Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Dół 8E0512297J Góra 8E0512149P Prawa i lewa strona ma te same numery.
  2. Sprężynka od zacisków pod 288mm.
  3. http://regeneracja-zaciski.pl/
  4. Zaciski pod 320mm czy też pod 345mm można tanio kupic z A6 C6. Jeśli chcesz te z B8 to podpytaj Kolegę wyżej, przewody muszą byc wtedy z Audi Q5 (jeszcze kwestia prowadzenie i mocowania tego przewodu?).
  5. Ale ja nie napisałem, że się nie da, tylko, że raczej nie warto się w to pchac według mnie, ponieważ te zaciski nie są 100% P&P
  6. Tył jest elektryczny, czyli odpada. Zaciski przednie chyba podejdą, ale i tak trzeba kombinowac z przewodem hamulcowym. Jednym słowem daj sobie spokój.
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak to wygląda, według mnie młotek powinien pomóc
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli odkręciłeś wszystkie śruby, to nic więcej wału już tam nie trzyma. Weź młotek (taki solidniejszy) i wal w przegub od strony wału (ale tak żeby nie poniszczyc flanszy od strony skrzyni), musi puścic, brud i rdza pewnie trzyma. Edit: dobra widzę, że moja rada na nic się by nie zdała, sorry, że wprowadziłbym w błąd w B4 i w B5 wał trzymały jedynie śruby przy flanszy.
  9. Trochę tak, i pierścień segera mechanizmu ręcznego całkiem przyjemnie się montuje
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nisko to pojęcie względne. Dla mnie to będzie pierwszy gwint, więc moje "nisko" na pewno nie równa się "nisko" dla zaprawionych w boju. Tu nie polemizuje BTW, jezeli w opisie gwintu jest napisane że obniża auto w zakresie 35-65 mm to te obniżenie jest w stosunku do czego? Ktoś ma zawias 1BA a ktoś 1BE, które już siedzi niżej. ten zakres jest odnoszony do największej kozy ? Sry za lamerskie pytanie Obniżenie w stosunku do totalnej serii 1BA. Chyba, że zestaw jest dedykowany np. wyłącznie do S4, wtedy obniżenie jest w stosunku do serii czyli 1BD.
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam bile B6 + sprężyny 1BE, i na kiepskich drogach (a takich mam sporo w okolicy) zdecydowanie nie jest fajnie. Tyle,że prokity są podobno bardziej komfortowe (sam nie miałem ich na aucie), tak więc może to byc nie najgorsze połączenie Do prokitów to raczej bile B8, i gdyby było/okazało się za wysoko to można jeszcze obniżyc bo amor pozwoli.
  12. Chodziło mi o to, że tył 300mm zmieści się w Twoje stare osłony i nie ma potrzeby ich zmieniac. Jeśli natomiast pójdziesz w tył 330mm to potrzebujesz osłon, które standardowo są pod 300mm w S4-ce. Nr osłon pod 300mm masz już wyżej.
  13. A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś Tył 300mm ładnie pasi w osłony 288mm, możesz zostawic swoje stare, chyba, że pójdziesz w 330mm.
  14. Furka widziana na trasie z Puław do Dęblina, albo tylko mi się zdaje, bo tablic nie obczaiłem. Na pewno było nisko, szeroko, i z lekkim dymem Pozdr i graty ładnej B5tki
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skoro tak, to dasz sobie radę bezproblemowo, albo prawie bezproblemowo
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najfajniej gdybyś miał możliwośc obejrzec sobie zamek w innym aucie przed całą operacją. Otwierałem kiedyś z kanału/od spodu i trochę czasu mi to zajęło, ale dac się da.
  17. To i ja zagłosuję, skoro przeglądam temat, kiera nr1 zdecydowanie
  18. W miarę P&P jest chyba zacisk z transportera? Edit: Moim zdaniem lepiej szukac jednak kompletu 288mm z B7, albo 300mm z S4
  19. staniek odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Dokładka to oryginał czy zamiennik, bo wygląda na "gołe" tworzywo? Pytam bo przydałaby się mi taka "goła", a oryginały nawet nowe są chyba w gruncie już.
  20. Można wkładac, sam aktualnie latam na bilach b6 dedykowanych do B7, nic się nie dzieje.
  21. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak , z tym, że nie byłem pewny co do średnicy przedniego stabilizatora 1BA.
  22. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W B6/7 nie mierzy się (średnica jest jedna, chociaż nie wiem jaką średnicę ma 1BA?), a waży W B6 stabilizator 1BE, 1BV i 1BD(S4) są takie same.
  23. Zależy trochę od konkretnej felgi, ukształtowania/średnicy bębna. Prawie na pewno trzeba będzie dac sprężynki ręcznego z zacisku pod tarcze 288mm (jeśli ma wchodzic w 17 cali). B7 to taka poliftowa B6 zmiany są niewielkie.
  24. Jak inne jak te same? Identyczne oznaczenia barwne w B6 i B7 mają te same numery OEM tylko inne kategorie wagowe.
  25. To są te same sprężyny, B7ki dla danej kategorii wagowej mają springi, które w B6tce są kategorię wyżej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.