 Plany na przyszłość montaż parktronika jestem w trakcie kompletacji części, pozdrawiam i zachęcam do komentarzy ;-) Realizacja powyższych planów z pomocą naszego Klubowego kolegi Bart-S serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=111331.0;all
  3. Oglądałem i polecam film wciąga od pierwszych minut The.Taking.Of.Pelham.123.2009.DvDRip-FxM czyli "Metro Strachu"
  4. czy można zamieścić zdjęcie z poprzedniej zimy jeżeli nie brało udziału w konkursie ??
  5. Witam są jakieś plany na najbliższy spot w Płocku ?? :>
  6. musisz mieć normę 502.00-505.00. najlepszy dla ciebie to MOTUL 8100 X-cess 5W-40 Dziękuję za tak szybkie udzielenie mi informacji juz wiem co kupic dla swojej niuni :> pozdrawiam
  7. Witam szanownych klubowiczów od nie dawna jestem szcześliwym posiadaczem Audi A3 2000r z silnikiem 1.6 75KW (AVU). Chciałbym dowiedzieć się ile i jakiej normy olej powinien być wlewany do tego silnika, z góry dziękuję i pozdrawiam
  8. żebym wiedział ze to klubowa to bym nie dał odjechać bez obejrzenia hehehe naprawdę wypasiona RS4 no i ten dźwięk przekozacki jak już podjechałeś pod górkę to cie jeszcze słyszałem, pozdrawiam i zapraszam ponownie oby więcej takich cudeniek
  9. witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......
  10. podspodem jest taki cycek sprawdz czy sie nie poluzował
  11. masz na myśli filtr paliwa bo to on jest na zdjęciu
  12. miszello teraz znów jestem zdezorientowany czy zakładać ten filtr knechta OC 51 ? Szkoda by było wyrzucać, a co może sie stać jeślibym go zamontował ?
  13. czyli sprawa wyjaśniona (Knecht OC 51) nie jest przeznaczony do naszych AFN'ków po 1996 roku chociaż nie wiem jaka jest różnica między nimi. Dzięki za błyskawiczną odpowiedz i rozwianie naszych wątpliwości
  14. Witam też mnie to zastanawia ostatnio w InterCarsie dobrali mi filtr o takich oznaczeniach (Knecht OC 51) i mam co do tego małe wątpliwości bo w na allegro znalazłem opis inny że jest stosowany do AFN 110 ps ale do roku 1996 i wychodziło by na to że pożnie już powinien być inny. Teraz mam mały dylemat czy go zamontować czy kupić właściwy obecnie mam Mann W 940/44 ale nie posiadają takiego w sprzedaży. Więc przyłączam sie do pytania kolegi wyżej, pozdrawiam
  15. bardzo ładna jak na ten wiek zmiany odmłodziły autko felga pasuje idealnie jedno zastrzeżenie tylny zderzak lub lampa jest kiepsko spasowana może to kwestia regulacji warto by to poprawić. Zapodaj więcej fotek zwłaszcza w środku życzę więcej tak pozytywnych zmian, pozdrawiam :>
  16. kiedyś miałem taką samą sytuacje i powodem tego było brak gazu chłodniczego (freonu czy jakoś tak) no a to w moim przypadku było spowodowane nieszczelnością układu. Radze jechać na sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji no a jeśli będzie w porządku nabicia jej, pozdrawiam
  17. zapraszam do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z małego spota niestety w moich okolicach jest mało kumatych fanów tej marki pozdrawiam
  18. bardzo ładny sedanik mam prawie identyczną lalkę moim zdaniem pozytywna zmiana felg wiadomo im wieksze tym lepsze, ale minimum te 16'' robi swoje. No a te 15'' na pierwszym zdjęciu w sam raz nadają sie do zimówek. ps. kolejne ładne autko w klubie
  19. Witam ostatnio i ja zakupiłem sobie w ASO nakładkę zakrywającą tę przestrzeń i klapkę na akumulator o numerach 8D1 819 447A i 8D1 819 422 ale brakuje mi jeszcze tego elementu zaznaczonego na zdjęciu od Darkman. Jaki ma numer katalogowy ? Po zamontowaniu u mnie wygląda to tak Brakujący element którego nie widze na tym wydruku od Prem i niewiem jaki ma numer k ? No i jeszcze jedno pytanie czy tu powinna być jakaś uszczelka lub plastik jak na pierwszym zdjęciu od Darkman bo u mnie jest olbrzymia przerwa miedzy tym podszybiem a nakładką ? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
  20. właśnie w tym rzecz, że starły mi się te oznaczenia. Byłbym wdzięczny gdybyś mi je spisał
  21. czy ten łącznik ma jakiś numer katalogowy ?
  22. micekm działasz coś z tym reflektorem są jakieś postępy ?
  23. powinien być podłączony do zaworka N18 miedzy silnikiem, a ścianą grodziową pod rurą intercolera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.