Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
Każda B7 quattro (oprócz S4) z zawiasem 1BE/1BV według etki ma ten stabilizator. Mam zwykły xenon i palnik d1s, ale były chyba i takie i takie w zależności od rocznika.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widzę, że bez półśrodków, grubo będzie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak z ciekawości, co w jej miejsce?
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
Patrząc po fotach to już masz założoną tą niby poprawioną pokrywę z końcówką AE. Chyba, że źle widzę? Ja mam ciągle starą z końcówka R i myślałem, że większośc oleju dostaje się do dolotu właśnie przez odmę. Założyłem zewnętrzny separator (z opla 1,3cdti, trochi zmodyfikowany żeby pasował) i zbiera się w nim trochę oleju, ale na pewno nie tyle ile muszę dolewac. Kończąc/reasumując może pośmigaj trochę z odmą puszczoną w butelkę (celem sprawdzenia) zanim wydasz 600 stów na nową pokrywę
-
B6 DIVISION
Kiera dziś rano grzała, 13 stopni było. Ponad to przez noc pamięć mi wróciła kierownica grzeje jeśli wewnątrz auta jest mniej niż 15 stopni. Wcześniej wprowadziłem w błąd pisząc o 5 stopniach na zewnątrz.
-
B6 DIVISION
Może od modułu to zależy, ja mam z końcówką M, czy też może od wersji trapezika. Jutro rano zobaczę czy będzie grzała, jak nie zapomnę.
-
B6 DIVISION
Właśnie sprawdziłem, moja,tak jak pisałem wcześniej, nie grzeje w tej temperaturze tj. 14 stopni Kiedy powinna grzać wiem bo mam
-
B6 DIVISION
W takich temperaturach przecież nie będzie grzała, chyba poniżej 5 stopni zaczyna grzać.
-
B6 DIVISION
Jest potrzebne, zaworek zwrotny gruchy chyba. Jak kiedyś wpiąłem odwrotnie to turbo nie wstawało.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie pamiętam już kto pisał i gdzie (chyba na Division'ie),że identyczne wymiarowo (bo takie kupił i założył) są piasty chyba od a6 c5 4B0......... i nie są odchudzane, czyli odporne na wichrowanie.
-
B6 DIVISION
Nic nie zrobisz,zostaw kodowanie pod 320
-
B6 DIVISION
Dzięki, pewnie niedługo się zgłoszę
-
Sprezyna 1BE z podkładką a spręzyna 1BA ?
1x niebieski 2x zielony to avant w quattro.
-
B6 DIVISION
Kupię tą którą polecasz, albo Shiny Garage, która też podobno jest dobra (trochę już poczytałem na ten temat ) Jeszcze jakiś szampon, ręczniki, rękawicę, jakieś QD itp. Takie tam moje pierwsze kroki w tej materii Pozdr
-
B6 DIVISION
Panowie/Panie jaką pianę aktywną kupic? Najchętniej produkt o dobrym stosunku cena -> jakośc
-
B6 DIVISION
Kamil, chyba źle interpretujesz wypowiedź wampir'a ;)
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
Miałem taki numer z zapalniczką. Kupiłem nową obracaną na allegro i po podłączeniu lipa. Okazało się właśnie, że przewody trzeba było przełożyć. Chwilę mi zajęło zanim sczaiłem ocokaman
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Klocek z esy jest dużo większy od seryjnego klocka z b6 /7,ale taki sam jak seryjny klocek z B8
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
O tą procedurę mi chodziło.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Żeby ustawić prawidłowo xenon'y trzeba aktywować w sterowniku tryb regulacji,który "zeruje" czujniki regulacji zasięgu (po latach poziom który widzi sterownik nie zawsze jest poziomem). Nie pamiętam już który to kanał, na forum można znaleźć info. Możliwe, że na polskich gładkich drogach czujniki poziomowania wychodzą wam poza zakres i stąd mruganie. Mi jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś mrugał.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
300mm z S4 wchodzi mi w biedronkę, ale musiałem podmienić sprężynki ręcznego na te z zacisków pod 288mm
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Można i tak zrobic, będzie troszkę niżej
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ma byc/powinno byc tak jak napisałem wcześniej 66cm na obu osiach. Poczytaj w dziale zawieszeń o talerzykach sprężyn z B5 (z amorków 1BE) do ori amorów z B6, które obniżają chyba coś około 1,5cm i o podkładkach pod tylne spręzyny do zawieszenia 1BR, które z kolei podnoszą tył też o jakieś 15-20mm. Wychodzi mi, że powinno byc nawet równo po takiej akcji, a koszt znikomy (nie licząc robocizny).
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Sprężyny są OKi pod 1,8t Przód może trochę za wysoko, ale raczej siedzi tył, zmierzcie wysokość do nadkola, powinno być 66 cm z przodu i z tyłu.
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jakieś 50ml na 10L gnoju się leje.