Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z nowych,małych i tanich to ma dobre opinie http://allegro.pl/team-ts-6m-cb-radio-z-asq-rf-gain-male-wymiary-i5531154159.html Polecam jednak używane ,stare i duże (dnt carat/strato/cocpit, może jakiś Alan 18, President Wilson) W moim gnojowozie idealnie sprawdza się Alan 28, z tym, że nie w każdym aucie będzie już taki idealny. Dogadałbyś się z moim ziomkiem. Ma Lincolna ,Harry`ego i jeszcze kilka innych Aż tak zakręcony na tym punkcie nie jestem Prawda jest jednak taka, że najlepsze radyjka CB są już pełnoletnie, np. mój Alan jest z 92r (i tu jest problem bo ciężko kupic pewny/niezryty egzemplarz). Anteny też lepiej nie kupowac pierwszej lepszej, bo antena antenie nie jest wcale równa. Z nowych,małych i tanich to ma dobre opinie http://allegro.pl/team-ts-6m-cb-radio-z-asq-rf-gain-male-wymiary-i5531154159.html Polecam jednak używane ,stare i duże (dnt carat/strato/cocpit, może jakiś Alan 18, President Wilson) W moim gnojowozie idealnie sprawdza się Alan 28, z tym, że nie w każdym aucie będzie już taki idealny. I wlasnie takie kolego wczoraj kupilem u siebie w miescie. Tez mi facet to doradzil lepsze niz president jimmy II i midland alan 109:) Zestrojone i smiga i dokladnie nawet z tej aukcji co podales masz wyczucie Też się kiedyś do tego radyjka przymierzałem
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z nowych,małych i tanich to ma dobre opinie http://allegro.pl/team-ts-6m-cb-radio-z-asq-rf-gain-male-wymiary-i5531154159.html Polecam jednak używane ,stare i duże (dnt carat/strato/cocpit, może jakiś Alan 18, President Wilson) W moim gnojowozie idealnie sprawdza się Alan 28, z tym, że nie w każdym aucie będzie już taki idealny.
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plus jakieś tam piny do skrzynki bezpiecznikowej i do kostek w słupkach. Bezpiecznik z oprawką 30A mocowany pod MCE. Sporo kabli.
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0941453 - lewa 8E0941454 - prawa
  5. Jarzmo jest od C6tki.
  6. Linki ręcznego, bo w Twoim roczniku będą za krótkie. Mimo wszystko targuj cenę!
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bezdyskusyjnie. W takim razie albo mój marny kabel nie daje rady (z pozostałymi sterownikami jednak się łączy), albo sterownik haka mam walnięty.Chyba, że "bezdyskusyjnie" tyczyło się pierwszej części mojego posta możesz mieć wtyczkę wypiętą i nie będzie komunikacji Wtyczki podpięte, hak sam dokładałem, instalacja na 99,9% podłączona dobrze. Wczoraj MCE zakodowane pod hak, w liczniku w adaptacji dodane +64. W tym momencie po odłączeniu wtyczki od sterownika haka, w liczniku i MCE pojawia się błąd o braku komunikacji ze sterownikiem haka. Wychodzi mi na to, że sterownik jest jednak sprawny(?), ale połączyc się z nim nie mogę (pewnie kabel trza by lepszy). Dzięki za podpowiedzi i zainteresowanie
  8. Raczej nie warto.
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bezdyskusyjnie. W takim razie albo mój marny kabel nie daje rady (z pozostałymi sterownikami jednak się łączy), albo sterownik haka mam walnięty. Chyba, że "bezdyskusyjnie" tyczyło się pierwszej części mojego posta
  10. Zerknij sobie do tematu H4mm3R znajdziesz tam fotkę jak to wyglada. Sam tak mam (osłony 288, tarcze 300), ale to ze względu na zimówki 16".
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba wywala jedynie tą okrągłą częśc, ale pewności nie mam. Pytanie do posiadaczy ori haka w By6, czy VAG powinien widziec sterownik haka i się z nim łączyc?
