Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Podpytaj Wandeja'a może podpowie/pamięta jaka długośc, BeyerBrown też chyba ma tył na zacisku T5.
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z reguły jest tak, że jak nie szukasz to jest, a jak już szukasz to ne ma
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaa to lipa, myślałem, że dopiero po uruchomieniu silnika. Dzięki
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi akurat na czujniku deszczu niekoniecznie by zleżało, bardziej na ori DRL z regulacją mocy świecenia. To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy w B7 DRL odpala po kluczyku/zapłonie, czy dopiero po uruchomieniu silnika? No właśnie tak mam, przełącznik auto + DRL (z Łodzi) w długich na 30% i według mnie świeci to sporo za mocno, a regulacji brak. Poza tym mój moduł DRL przy włączniku ustawionym na auto, gubi się czasami, i po odpaleniu świateł mijania przez czujnik zmierzchu nie zawsze wyłącza światła dzienne Może moduł trefny, ale jest lipa bo nawet się nie wie co się świeci aktualnie.
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby MCE F mam aktualnie.
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sprawa, takie pytanie. Czy lusterko foto z czujnikiem światła z B6-tki (zasadniczo chodzi o sam czujnik światła) będzie współpracowało z MCE z B7-mki i CLH będzie działało? Sporo osób przechodzi na MCE z B7 to pewnie ktoś wie
  7. Na 99% trzeba przełożyc piny we wtyczce zapalniczki/zamienic miejscami podświetlenie i zasilanie. Miałem podobnie jak wymieniałem na obracaną, nawet nie pomyślałem żeby sprawdzic, a po wymianie jaja
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebujesz jeszcze osłony tarcz,tarcze muszą być od S4.Zaciski pasują. Jeśli poszukasz zacisków na własną rękę, kupisz taniej
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaciski tak, tarcze nie.
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedyś kupiłem taki za niewiele ponad stówkę,i tak chyba chodzą. Chyba, że będziesz sprzedawał jako stabilizator z RS4, bo były takie 20mm również w RS4,to cena przynajmniej x2
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spora część RS4 ma 20mm tak jak S4. Zależy od zawieszenia, bo były dwa rodzaje.
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie pytanie, czy da radę wyciągnąc pierścień/ring z poduszki powietrznej. Chciałbym podmienic z brzydkiego na trochę mniej brzydki Poduszka od standardowej kierownicy czteroramiennej z B6. Ktoś, coś? Pozdr
  13. 8E0 ,ale jeśli nie planujesz w przyszłości nic większego niż 300mm to kup te pod 288mm, nie trzeba kombinować i wiercić nowych otworów. I wyglądają nawet lepiej.
  14. Przeca widać czemu, żeby nie wdepnąć po nocy
  15. Nic tylko brac i dziękowac jeszcze
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Schowki pod pełną elektrykę są szersze z tego co się orientuję.wizualnie może być trudno rozróżnić,porostu dopytaj sprzedającego.
  17. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdą, ale muszą byc pod fotele manualne. Te z foteli pod pełną elektrykę nie podejdą.
  18. W łuku to raczej normalne. Tyle,że Ty masz za słaby tył względem przodu. Skoro obawiasz się, że 300mm będzie za mocne, to zakładaj do kompletu 288mm, albo 300mm na zacisku z transportera T5, który ma mniejszy tłoczek 41mm. Dużo ludzi jeździ na 320/300 i 345/330 i nikt nie narzeka na balans,nawet w ośkach. Miałem podobne obawy, i finalnie mam 320 (nawet niecałe bo jakieś 317) na czterotłoku z q5 na przodzie i 300 z eSy na tyle. Jeździ się normalnie
  19. Wszystko będzie OKi, problemem może byc jedynie dostępnośc zestawu 300mm na tył w sensownej cenie.
  20. Dzięki, chyba mnie przekonałeś Powiedz mi jeszcze czy miałeś jakieś problemy ze zmieszczeniem soczewki w lampie? Jeśli się zdecyduję to właśnie na hella3, albo na intemo (ale to chyba prawie taka sama soczewka jeśli chodzi o wielkośc). Widzę jeszcze inny mod o którym myślę -> dokładka B7 Zazdraszczam szybra
  21. Kolego, jak oceniasz światła mijania po zmianie projektorów, duża różnica względem seryjnego xenon'u? Tak podpytuję, bo sam powoli przymierzam się do takiego moda Jedynie to rozklejanie lamp, a dokładniej problemy z rozklejaniem, trochę mnie zniechęca.
  22. To jest stal aluminizowana (czy jak tam się to pisze). Z tego co się czyta sporo osób z forum zakłada te zamienniki od gruchota.
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba dwie O "klekota" się rozchodzi?
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Użytkownik Blachu ma takie zrobione na ori led'ach z A6 C6 czy też RS6 C6. W jego temacie są zdjęcia jak to wygląda.
  25. Schemat masz dobry, tylko nie widzę na nim podłączonej masy włącznika CLH pin5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.