Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Sprężyny z aukcji, do której link wkleiłeś, mają kategorię wagową 0YM (taką kategorię mam w swoim avancie w quattro), czyli cztery kategorie wyżej od Twoich. Tył będzie raczej sporo za wysoko. Raczej szukaj takich jak miałeś, ewentualnie 1xniebieski 2xróżowy kategoria 0YJ, bądź 1xniebieski 3xróżowy 0YK Jeśli masz ochotę na eksperymenty to mam na zbyciu (za grosze) sprężyny pod kategorię 0YL 1xszary 2xbrązowy na których mój avant miał 64,5cm od podłoża do nadkola. Możliwe, że w ośce siadło by to "normalnie" około 66cm.
  2. Mam chyba dwie małe tubki, dokupię jeszcze dwie i pewno starczy. Dzięki i pozdr
  3. Dzięki bardzo wszystko jasne.
  4. Czyli ten ceramiczny, tak?
  5. Właśnie, byłbym wdzięczny za podpowiedź, jaki smar najlepiej zastosowac na ten trzpień pod gumową osłonkę od strony dźwigienki ręcznego? Bo chyba trzeba i warto jakiś smar tam dac. Pozdr
  6. 312/255
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sedanach były i takiej byś musiał szukac. Tyle, że trudniej trafic w dobrej cenie.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W starszych avantach jest taka sama jak w sedanach, czyli z miejscem na wkładkę zamka. Ale spokojnie można kupic taką bez miejsca na wkładkę (jest ich dużo więcej w ofercie), a wkładkę wydupcyc podczas wymiany. Jak będziesz szukał to bierz z A6 C6 bo listwa jest już plastikowa, w B7 zresztą chyba też. Pozdro
  9. 1BD to zawieszenie do S4, czyli przód pod silnik 4,2
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To i to najlepiej ale na razie mnie nie stać jednorazowo przód i tył zrobić . Od czegoś muszę zacząć. Co w takim razie lepiej najpierw wymienić tył czy przód?? Lepiej przód, a najlepiej to skompletuj wszystkie graty i załóż cały zestaw
  11. Z przodu 0JG Z przodu jest niecałe 66cm (ale nie mniej niż 65,5cm) na 205/55/16, z tyłu aktualnie na 0YM około 65cm (wiadomo zależy ile gnoju w baku, ale różnica między przodem a tyłem aktualnie poniżej 1cm).
  12. Avant By6 1,9tdi quattro, zawias 1BE, 0YL na tyle (aktualnie 0YM, ale jeszcze troszkę brakuje żeby było idealnie równo).
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj Kolega montował tył od RSy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267397-b7-bpg-limo-us-by-michal/page-3
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przewody też są inne, linka może byc za krótka (w mojej modelowo 2003 linki są za krótkie nawet pod zacisk z eSy) no i chyba śruby mocujące jarzmo są fi12
  15. W którym miejscu?
  16. Co do dysproporcji w wielkości tarcz w Audi, to według mnie, dany zestaw miał byc najprawdopodobniej bezpieczny w przypadku padu elektroniki (a korektora w autach z ABS brak). Małe tarcze z tyłu, małe prawdopodobieństwo zablokowania tyłu jako pierwszego. Największą robotę we wzroście skuteczności hamowania robi większa średnica tłoczka, a dopiero później wielkośc tarczy.
  17. Jeździc sie da przeca Kiedyś szukałem i znalazłem jakieś wzory nawet coby policzyc różnicę pomiędzy poszczególnymi zestawami, i mniej więcej jest tak (mniej więcej, bo powierzchnia kocka nie jest np. uwzględniana): 312/245 vs 320/288 tył mocniejszy około 37% przód około 23% 320/288 vs 345/300 tył 15% przód 9% Pozdr
  18. Te dźwigienki na tylnych zaciskach zamienione stronami to tymczasowo, czy już na stałe Pozdr
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Procedura i mapy po guziku
  20. Masz podany w swoim temacie w dziale "Kupię" http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303994-kupie-stabilizator-rs4-b7-tyl/
  21. A4 B7, S4 B5
  22. Ta od 320mm jest troszki przymała pod 345mm, może o to chodziło. A czy otwory się pokrywają to sam się chętnie dowiem
  23. To prawda, ale trza byc szybkim i czujnym i trafic na sprzedającego, który w sumie nie wie co sprzedaje.
  24. Zaciski fajne, alle z dostępnością w przyzwoitej kasie ciężko niestety
  25. W poliftach C5 klocek ustala drut, a nie blaszka chyba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.