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek.naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195 Wiesz czemu przy 200tys wymienia się szklanki i wałki? Są w zasadzie 2 powody 1. Przeważnie 200tys na blacie to 350tys w rzeczywistości (ale to nie reguła) 2. W 1.9tdi pompowtryski napędza wałek i wszystko co z nim związane ma ciężej niż np przy wtrysku cr. Stąd częste remonty góry w 1.9tdi PD. Zobacz kto w AFN robił coś w głowicy przy 200tyś km? Ja dodałbym jeszcze trzeci: 3. nieszczęsny serwis LL, tak naprawdę większośc olei (tych dobrych) traci właściwości przed/nie wytrzymuje nawet 15kkm (ale kto myśli o kolejnym właścicielu kupując nowe auto
  13. Dzięki Kolego za konkretne info , w takim razie wybór jest, ale tylko jeden.
  14. Dzięki Panowie za opinie. Wiem, że 17tka to sprawdzona i dobra opcja O 2056vzk pytałem ponieważ te turbiny są z młodszych roczników i raczej łatwiej kupic taką ze stosunkowo niewielkim przebiegiem w podobnym groszu do 17tki. Strony gorące te turbiny mają chyba takie same, więc i wstawac powinny podobnie raczej?
  15. 22 nie biorę pod uwagę, zastanawiam się tylko czy ta GTB2056VZK będzie w czymkolwiek lepsza od 17tki? Wtryski do momentu zgonu któregoś zostaną seryjne (nawet nie wiem jeszcze jakie siedzą kileeer a u Ciebie co siedzi, 17tka?
  16. Czy ktoś zorientowany mógłby podpowiedziec (uzasadnienie też będzie mile widziane;) co będzie lepszym wyborem do typowego dupowozu z AVF'em pod maską, GTB1756VK czy GTB2056VZK? I w sumie jeszcze jedno pytanko, czy GTB z końcówką VZK z audi są chłodzone wodą? Pozdr
  17. W tym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240096-po-zmianie-sprezyn-z-1be-na-hr-tyl-za-nisko-siedziarozwiazanie/ znajdziesz info na temat podkładek do zawieszenia 1BR.
  18. Spoko zestawik Gwint się wylał (sorry, ale nie czytałem całego tematu)?
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdą mam 300mm z S4 i jedyną modyfikacją, coby wchodziła na ten komplet 16tka (biedronka), była wymiana sprężynki ręcznego na tą z zacisku pod 288mm.
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejrzewam, że Wandej opchnie Ci 300mm w niewiele gorszej monecie, od kompletu 288mm w dobrej monecie
  21. Ja tam nie testowałem połączenia alu + miedź, na pewno wytrzyma jakiś czas, a może nawet bardzo długo. Jedynie chciałem zwrócic uwagę, że takich połączeń się nie stosuje zasadniczo. W żadnym seryjnym zacisku na alu nie ma miedzianych rurek. Mosiądz + aluminium to lepiej niż miedź + aluminium, ale ciągle nie najlepiej jeśli już to kwasówka. U mnie jest to rozwiązane tak do takiego zacisku Patent na pewno znany już wielu, z tym, że nikt chyba się nim jeszcze tu nie chwalił. Wpisac w google 8E0615133G 8E0615134G i wszystko będzie jasne. Przewód w moim przypadku jest krótszy od tego z Q5 o jakieś 9cm, i pasuje o wiele lepiej. Poza tym nie neguje tego, że ori przewód z Q5tki da się sensownie poprowadzic i go wykorzystac, ale to już każdy musi indywidualnie ocenic/zadecydowac Pozdr
  22. Masz na myśli odległośc od rantu błotnika do gleby? Jeżeli o to Ci chodzi to powinno teoretycznie byc 65cm.
  23. Redukcja owszem najlepsze rozwiązanie, alle miedź + amelinium to słabe połączenie niestety, Trzeba by stalowe dawac, ale gdzie kupic i dorobic? Ja przewodów od Q5-tki, nie byłem w stanie poprowadzic w zadowalający mnie sposób, albo przewód był za długi, albo za krótki
  24. Tak jest. Ale bez problemu kupisz też odpowiedniki np. sachsa do zawieszenia sportowego.
  25. Skrócone tylko i wyłącznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.