Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy biedronka wejdzie na tarcze 300mm od esy po takim tuningu sprężynek? Czy dźwigienka ręcznego nie pozwoli? Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Też tak chciałem 320(na czterotłoku)/300, ale niestety tył od S4 nie wchodzi pod 16tkę Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mniejsza Pozdro
-
Zamiana radia symphony II na concert III
U mnie był wzmacniacz z końcówką B, podejrzewam, że u Kolegi jest taki sam (ale dobrze by było żeby napisał jaki ma). W moim przypadku trza by albo dołożyc pin do tej wtyczki 3pin i zmostkowac z anteną fm, albo podpiąc jako antenę am antenę fm z prawej bocznej szyby. Na foto widac dokładnie o co kaman Pozdr
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Potrzebujesz: http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-diversity-i4624869367.html (ten z linku kupujesz jeśli masz w planie zmienic również wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF, jeśli zostawiasz stary wzmacniacz wystarczy pojedyńcza przejściówka) oraz http://allegro.pl/przejsciowka-iso1-na-iso2-iso2-audi-rns-e-quadlock-i4652643597.html W adapterze do rns-e trzeba poprzepinac kilka przewodów, dołożyc i zmostkowac jeden pin, który raczej nie będzie obsadzony, podłączyc CAN'y (można wykorzysta/zmostkowac te przy tunerze tmc i wracające do radia jako cany bosch?). Odłączyc przewody antenowe od tunera tmc i połączyc ze sobą. Warto wymienic wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF (tyle,że nie będziesz miał wtedy AM'u, ale jak komuś zależy to i ten problem zwalczy tyle,że nie wiem po co), jak zostawisz stary też będziesz odbierał bezproblemowo mocne stacje. Przy kupnie wzmacniacza (jeśli wybierzesz tą opcję) warto wybrac taki z wtyczkami w komplecie, coby je sobie póżniej popodmieniac (same obudowy w sensie), ponieważ te od starego wzmacniacza nie pasują do wzmacniacza AF, ale można na upartego zrobic tak, że będą pasowały i te stare jak kupisz wzmacniacz bez wtyczek. Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy na tył od S4-ki wchodzi biedronka? Pozdr i z góry dziękuję za odpowiedź
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W aktualnych modelach ta proporcja jest już inna, tak było kilka lat wstecz. Pozdro
-
A4 B7 Opony 225/50 R17
Kolega pewnikiem opony już kupił (i te które zamierzał kupic występują w rozmiarze 215/50/17), ale... Faktem jest,że 215/50/17 jest idealnym rozmiarem do By6/By7 (i sam bym takiego szukał), ale faktem jest również, że wielu naprawdę fajnych modeli opon nie ma w tym rozmiarze , są za to oferowane w rozmiarze 225/50/17 Różnica obwodów to zaledwie 2% Aktualnie wszystkie fajne zimówki (fajne dla mnie oczywiście) z rantem ochronnym są w tym nieodpowiednim rozmiarze niestety Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wielkie dzięki dobry człowieku teraz będzie łatwiej Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Siemka Możliwe, że info ,którego szukam przewinęło się już w temacie, ale ciężko się doszukać. Jaki klocek/klocki będą pasiły do 4tłoka z Q5 pod tarcze 345mm z S4 b6/7? Czy klocki pod ten zacisk są podobne/takie same jak w innych czterotłokach brembo? Szukając po ori nr można och...ć Pozdro i z góry dzięki za jakieś info
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Tak, w przybliżeniu 15mm siądzie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Więcej w tym sensie, że trzeba chyba dorobic jakieś mocowanie przewodu hamulcowego, który jest w ..uj długi, tak się mi wydaje?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, orientuje się ktoś jaka jest różnica wagowa (orientacyjnie) między zaciskiem pod tarcze 320mm z B8, a zaciskiem pod 320mm z B7/C6? Te z By8 wizualnie wydają się byc sporo lżejsze, tyle, że jest z nimi więcej roboty. Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Płyn musisz kupic, gumka podejdzie ze starego zacisku. Pozdr
-
Różnica 1be 20mm a eibach pro kit 30mm
Trochę odbiegając od tematu, pro-kit do B6/7 nie jest progresywny, to sprężyna linearna. Pozdro
-
zmiana zawieszenia
Mogą zostać, ale dobrze byłoby zmienić. Pozdro
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Z założeniem podkładki jest niestety tyle samo roboty co z wymianą sprężyn Aktualnie masz równo tył i przód? Z tyłu jest 288mm? Pozdro
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Podziękował za cenne info
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Gdyby jeszcze na tarczy 320mm wlazło to w zimową 16tkę, to byłby ideał
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Spoko, pytałem o średnicę tłoczków coby się zorientować czy warto w ogóle brać te zaciski pod uwagę. Pozdro
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Ma ktoś wiedzę (pewnie devastation jakiej średnicy tłoczki są w tym zacisku? Pozdro Edit: i czy wejdzie taki hebel pod "biedronkę" czy inną 16tkę?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Da się, ale trochę walki jest. Pozdro
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Tanio i prosto możesz podnieść tył o 13mm http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/ Odnośnie sprężyn z linku to raczej dopiero po montażu się dowiesz jak to siądzie, moim zdaniem nie warto. Pozdro
-
Geometria TYLNYCH kół w A4 B6 FWD czy się ustawia??
Powiedzieli, że się nie da bo pewnie nie mieli ochoty tego robić Po prostu powiedz, że wiesz, że kąt pochylenia w tym modelu jest regulowany. Pozdro
-
Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
To możliwe, nie siedzę aż tak w tym temacie, kiedyś po prostu trochę się interesowałem. Ten jeden pierścień to wada i zaleta, zależy jak na to patrzeć. Jak kupisz markową piłę to pewnie i tak będziesz zadowolony niezależnie od marki którą wybierzesz, ale wiadomo, że jeśli za taką samą kase można kupić coś lepszego, a nie gorszego to warto poczytać/popytać i dokonać tego lepszego wyboru. Z tego co się czyta dobre też są dolmary, shindaiwy, oleo-mac'ki. Trzeba tylko poczytać,które modele warte są zainteresowania.