Treść opublikowana przez staniek
-
Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
Do gałęzi 3km to może rzeczywiście przesada, ale jeśli będzie to opał o sporej średnicy to 3km to minimum. Alle jest to wyłącznie moje zdanie Jeśli będę zmieniał kiedyś piłę (chyba nieprędko),to wezmę jeszcze mocniejszą, bo lubię jak piła idzie nawet jak się tnie całą prowadnicą.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Da radę tylko musisz szukać sprężyn -40 czy -50 Obniżenie zawsze jest podawane dla 1ba, ty masz już -20 w serii
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
3,5cm w stosunku do 1ba, Ty masz 1be czyli będzie około 1,5cm w dół. Co do sprężyn tej firmy to się nie wypowiadam bo nie miałem do czynienia. Pozdro
-
Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
Posiadacze Husqvarny będą chwalić swoje, a posiadacze Stihl'i swoje Husqvarny mają na tłoku 1 pierścień i są podobno z tego powodu mniej trwałe, Stihl'e maja 2 pierścienie. Chyba od 12lat używam na własne potrzeby (opał na zimę właśnie) Husqvarne 350, i jedyne inwestycje oprócz paliwa i oleju, to nowa świeca i nowy łańcuch (teraz będę musiał kupić bęben sprzęgłowy i kolejny trzeci łańcuch). Piła do dnia dzisiejszego nie wymagała nawet regulacji. Kończąc, jeżeli piłę będziesz wykorzystywał jedynie na własne potrzeby i dbał o nią, to czy kupisz Stihl'a czy Husqvarne, to będziesz pewnikiem jednakowo zadowolony. Bierz mocniejszą obojętnie,której marki. Kiedyś zgłębiałem trochę ten temat i fajną piłą jest Makita DCS tylko nie pamiętam dokładnie modelu (chyba ten MAKITA PIŁA SPALINOWA DCS500 38CM 3,3 KM +GRATISY (4043727049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.), ma metalowy karter i używają jej nawet zawodowo pilarze podobno. No i według mnie co najmniej, albo blisko 3 konie mocy i zawsze ostry łańcuch! Prowadnica 15tka wystarczy. Pozdro
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tylnego trzeba szukać z s4(20mm), albo z rs4(tutaj były 20mm takie jak w s4 i 22mm w zależności od zawiechy). Numery wszystkich wersji staba są już w temacie jakby co Pozdro
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Obniży około -30, nikt Ci nie powie ile będzie dokładnie. Sprężyny będą pasowały do avanta w quattro z 4cylindrowcem na gnój, na stronie eibacha można sprawdzić sobie => Eibach - Sam bym je brał gdybym zamiast bili b6 miał b8 Pozdro
-
dolewanie oleju/innego specyfiku do diesla/ropy - opinie
Tu chodzi głównie o auta na pompie, do PD'ka można nie lać, ale można też lać ze względu na dobre właściwości czyszczące. Poczytaj to się dowiesz, że aktualnie ON bez dodatku siarki ma dużo gorsze własności smarne, i z tego powodu ludzie właśnie dolewają 2T. Nie leje się też pierwszego lepszego oleju 2T, bo nie wszystkie się nadają. Pozdro
-
Pomoc z gwintem a4 b5
Tył nie pasuje. Pozdro
-
dolewanie oleju/innego specyfiku do diesla/ropy - opinie
Kto przebrnie przez ten temat TOYOTA AVENSIS FORUM • Zobacz wątek - Olej do dwusuwów 2T i inne dodatki poprawiające smarność ON będzie wiedział co dolewać, ile dolewać, i dlaczego warto dolewać. Pozdro
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Etka powiada, że gościu źle zmierzył, powinno być 18mm Pozdro
-
Zawieszenie s-line (tył siedzi)
Kwestia ile Ci ten tył siedzi? Jeśli jest to około 1cm to w tym temacie http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/ masz najtańsze rozwiązanie i dokładnie wiesz o ile d*pa się podniesie. Pozdro
-
Pomoc z gwintem a4 b5
Do ośki. Pozdro
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Raczej tylko ASO Pozdro
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
FWD czy quattro nie ma znaczenia. Pasuje tu i tu. Pozdro
-
Co to za zawieszenie ?
Ori 1BE (-20mm) Pozdro
-
pytanie o zbieżność i kąt
Dokładnie tak, bo jak pisze to wiem Inna sprawa, że śruby regulacyjne często są zapieczone i Panom na geometrii nie chce się z nimi walczyć. No i wtedy właśnie nie ma regulacji. Pozdro
-
pytanie o zbieżność i kąt
Tylko z tyłu można ustawiać kąt pochylenia. Pozdro
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Straty mocy w aucie 4x4 są o kilkanaście procent większe niż w ośce. Jednym słowem może mieć te konie o których mowa Pozdro
-
Tłoczyska sprawnego amora 1BE
Na to wygląda. Pozdro
-
Tłoczyska sprawnego amora 1BE
Oba powinny być wysunięte jednakowo, czyli na maksa. Pozdro
-
A4 B6 Q AVF jaka dłuższa skrzynia biegów??
Orientujesz się czy wszystkie przełożenia w tej skrzyni są dłuższe względem przełożeń w ori AVF quattro? Nie mam aktualnie dostępu do ELS'Y i sam se nie sprawdze Pozdro
-
Krzywo stoi - prawa stona niżej niż lewa
Jak już będziesz oglądał sprężyny, to sprawdź sobie jakie mają oznaczenie barwne, może ktoś coś namieszał? Pozdro
-
Średnica sworznia dolnego prostego wahacza.
W zwrotnicach żeliwnych sworzeń ma większą średnicę, w aluminiowych mniejszą. Pozdro
-
[B5 AEB] Układ napędowy quattro
Skrzynia DJJ Przełożenie główne - 3,889 1bieg - 3,778 2bieg - 2,176 3bieg - 1,429 4bieg - 1,029 5bieg - 0,838 wsteczny - 3,444 Skrzynia DJV Przełożenie główne - 4,556 Przełożenia biegów 1,2,3,4,wsteczny takie same jak w DJJ 5bieg - 0,789 Ze względu na krótsze przełożenie główne w DJV, wszystkie biegi będziesz miał krótsze, najmniejsza różnica będzie przy 5biegu (przełożenie całkowite 5biegu wynosi 3,258 dla DJJ, względem 3,594 dla DJV). Chyba lepiej szukac czegoś od 1,8T Oprócz DJJ może byc skrzynka CTF + dyfer CKH albo DAJ, a także skrzynia DWR + DAJ Pozdro
-
[B5 AEB] Układ napędowy quattro
Według Elsy powinien byc to dyfer o oznaczeniu CKK (tak wogóle, to ta skrzynka i dyfer są od wolnossącego 1,8 20V). Pozdro