Treść opublikowana przez fecik
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Dokłądnie łożysko alt. albo pompa wspomagania. pokreć kier.jak zapalisz i bedziesz słyszał czy sie to nasila czy nie.Jak tak to na 100% pompa
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Chłopie ja nie jestem nie miły tylko czy ty naprawde nie słyszysz że tam rzęzi ja skur......... i tu nie chodzi o bzyczenie(jak to nazywasz) tylko o wycie!
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Jak ten dzwięk to jest ok to chyba ci słoń na ucho nadepnoł!
-
Po wymianie tarcz i klockow SLABIEJ HAMUJE
Na przyszłość jak odkręcisz odpowietrznik a nie naciśniesz ham. to sie nie zapowietrzy układ.
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Jak dla mnie to wyje pompa wspomagania! Spięcie to możesz mieć w gniazdku! ten dżwięk nie jest normalny!
-
Po wymianie tarcz i klockow SLABIEJ HAMUJE
No własnie też tak myślałęm. Przy wymianie tarcz nie trzeba odpowietrzać hamulców.Wydaje mi się że masz jakiś wyciek, pooglądaj wszystko dokładnie I upewnij się że dolałeś dot 4 a nie czasem 3 bo będzie lipa.
-
Gdzie ? jak ? kiedy ? serwisowac klime
Pracowałem troche przy stacjonarnych klimach i w życiu większych Głupot nie słyszałem!Jak pisze hary2 i ma racje! daruj sobie te wszystkie bzdury bo będziesz z czasem tego załował!Podjedż naprzykład do NORAUTO i tam ci wszystko ograną. A po za tym to do profesjonalnego odgrzybiania parowników i skraplaczy to służy CLEAN SAFE i RENEWZ (ten drugi strasznie żrący) ale nie dostaniesz tego w sklepach. To co stosuja na warsztatach w zupełności wystarczy.Pozdrawiam
-
problem z kilmą (nie działa wentylatotr) stłuczka
W chłodnicy po lewej stronie na dole jest czujnik i wtyczka z 3 kabelkami jeden jest to +12v a 2 pozostałe to są 1 i 2 bieg wentylatora.o ile dobrze pamiętam to czrno czerwony to jest +12v,sprawdz czy jest na nim napięcie i zmostkuj go z 1 lub 2 biegiem i bedizesz wiedział czy działa wentylator bez wyciagania go.
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
DOKŁADNIE TAK JAK MÓWI devastation!Standartowy problem:D
-
Po wymianie tarcz i klockow SLABIEJ HAMUJE
A dlaczego dolewałeś nowego płynu przy wymianie?
-
szarpiecie po odjęciu gazu
Też tak mam i wydaje mi się że to jest wina zabieraków w skrzyni biegów(po tylu latach jest już duży luz miedzy nimi) a nie wina poduszek i przegubów!
-
zapalnik poduszki
Taśma w kierownicy do wymiany!(lub można ja wyjąć i sie pobawić w lutowanie styków.Mi to kiedyś pomogło)Pozdrawiam
-
elektryczne skladane lusterka czy były ?
Pewnie że miały! bo ja taką mam:D Ale nie miały możliwości składania z pilota!No chyba że sie zrobi dodatkowy sygnał z centralki do lusterek.
-
Jak Wymienic Pompe wody Pomocy!!
NIe musisz odkręcać WISCA! wystarczy odkręcić sam wiatrak!
-
postojówki przy pozostawionym kierunku
Witam, a miałeś tak od początku? Miałem podobnie kiedyś w VW i okazało się że przyczyną była kostka stacyjki.
-
problem z klimatronikiem
Witam,też tak miałem. Wystarczy wyjąć panel, rozebrać go i przelutować (najlepiej wszystkie luty!) i powinno być po problemie. Pozdrawiam.
