Treść opublikowana przez staniek
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
GTD będzie lepsza dołem, gtb górą (ale żeby tak było to wydajniejsze pompki by się zdały chyba). Ja jestem napalony na gtd i kiedyś wpadnie do mnie pod maskę. Ale, że ciągle jakieś wydatki to jeszcze chwilę ten moment się odwlecze.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Co do ceny to w sumie nie powiem Ci po ile chodzą już przerobione, ale drożej od gtb, bo i same turbosprężarki mają wyższe ceny.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
GTD1752VR
-
Czy będzie pasowało ?
Sprawdziłem w etce po numerze amorka widocznym na foto i wychodzi jak wyżej. Na Twoim miejscu jeśli chcesz kupić używkę do 1BA to szukałbym amorka od seata exeo, będzie najmłodszy.
-
Czy będzie pasowało ?
Kolego, po pierwsze pomyliłeś dział. Te amorki są od B6-tki z zawieszeniem do jazdy po złych drogach 1BR (czyli trochę podwyższonego) i dośc wysokiej kategorii wagowej od 0JK, czyli pewnie od 2,5tdi. Nie nadają się do zawieszenia 1BA.
-
B6 DIVISION
No to fakty są takie,że ja zmieniałem. Ale większość nie zmienia.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Fajne klapy o średnicy 65 mm są od trzylitrowych opli min vectra, signum. Od sabba i jakiegoś renault też są takie same (fajne) bo ten sam silnik. Ale ta też nie będzie zła
-
B6 DIVISION
Ja zmieniałem, ale dopiero wieczorem mogę sprawdzić jaki kod to był. Chyba dla hamulca 320 mm.
-
B7 Crew
Trza klamkę troszkę odchylić, tak jakbyś otwierał, i zobaczysz takie zabezpieczenie (jest jedno czy dwa, już nie pamiętam) które trzeba przesunąć (chyba do tyłu). Wtedy nakładka Ci zejdzie. ja w nakładce miałem urwane dolne zaczepy i przykleiłem ja na piankową taśmę dwustronną. Trzyma się do dziś.
-
B6 DIVISION
Ad2. Lepsza jest listwa plastikowa, bo wieczna. Jak chcesz z miejscem na wkładkę zamka to szukaj od sedana a4 b7, a6 c6 i chyba jeszcze w jakimś modelu jest taka sama, ale z głowy mi wyleciało w którym.
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Mogło być tak jak Kamil pisze. Ponad sześć stów za pokrywę, to trochę sporo. Dobra, już nie śmiecę, temat oczywiście obserwuję
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Co do pokrywy to kiedyś zgłębiałem temat, i z tego co pamiętam poprawione miały być dopiero te najnowsze o numerze 038 103 469 AE ale jak jest to ciort wie, bo sporo osób w b7kach wymienia te poprawione AE na nowe AE z powodu niedrożnej odmy.
-
B6 DIVISION
Jak na zimę masz 17 cali to dobrym rozwiązaniem jest rozmiar 215/50/17, ale to drogi rozmiar niestety. 225/45/17 też będzie dobra, ale trochę mniej komfortowa ze względu na niższy profil. Jak kilka stów więcej za komplet nie stanowi dla Ciebie problemu to bierz tą pierwszą.
-
B6 DIVISION
Dzięki @KoJ@K Wczoraj jeszcze raz zluzowałem pasek, pokręciłem, i wychodzi na to, że wszystko jest Oki. Co do opon, to węższa zimówka lepiej sobie radzi gdy na drodze zalega dużo śniegu i błota pośniegowego. Na czarnym lepiej wypadnie taka w standardowym rozmiarze.
-
B6 DIVISION
Siemka :), takie pytanie. Czy sprzęgiełko alternatora, po zluzowaniu paska, powinno obracać się zupełnie płynnie? Bo moje obraca się niby lekko, ale czuć, że "przeskakuje". Czyżby początek końca sprzęgła? Pozdr
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
W brd rura pasa wychodzi w "pionie" do góry w kierunku górnego wyjścia icka. Żeby było jak ori trzeba by rurę pasa od brd,ale to praktycznie nie do zrobienia w przypadku napędu osprzętu na dwóch paskach.
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Od góry 22, a ten niżej to będzie 18. W 20 guma siedzi bezpośrednio na pręcie stabilizatora, po tym numerze 8E0 511 409 AJ znajdziesz jak wygląda to w 20 mm Już mam https://goo.gl/images/byiykE
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
W sumie tak. Ale jak foto jest dobre to da się poznać czy jest to 20 mm czy 22 mm po tych plastikowych tulejkach na stabilizatorze (22 ma długie tulejki, a w 20 jest to jedynie pierścień oporowy). Popatrz sobie na zdjęcia, chociażby w Google grafika, to obczaisz o co mi chodzi
-
Jak podnieść auto.
Przód masz normalnie, tył standardowo siedzi. Możesz dać na tył sprężyny o dwie kategorie wagowe w górę. Powinno być lepiej, ale wątpię czy za pierwszym razem uda Ci się trafić, żeby było idealnie równo. Są też dostępne plastikowe podkładki do zawieszenia na złe drogi 1BR, podnoszą tył o jakieś 1,5 cm. Poczytaj w tym dziale, chyba co drugi temat nawiązuje do tego problemu. Pozdr
-
Jak podnieść auto.
Od gleby do nadkola.
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Według Etki S4 B7 miały staby 22mm od VIN'u 8E-6-000 0001, ale wiadomo najlepiej dla pewności poprosic żeby sprzedający jednak zmierzył średnicę. Pozdr
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Nie pamiętam bo to ponad dwa lata temu było, ale jak będę pamiętał to w weekend zerknę do etki i Ci napiszę. Pozdr
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
etka tak podaje, i ja swój 22 mm kupiłem właśnie od S4 B7. A przynajmniej sprzedający tak twierdził.
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
S4 b7 też miały staby 22 mm,ale nie wszystkie. Chyba od któregoś tam roku.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Po mojemu czai się na drugą b8