Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak uważasz, jedni piszą, że nic się nie stanie, inni jeżdżą na takich zestawach, ale moje zdanie jest jak wyżej. W sumie kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
  2. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja bałbym się takich eksperymentów w quattro. 4x8,5 też będzie ładnie
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie to tak jak piszesz wolałbym lotkę z b6tki, ale dość ciężko znaleźć coś w przyzwoitej kasie. Z b7 jest zdecydowanie większy wybór. No nic, może jeszcze trochę wytrzymam i wytargam coś w dobrej kasie. Dzięki
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka, ja też z pytaniem wiem, że przy montażu lotki z b7 do b6tki trzeba coś tam podebrać/podciąć przy świetle stopu. Pytanie jest takie czy po tym zabiegu nie zostaje tam jakaś dziura, szpara, jednym słowem czy wygląda to Oki? Czy dać se spokój z lotką z b7 i szukać od b6 bo podobno jest też ładniejsza? Pozdr
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3.0 tfsi ?
  6. Zaletą brembo z q5 jest jego waga, co do grama to już nie pamiętam, ale zacisk z klockami waży chyba coś koło 5,5 kg trzeba stoczyć tarczę S4 na coś koło 343 mm, i pobawić się z elastycznym przewodem hamulcowym.
  7. To zasadniczo identyczne zaciski (tłoczki też są takie same), z tym, że przeznaczone pod różne średnice tarcz. Zacisku pod tarczę 320 nie założysz na tarczę 345 i odwrotnie. Poza tym to co napisałem, zostało już napisane w postach wyżej
  8. Muszę przyznac, że wyjątkowa ładna jak na srebrne auto
  9. U mnie w robocie czasem się mówi "lata doświadczenia,a i tak czasem jeszcze uda się coś sp***dolić"
  10. Na 100% jest tak jak Kolega wyżej napisał. Tuleja wyszła ze zwrotnicy i została na sworzniu starego wahacza. Musisz tą tuleję "odzyskać"
  11. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na pewno nie są twardsze według mnie. Twardość zawieszenia to głównie kwestia amorka. miałem eibach'a w połączeniu z bilstein'em B8 i było twardo, teraz mam je w połączeniu z amorkami Sachs'a 1BE i jest wręcz za miękko.
  12. 2,7tdi , 2,5tdi - tak był taki silnik w b7
  13. Do wymiany łożyska według mnie najwygodniej wyjąć zwrotnicę. Jak wymieniałem u siebie to tak właśnie miałem zrobić, ale, że człowiek trochę leniwy to postanowiłem robić na aucie. Drugi raz raczej tego błędu nie popełnię stare łożysko siedzi w zwrotnicy jak przyspawane.
  14. Wiadomo czym, miejscem na kubki tu sobie zerknij https://goo.gl/images/hT66aj
  15. Po mojemu ori flansza z ori kolektora jest przyspawana.
  16. Dobrze myślisz, jest tak jak piszesz
  17. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @kuba9001 sprzedawał jeśli dobrze pamiętam, i jeśli o tym samym aucie myślimy.
  18. Ta szersiejsza była fabrycznie tj. 235/40/18
  19. Wymienisz, dojście całkiem przyzwoite. Czemu nie 320?
  20. Wysokości odboju Ci nie podam bo nie pamiętam, ale w katalogu Sachs'a znajdziesz odboje pod 1BE 1BV czyli do zawieszenia sportowego.
  21. Oboje trzeba/pasuje wymienić na te do zawieszenia 1BE/BV
  22. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @stanley jeśli nie pomyliłem nick'u
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Swap MCE z b7, w gratisie będziesz miał drl. Ja tego nie robiłem i nie pomogę w tym temacie, ale znajdziesz info na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.