Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Każda B7 quattro (oprócz S4) z zawiasem 1BE/1BV według etki ma ten stabilizator. Mam zwykły xenon i palnik d1s, ale były chyba i takie i takie w zależności od rocznika.
  2. Widzę, że bez półśrodków, grubo będzie
  3. Tak z ciekawości, co w jej miejsce?
  4. Patrząc po fotach to już masz założoną tą niby poprawioną pokrywę z końcówką AE. Chyba, że źle widzę? Ja mam ciągle starą z końcówka R i myślałem, że większośc oleju dostaje się do dolotu właśnie przez odmę. Założyłem zewnętrzny separator (z opla 1,3cdti, trochi zmodyfikowany żeby pasował) i zbiera się w nim trochę oleju, ale na pewno nie tyle ile muszę dolewac. Kończąc/reasumując może pośmigaj trochę z odmą puszczoną w butelkę (celem sprawdzenia) zanim wydasz 600 stów na nową pokrywę
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiera dziś rano grzała, 13 stopni było. Ponad to przez noc pamięć mi wróciła kierownica grzeje jeśli wewnątrz auta jest mniej niż 15 stopni. Wcześniej wprowadziłem w błąd pisząc o 5 stopniach na zewnątrz.
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może od modułu to zależy, ja mam z końcówką M, czy też może od wersji trapezika. Jutro rano zobaczę czy będzie grzała, jak nie zapomnę.
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie sprawdziłem, moja,tak jak pisałem wcześniej, nie grzeje w tej temperaturze tj. 14 stopni Kiedy powinna grzać wiem bo mam
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W takich temperaturach przecież nie będzie grzała, chyba poniżej 5 stopni zaczyna grzać.
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest potrzebne, zaworek zwrotny gruchy chyba. Jak kiedyś wpiąłem odwrotnie to turbo nie wstawało.
  10. Nie pamiętam już kto pisał i gdzie (chyba na Division'ie),że identyczne wymiarowo (bo takie kupił i założył) są piasty chyba od a6 c5 4B0......... i nie są odchudzane, czyli odporne na wichrowanie.
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie zrobisz,zostaw kodowanie pod 320
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, pewnie niedługo się zgłoszę
  13. 1x niebieski 2x zielony to avant w quattro.
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupię tą którą polecasz, albo Shiny Garage, która też podobno jest dobra (trochę już poczytałem na ten temat ) Jeszcze jakiś szampon, ręczniki, rękawicę, jakieś QD itp. Takie tam moje pierwsze kroki w tej materii Pozdr
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie/Panie jaką pianę aktywną kupic? Najchętniej produkt o dobrym stosunku cena -> jakośc
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil, chyba źle interpretujesz wypowiedź wampir'a ;)
  17. Miałem taki numer z zapalniczką. Kupiłem nową obracaną na allegro i po podłączeniu lipa. Okazało się właśnie, że przewody trzeba było przełożyć. Chwilę mi zajęło zanim sczaiłem ocokaman
  18. Klocek z esy jest dużo większy od seryjnego klocka z b6 /7,ale taki sam jak seryjny klocek z B8
  19. Żeby ustawić prawidłowo xenon'y trzeba aktywować w sterowniku tryb regulacji,który "zeruje" czujniki regulacji zasięgu (po latach poziom który widzi sterownik nie zawsze jest poziomem). Nie pamiętam już który to kanał, na forum można znaleźć info. Możliwe, że na polskich gładkich drogach czujniki poziomowania wychodzą wam poza zakres i stąd mruganie. Mi jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś mrugał.
  20. 300mm z S4 wchodzi mi w biedronkę, ale musiałem podmienić sprężynki ręcznego na te z zacisków pod 288mm
  21. Można i tak zrobic, będzie troszkę niżej
  22. Ma byc/powinno byc tak jak napisałem wcześniej 66cm na obu osiach. Poczytaj w dziale zawieszeń o talerzykach sprężyn z B5 (z amorków 1BE) do ori amorów z B6, które obniżają chyba coś około 1,5cm i o podkładkach pod tylne spręzyny do zawieszenia 1BR, które z kolei podnoszą tył też o jakieś 15-20mm. Wychodzi mi, że powinno byc nawet równo po takiej akcji, a koszt znikomy (nie licząc robocizny).
  23. Sprężyny są OKi pod 1,8t Przód może trochę za wysoko, ale raczej siedzi tył, zmierzcie wysokość do nadkola, powinno być 66 cm z przodu i z tyłu.
  24. Jakieś 50ml na 10L gnoju się leje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.