-
padniety 8 termostat
Witam. Wydaje mi sie ze chyba troche szukasz dziury w całym! Jeśli masz obieg w układzie, masz ogrzewanie i jak piszesz ukłąd jest dobrze odpowietrzony trzyma na 90c i nie gotuje sie i nie wyrzuca płynu ze zbiorniczka to jest wszystko OK!Poprostu nie patrz na climatronik bo nie zawsze bedzie tak jakbyś chciał. U mnie też pokazuje czasami 91 a czasami 95 i jest wszystko ok jeżdze tak już 6 lat i sie nie przejmuje!Termostat wymieniełem 3 lata temu na MEYLE za 28zł bo orginal po 15 latach szlak trafił i mi nie dogrzewał silnika. Także reasumując nie wierze w to żeby 8 termostatów pod rząd było zje......, i ci co nie mają climatroników to jeżdżą i sie nie przemjuja niczym jak sie nic specjalnego nie dzieje. Co do temp.jesli by była za wysoka to przy 102 st.c włączył by ci sie drugi wentylator z klimy bo wspomaga on chłodzenie silnika w razie za wysokiej temp.Pozdrawiam
-
Problemy z LPG
Ja mam sterownik KME diego G3 ,reduktor Silver i wtryski valtek.Co do kabla to jest to zwykły interfejs do tej instalacji plus program do diagnostyki KME.A jeśli chodzi o regulacje to napisałem już wczesniej, że jak gazownik i go ustawił to palił 16L tak wiec robie to sam.
-
Problemy z LPG
NIe napisałem że są wieczne! Ale jakoś wytrzymały te 90koła i dalej żyją i nie mam z nimi najmiejszych problemów!I dalej nie widze żeby ktoś konkretnie napisał czemu śa takie h....e?!Tylko jak zawsze wystawiona opinia nie na temat i na odległość! Ale co się będe tu przekomażał z'' FACHOWCAMI'' Pozdrawiam i życze dosiego roku!
-
Problemy z LPG
BZDURY gadacie! ja mam Valteki od 6 lat i mam zrobione na nich prawie 90 tyś km i śa ok.(2 razy w roku regulacja i tankowanie tylko na BP) Jeżeli mówicie że są takie h...e, to prosze konkretnie napisać dlaczego a nie podawać dalej pierdól co ktoś tam gdzieś usłyszał! Co do spalania to gazownik mi po założeniu też powiedzial że 16 to norma przy 1.8 ale on tylko wrzuca to co producent daje w programie (czyli auto kalibracja) co nie daje gwarancji dobrej i ekonomicznej pracy instalacji ! Po zakupieniu kabla i godzinnej zabawie spalanie zeszło do 12L w mieście przy dynamicznej jeżdzie! Pozdrawiam
-
Gdzie znajduje się czujnik zamknięcia klapy tylnej ?
Podejrzewam że jak w większości audików czujnik bedzie w zamku klapy.Co do żarówki to chyba jest tam 12v6w ale nie jestem pewien na 100%.
-
Dziwnie wysoka temperatura
Zobacz co pokazuje vag.A co do sprawdzenia jaka jest temp. to wystarczy miernik z czujnikiem temp. zagrzej autko i włóż czyjnik do zbiornika wyrównawczego i bedziesz wtedy wiedział na 100% jaka jest temp.cieczy w silniku. Jeżeli bedzie ok to stawiał bym na czujnik temp. który znajduje się z tyłu silnika przy scianie grodziowej.Pozdrawiam
-
pali jak by na 3 gary
To może zacznij od świec i kabli jak Vag nic nie pokazuje.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
NA jaki wymieniłes? synt. czy minerał?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
A czy w zbiorniczku płyn sie pieni czy nie?i czy szarpie ci kierownicą po dodaniu gazu i próbie skrecenia kier.? bo jesli tak to znaczy kolego że masz zapowietrzony układ!Sprawdz czy jest szczelny i spróbuj go porządnie odpowietrzyć.