Treść opublikowana przez staniek
-
B7 Avant AWX Quattro
Eibach'a do avanta w quattro też niełatwo,a nawet ciężko znaleźć w używce,wiem bo długo polowałem Jak masz teraz ładnie równo na tych H&R od ośki, to po montażu quattro wrzuć podkładki 1BR pod sprężyny i powinno być OKi. Ja już chyba się zdecydowałem na GTD1752VR ,ale to również odległe plany i nie wiem czy w tym roku ogarnę. Bezproblemowej przekładki quattro życzę. Pozdr
-
B7 Avant AWX Quattro
Pod quattro były z obniżeniem chyba -45 w kolorze czerwonym, numer na upartego bym gdzieś znalazł. Jak masz przód czarny -35 to tyłu z tym obniżeniem typowo do quattro niestety nie znajdziesz. Jakie turbo zawita żeby quattro miało co robić?
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Nie bardzo, tuleja musi mieć możliwość ruchu względem amorka,zawieszenie przecież cały czas pracuje. Pewno ktoś dokręcił dolne mocowanie amortyzatora na podniesionym aucie i pozrywało tuleje.
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Niestety trochę szrot Chyba, że jakieś kombinacje/dobieranie tulei, może ktoś dorobi z poliuretanu.
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Powinny tam być tuleje metalowo gumowe. Rozwulkanizowały się i ktoś wy***ał
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
4300K jeśli o "taką" moc chodziło.
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Nie pamiętam już ile trzeba kręcić tym kranikiem/zaworkiem,ale niech Kolega kręcąc również go wyciąga. Musi się wyraźnie wysunąć jak mi się pamięta,żeby zaczął lecieć płyn.
-
B6 DIVISION
U mnie było 0JG, ale raczej szukaj o kategorię niżej. Ładniej będzie
-
B6 DIVISION
Panowie, sprawa jest taka, czy idzie rozpoznać wałek Kolbenschmidt'a. Ma wybite jakieś oznaczenia/cechy? A jeśli tak to jakie i gdzie? Pozdr i z góry dzięki
-
B6 DIVISION
SPAX też ma żółte.
-
B6 DIVISION
10pin fotochrom składany, 14pin fotochrom składany z pamięcią
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
330 też wejdzie, ale nie w każdą. Tam zasadniczo przeszkadza tylko sprężyna, trza dać od zacisku pod 288 i jest Oki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Klocek wcale nie jest większy jedynie tłoczek ma 43mm
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
W Klikawie koło betoniarni gość ma sporo części do audi, może i kosz będzie miał. Tunel można przerobić, ale kosz trzeba wymienić z tego co się orientuję.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wejdą.
-
[ALL TDI PD] Olej 2T do diesla - dolewać czy nie ?
Jeden z lepszych olejów (i łatwo dostępny) do tego celu to MANNOL 2-TAKT PLUS semi-synthetic. Chyba najobszerniejszy wątek na ten temat można znaleźć na forum Toyoty.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Pierwsze roczniki osłonę miały chyba z fabryki bez dopłaty, później zaczęli kombinować.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Łączę się w bólu ja muszę wysłać do regeneracji przednie bile bo z prawym coś nie halo,mimo,że grama oleju nie puścił. Czyli wyjąć,włożyć zastępcze,i znowu wyjąć i włożyć, już trzy miesiące się do tego zbieram. Auto klasa! Szkoda, że diesel Pozdr
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Przy zestawie z esy w tym roczniku też trzeba kombinować bo linki ręcznego są za krótkie. Trzeba wymienić na eskowe. Przy zacisku z T5 w sumie jedyna kombinacja to dobranie przewodu elastycznego.
-
Tylne sanki w Audi A4 B6 quattro
Avant/sedan nie ma różnicy. Według etki tylne sanki są inne w przypadku AVF'a(1,9tdi) i BBK (czyli S4), w pozostałych wersjach silnikowych są takie same.
-
Na zimnym silniku pokazuje 90 stopni.
Nie potrzebujesz klucza, czujnik jest na "zawleczkę".
-
Na zimnym silniku pokazuje 90 stopni.
Przy wymianie trochę płynu może uciec, ale sprawdzic dasz radę bez wyjmowania. Zacznij od sprawdzenia/zmierzenia czujnika.
-
Na zimnym silniku pokazuje 90 stopni.
Czujnik (4pin) masz na rurze łączącej głowice za prawą głowicą, za lewą stojąc przed autem. Zmierz rezystancję jak pisał Kolega i będziesz wiedział czy to czujnik. Jakby co to mam prawie nowy ori czujnik na opchnięcie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Edytowałem posta wyżej, napisałem co ustaliłem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Masz na myśli tą gwintowaną centralną tuleję, która trzyma tą podstawkę i na którą w ori zastosowaniu nakręca się filtr oleju? Edit: zmierzyłem, ta oplowska śruba trzymająca podstawkę ma 18mm, czyli mniej niż w vag'u gdzie jest 19mm (czyli te 3/4 cala). Ale to nie problem bo jest z czego i jak powiekszyc (dosłownie o włos) otwór w podstawce. Pozostałe wymiary jak najbardziej pasują. Trochę słabo wygląda inna sprawa, a mianowicie temp otwarcia termostatu. Z ciekawości wrzuciłem do "gara" i zagotowałem, i d*pa, zero reakcji. Rozkręciłem, wyjąłem termostat i temp początku otwarcia jest 107 stopni :(. Jak dla mnie mogłoby byc kilka stopni mniej. Reasumując chyba pozostaje Ci mocal, ewentualnie ten chińczyk za połowę ceny mocal'a. Chociaż wydaje mi się,że temp oliwy poniżej 100 stopni też nie jest całkiem dobra.