Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
Opona była 205/55 podczas pomiarów? Wcześniej auto miałeś na springach 1BE, pytam bo jakoś nisko już przed wymianą sprężyn było ? I jeszcze pytanko o sprężyny, brałeś te do 1165kg przód?
-
Jak odkręcić obrobione śrubki oświetlenia rejestracji? ...
Tak to wygląda, są trzy wkręty i kilka spinek metalowych jak mi się zdaje.
-
Jak odkręcić obrobione śrubki oświetlenia rejestracji? ...
Jeśli chodzi o sedana to nie pomogę za bardzo, w avancie są chyba cztery śrubki i kilka metalowych spinek. Może znajdziesz na forum jak te spinki są rozmieszczone. Delikatnie działaj to nic się nie powinno uszkodzic
-
Jak odkręcić obrobione śrubki oświetlenia rejestracji? ...
Tapicerkę klapy musisz zdjąc i śruby się znajdą.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Wyręczę Kolegę http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0413031DF&action=katalog&kat=5&x=7&y=18 http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0413031DG&action=katalog&kat=5&x=12&y=9
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
No rzeczywiście nóweczki , ale i tak każdy bixy bierze z myślą o lepszych soczewkach. Ja też muszę sobie upolowac jakiś komplecik.
-
jakie zawieszenie do audi a4 b7
To pozostaje Ci kupic sprężyny z niższą kategorią wagową, albo działac tak jak w tym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311267-obnizenie-talerzykami-sprezyn-od-a4-b5/
-
jakie zawieszenie do audi a4 b7
Nie doczytałem w którą stronę chcesz równac, sorry. A amory też wymieniałeś na 1BE? nie jestem pewien na 100% ale jest chyba różnica w wysokości mocowania tej miski na której opiera się sprężyna.
-
jakie zawieszenie do audi a4 b7
Tak, podniesie tył o prawie 2cm. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240096-po-zmianie-sprezyn-z-1be-na-hr-tyl-za-nisko-siedziarozwiazanie/?hl=+1bd%20+podk%B3adki
-
jakie zawieszenie do audi a4 b7
Ile masz różnicy między przodem i tyłem? Jeśli jest około 2cm różnicy to idealnie nadadzą się na tył podkładki do zawieszenia 1BR. Numery podkładek znajdziesz na forum.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak ktoś chce wsadzic 300mm pod 16cali (biedronki na pewno bo sam tak mam)i to trzeba zmienic spręzyny zacisków na te z zacisków pod 288mm, i wszystko gra i pasi Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Od quattro pasują tu i tu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze i jarzma i tak trzeba dac z S4'ki. Nie ma zacisku (poza s4), który jest w 100% P&P, ten który sprzedaje Wandej jest powiedzmy w 90% P&P. Od RS4 może byc,ale przewody trzeba wymienic.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
5% różnicy na średnicach, a już prawie 10% na polu powierzchni tłoczka (a pole nas interesuje). Jeśli myślisz o zmianie 41 na 43 to ja bym raczej dał sobie spokój Pomiary siły hamowania na stacji ma sprawdzic czy róznica między stronami mieści się w granicach jakiejś tam tolerancji, wystarczy, że ktoś będzie na szerszej "gumie" i siła już będzie inna. Takie jest moje zdanie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zawsze lepiej niż 288mm na 41, i na pewno taniej niż 300mm na 43 Możliwe, liczyłem korzystając ze wzorów znalezionych na necie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest jeszcze różnica w średnicach tłoczków 41mm i 43mm, a to robi już sporą różnicę. Gdy zgłębiałem temat jakiś czas temu, według mądrych wzorów tył 300mm na tłoczku 43mm jest około 15% mocniejszy od tyłu 288mm na tłoczku 41mm. Przód 345mm jest około 9% mocniejszy od przodu 320mm (tłoczki takie same).
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Nie wiem czy planujesz większy hamulec, ale jeśli tak to 15 i tak będziesz miał do opchnięcia. A avusy łatwiej chyba sprzedac
-
B6 DIVISION
Takie okazje trafiają się tylko wtedy gdy sprzedający nie wie co sprzedaje Mi udało się wyrwac czterotłoki z Q5 za 300zł z wysyłką! Tylko ile razy uda się znaleźc taką okazję, życia może zbraknąc
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Kup krótsze pod 1BE/1BV i po sprawie. Na tych długich przy sprężynach, które kupiłeś, auto będzie praktycznie siedziało od razu na odbojach. Osłony są takie same, ale jeśli kupisz odboje np. sachs'a, to osłony są w komplecie.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Odboje na tyle masz długie/1BA, a przynajmniej wydaje mi się,że takie właśnie są? słaba opcja do sprężyn które kupiłeś
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
W innym temacie Jarol wspominał o GTD1752, więc pewnie chodzi o to turbo. Skoro już piszę, to spytam czy to turbo przerabia się na podciśnienie tak samo łatwo/prosto jak GTB? Pozdr
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Wygląda na to, że taki.
-
Pomoc w rozszyfrowaniu sprężyn
1BE
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Na moje oko ten stabilizator może byc z RS'a, ale na bank ma tylko 20mm grubości. Mierzyłeś grubośc Kolego?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Ma wyglądac podobnie do tych co wkleiłeś (czyli byc do/od sedana B7, ewentualnie seata Exeo) i miec końcówkę AF