Treść opublikowana przez staniek
-
A4 B6 Kierownica podgrzewana czteroramiena
Moja ma nr 8E0 419 091 AA czteroramienna grzana.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
320mm z A4 B7, ja pod ten zacisk tarcze staczałem o 1,1mm z promienia (2,2mm mniejsza średnica, chociaż wydaje się mi, że optymalnie byłoby 1,25mm).
-
B6 DIVISION
Sam takiego rozmiaru ne mam, ale według mnie 215/50/17 (tyle, że to drogi rozmiar raczej).
-
1BV wymiana amorów + sprężyn (?)
Tak, jedna na drugą, auto powinno podnieśc się o prawie 20mm. Tu masz foto jak to wygląda
-
B6 DIVISION
Ja w avancie By6 mam od sedana A6 C6 z zamkiem, pasuje i według ETKi jest taka sama jak w sedanie A4 B7. edit: kaju był szybsiejszy i potwierdził to czego byłem prawie pewny
-
B6 DIVISION
A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej? Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac
-
B6 DIVISION
Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jeśli miałeś "suche" zaciski i odpowietrzałeś tylko raz po założeniu to na 99% będzie w nich jeszcze trochę powietrza. U mnie też pedał wchodzi trochę głębiej (zaciski mam takie jak Twoje), ale to chyba norma przy wielotłoku.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rozstaw śrub jest ten sam.
-
Heble Brembo 320 z q5
Biedronka wchodzi na 100% jedynie z ciężarkami może by problem (przynajmniej u mnie był).
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Alle porównując z jednotłokiem pod uwagę bierze się chyba tylko połowę powierzchni tłoczków wielotłoka? Tak mi się coś obiło o uszy? Poza tym czy tłoczek w tym zacisku nie ma większej średnicy pod osłoną? Jak człowiek miał w ręku to se nie zmierzył
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czterotłok sporo lżejszy jest, a to jest plus. Nie wiem ile dokładnie waży zacisk z S4, ale 4tłok waży około 5,5kg razem z klockami.
-
B6 DIVISION
W tej chwili chciałem się tylko zorientowac czy taka operacja jest możliwa i w miarę nieskomplikowana, narazie rezał nie będę. Chyba, że komplecik foteli, który mi się spodobał stanieje jeszcze jakieś 5stówek Dzięki za info
-
B6 DIVISION
Dzięki, poszukam w takim razie tego tematu
-
B6 DIVISION
Panowie takie pytanko, myślę, że ktoś będzie się orientował. Czy składane oparcie od sedana będzie pasowało bezproblemowo do avanta, a jedyna różnica to brak zaczepów na roletę? I w sumie jeszcze jedno, czy przekładka pleców/blachy tylnego oparcia to duże wyzwanie może ktoś robił takie manewry? Pozdr
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ciągłe dolewanie oleju zostanie zrekompensowane przez ciągłe dolewanie bynzyny, tak więc powinien się odnaleźc bo ciągle trzeba będzie dolewac A tak na poważnie to będzie fajny dupowóz po swap'ie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak dla mnie z dolnej foty.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Wiem,że nie są to zaciski monolityczne, tylko skręcane, co nie zmienia faktu, że jarzma jako oddzielnej części tam nie ma. Chyba, że jeszcze coś innego miałeś na myśli?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Zaciski czterotłoczkowe to zaciski stałe, nie ma tam jarzma jako oddzielnej części, jest to jedna całośc.
-
B6 DIVISION
Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo Brink Raczej jest to fabryczny ALKO, tylko osłonka na kulę jest Brinka Tak myślę, tak mi się wydaje.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Masz ciągle zapowietrzony układ. Ja dla pewności odpowietrzałem chyba ze trzy razy (w międzyczasie kilkukilometrowa przejażdżka), i dopiero za trzecim razem praktycznie nie było pęcherzyków powietrza. Tył jest gorszy do odpowietrzenia.
-
śluby zawieszenia tył
Do wahacza dolnego: śruba WHT001679 potrzebujesz 2szt. + podładka WHT001675 2szt. + nakrętka N 90635001 2szt. Do wahacza górnego: śruba WHT002262 2szt. + podkładka WHT001676 2szt. + nakrętka jak wyżej.
-
B6 DIVISION
8E0907297B cena nowego uchwytu na getem.pl 35zł
-
B6 DIVISION
Później zerknę i Ci podam, ale to coś takiego jak w tej aukcji http://allegro.pl/vw-audi-a4-b6-b7-sterownik-modul-haka-8e0907383-i5480892975.html
-
B6 DIVISION
Moduł siedzi bardziej na nadkolu (dwie śruby), ale musisz miec ori uchwyt.