Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Czy biedronka wejdzie na tarcze 300mm od esy po takim tuningu sprężynek? Czy dźwigienka ręcznego nie pozwoli? Pozdr
  2. Też tak chciałem 320(na czterotłoku)/300, ale niestety tył od S4 nie wchodzi pod 16tkę Pozdro
  3. Mniejsza Pozdro
  4. U mnie był wzmacniacz z końcówką B, podejrzewam, że u Kolegi jest taki sam (ale dobrze by było żeby napisał jaki ma). W moim przypadku trza by albo dołożyc pin do tej wtyczki 3pin i zmostkowac z anteną fm, albo podpiąc jako antenę am antenę fm z prawej bocznej szyby. Na foto widac dokładnie o co kaman Pozdr
  5. Potrzebujesz: http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-diversity-i4624869367.html (ten z linku kupujesz jeśli masz w planie zmienic również wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF, jeśli zostawiasz stary wzmacniacz wystarczy pojedyńcza przejściówka) oraz http://allegro.pl/przejsciowka-iso1-na-iso2-iso2-audi-rns-e-quadlock-i4652643597.html W adapterze do rns-e trzeba poprzepinac kilka przewodów, dołożyc i zmostkowac jeden pin, który raczej nie będzie obsadzony, podłączyc CAN'y (można wykorzysta/zmostkowac te przy tunerze tmc i wracające do radia jako cany bosch?). Odłączyc przewody antenowe od tunera tmc i połączyc ze sobą. Warto wymienic wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF (tyle,że nie będziesz miał wtedy AM'u, ale jak komuś zależy to i ten problem zwalczy tyle,że nie wiem po co), jak zostawisz stary też będziesz odbierał bezproblemowo mocne stacje. Przy kupnie wzmacniacza (jeśli wybierzesz tą opcję) warto wybrac taki z wtyczkami w komplecie, coby je sobie póżniej popodmieniac (same obudowy w sensie), ponieważ te od starego wzmacniacza nie pasują do wzmacniacza AF, ale można na upartego zrobic tak, że będą pasowały i te stare jak kupisz wzmacniacz bez wtyczek. Pozdr
  6. Czy na tył od S4-ki wchodzi biedronka? Pozdr i z góry dziękuję za odpowiedź
  7. W aktualnych modelach ta proporcja jest już inna, tak było kilka lat wstecz. Pozdro
  8. staniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Kolega pewnikiem opony już kupił (i te które zamierzał kupic występują w rozmiarze 215/50/17), ale... Faktem jest,że 215/50/17 jest idealnym rozmiarem do By6/By7 (i sam bym takiego szukał), ale faktem jest również, że wielu naprawdę fajnych modeli opon nie ma w tym rozmiarze , są za to oferowane w rozmiarze 225/50/17 Różnica obwodów to zaledwie 2% Aktualnie wszystkie fajne zimówki (fajne dla mnie oczywiście) z rantem ochronnym są w tym nieodpowiednim rozmiarze niestety Pozdro
  9. Wielkie dzięki dobry człowieku teraz będzie łatwiej Pozdro
  10. Siemka Możliwe, że info ,którego szukam przewinęło się już w temacie, ale ciężko się doszukać. Jaki klocek/klocki będą pasiły do 4tłoka z Q5 pod tarcze 345mm z S4 b6/7? Czy klocki pod ten zacisk są podobne/takie same jak w innych czterotłokach brembo? Szukając po ori nr można och...ć Pozdro i z góry dzięki za jakieś info
  11. Tak, w przybliżeniu 15mm siądzie.
  12. Więcej w tym sensie, że trzeba chyba dorobic jakieś mocowanie przewodu hamulcowego, który jest w ..uj długi, tak się mi wydaje?
  13. Panowie, orientuje się ktoś jaka jest różnica wagowa (orientacyjnie) między zaciskiem pod tarcze 320mm z B8, a zaciskiem pod 320mm z B7/C6? Te z By8 wizualnie wydają się byc sporo lżejsze, tyle, że jest z nimi więcej roboty. Pozdro
  14. Płyn musisz kupic, gumka podejdzie ze starego zacisku. Pozdr
  15. Trochę odbiegając od tematu, pro-kit do B6/7 nie jest progresywny, to sprężyna linearna. Pozdro
  16. Mogą zostać, ale dobrze byłoby zmienić. Pozdro
  17. Z założeniem podkładki jest niestety tyle samo roboty co z wymianą sprężyn Aktualnie masz równo tył i przód? Z tyłu jest 288mm? Pozdro
  18. Podziękował za cenne info
  19. Gdyby jeszcze na tarczy 320mm wlazło to w zimową 16tkę, to byłby ideał
  20. Spoko, pytałem o średnicę tłoczków coby się zorientować czy warto w ogóle brać te zaciski pod uwagę. Pozdro
  21. Ma ktoś wiedzę (pewnie devastation jakiej średnicy tłoczki są w tym zacisku? Pozdro Edit: i czy wejdzie taki hebel pod "biedronkę" czy inną 16tkę?
  22. Da się, ale trochę walki jest. Pozdro
  23. Tanio i prosto możesz podnieść tył o 13mm http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/ Odnośnie sprężyn z linku to raczej dopiero po montażu się dowiesz jak to siądzie, moim zdaniem nie warto. Pozdro
  24. Powiedzieli, że się nie da bo pewnie nie mieli ochoty tego robić Po prostu powiedz, że wiesz, że kąt pochylenia w tym modelu jest regulowany. Pozdro
  25. To możliwe, nie siedzę aż tak w tym temacie, kiedyś po prostu trochę się interesowałem. Ten jeden pierścień to wada i zaleta, zależy jak na to patrzeć. Jak kupisz markową piłę to pewnie i tak będziesz zadowolony niezależnie od marki którą wybierzesz, ale wiadomo, że jeśli za taką samą kase można kupić coś lepszego, a nie gorszego to warto poczytać/popytać i dokonać tego lepszego wyboru. Z tego co się czyta dobre też są dolmary, shindaiwy, oleo-mac'ki. Trzeba tylko poczytać,które modele warte są zainteresowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.