Treść opublikowana przez staniek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pewnie to jeden grzyb byle była z termostatem. Stare (lata 90 te)chyba dwulitrowe ople ,kodu silnika nie pamiętam,miały fajne podstawki z termostatem (nawet mam gdzieś taką w garażu). Lata temu była to fajna alternatywa dla mocno drogiego wtedy mocala. Z ciekawości zerknąłem na alledrogo i znalazłem jedną http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6988868996
-
B6 DIVISION
Dobry, 015C lewa strona, 016C prawa strona. A dlaczego wymieniasz? Czasem wystarczy wyjąc i przelutowac piny. U siebie tak robiłem i już 2 lata spokój.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Spoko, już znalazłem. Na kiedy furka do odbioru? Pewnie mega ciężko się doczekac
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi sorry, że męczę/głowę Ci zawracam, ale jeśli to nie kłopot to podrzuc numer tego wałka (kolbenschmidt'a, nie o OE). Pozdr
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Siemka, jakiej firmy wałek,wałeczek? tak podpytuje bo mój już domaga się wymiany.
-
B6 DIVISION
Spoko, nie ma sprawy Ładny wynik, mniej więcej tyle (no może odrobinę więce)j by mnie zadowalało, oczywiście jak w końcu dojdę do etapu mocy w moim gnojowozie Jakie turbo w końcu masz u siebie?
-
B6 DIVISION
Opcja fajna, ale mocno kosztowna niestety
-
B6 DIVISION
Ogólnie Koni to co najmniej poziom Bilstein'a. Kiedyś czytałem trochę o FSD i opinie zasadniczo były rodzaju "takie se/bez rewelacji". Koni sport są fajne i mają manualną regulację twardości,ale trzeba je demontować do regulacji.
-
B6 DIVISION
Jest coś takiego jak Koni FSD,ale nie wiem czy ciągle dostępne.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Możesz Kolego pobrac sobie cennik z ich strony http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/, patrzysz na najdroższą opcję "malowanie systemowe"
-
Seat Exeo 1.8 T wymiana sprezyn przod i tyl jakie kupic
Przednie możesz spokojnie kupić w używce,z przodem w b6 b7 nic się nie dzieje (tzn nie siada tak jak tył).
-
B6 DIVISION
Żeby była jasnośc , pisałem o tym https://www.google.pl/search?q=8E0837461C&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwitk8OWqLfXAhWKthoKHezDAakQ_AUICigB&biw=1920&bih=907
-
B6 DIVISION
Według etki mechanizm jest ten sam dla szyb pojedynczych i podwójnych 8E0837461C lewy przód 8E0837462C prawy przód Pozdr
-
B6 DIVISION
OKi, teraz czaję o co Ci chodzi. Ślizgi czyli cały mechanizm z drzwi, o to pytasz? Później odpalę kompa to mogę do etki zerknąć i sprawdzić.
-
B6 DIVISION
Potrzebny jest cały komplet czyli szyby z ramkami i prowadnicami.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
T5 ma tłoczek 41mm. To najlepsza recepta na tanie 330.
-
B6 DIVISION
Jeśli masz osprzęt na jednym pasku, a patrząc po roczniku masz, to pasuje jakby stamtąd był (po wywaleniu tego prostokątnego tłumika). Przy osprzęcie na dwóch paskach jest gorzej (chodzi o dolny wąż, ja rzeźbiłem trochę rurę wzmocnienia, spawarka była w użyciu) i zdecydowanie lepiej wtedy myślec o prawym z 2,0TFSI czy też BRD. Jak będziesz kupował cooler z BEX'a to najlepiej/koniecznie komplet z wężami i mocowaniem oczywiście. Jeszcze zapomniałem, że w przypadku montażu BEX'a trzeba relokowac zaworki EGR'a i klapy gaszącej.
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Kupisz taniej, ale nie wiadomo ile czasu zajmie Ci szukanie okazji. Ja swego czasu 20mm kupiłem za 100zł +kw i sprzedałem za 100zł +kw. Za 225 wyhaczyłem 22mm, zajęło mi to jedyne 1,5 roku
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
235/45/17 - wysokośc opony około 105mm 235/40/18 - wysokośc opony około 94mm Kwestia po jakich drogach się poruszasz, jeśli po przyzwoitych to możliwe, że różnicy za bardzo nie odczujesz. Osobiście nie mam porównania bo nigdy na 18tkach nie śmigałem.
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
Tak, mam ten rozmiar. 8,5J też może byc pod oponę 235/45
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Szukaj raczej od razu 20mm, łączniki, obejmy i gumy zostają stare.
-
Felgi 8Jx17 ET35 do B6
Nic nie będzie obcierało/wystawało, wizualnie ładniej będzie niż masz teraz.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na górze/wierzchu zacisku w części żeliwnej masz okno/otwór. W zacisku pod tarczę 320 okno jest przedzielone poprzeczką, w zacisku pod 345 poprzeczki nie ma. W ten sposób najłatwiej po zdjęciach je rozróżnić.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie są.
-
B6 DIVISION
Na tej naklejce z numerem lampy powinno byc oznaczenie rodzaju palnika. Albo trzeba zdjąc dekielek i spojrzec na palnik, d1s jest zintegrowany z zapłonnikiem, a d2s nie ma "na sobie" zapłonnika (czy jak tam się to zwie).